Sprawdź nas też tutaj

News

PRO8L3M podjął współpracę z CANAL+

„Nie odpuszczamy i docieramy do naszych fanów inna ścieżką”.

Opublikowany

 

fot. Piotr Pytel

Pandemia koronawirusa przez prawie cały rok spowodowała zastój w branży koncertowej. Dlatego CANAL+ razem z jednym z najbardziej znanych i docenianych składów hiphopowych w Polsce – PRO8L3M, postanowił wyjść naprzeciw wszystkim fanom dobrej muzyki i od podstaw stworzyć oraz nagrać specjalny koncert. REALITY CHECK to unikalne widowisko będące wejściem w świat zespołu. To koncert zagrany dla opustoszałego miasta, w którym duet nie raz zaskoczy fanów materiałami, których jeszcze nigdy wcześniej nie pokazywał.

Na początku 2020 roku PRO8L3M wypuścił na rynek siódme wydawnictwo pod tytułem „Art Brut 2”, którym oddawał hołd polskiej muzyce ostatnich dekad, ale także, jak mówili, chcieli wrócić nim do lat, które ich ukształtowały i podzielić się z fanami czymś bardzo osobistym. Wiosną duet miał ruszyć w wyczekiwaną trasę koncertową, którą ze względu na panującą pandemię trzeba było dwukrotnie przełożyć.

To co wcześniej było dla zespołu PRO8L3M tylko artystyczną wizją teraz staje się wspólną rzeczywistością. Społeczeństwa zamknięte w czterech ścianach, więzi społeczne zredukowane do wymiany pakietów danych, dni zlewające się w monotonne miesiące, samotność i niepokój. Z tym od miesięcy mierzy się świat. Lockdown, social distancing, herd immunity to nowa mowa słownika globalnej wioski. Permanentnie odizolowani desperacko łapiemy jakąkolwiek możliwość kontaktu z dawną rzeczywistością, co zespół przepowiadał w swojej twórczości.Robimy muzykę po to żeby grać, więc w tym roku nie odpuszczamy i docieramy do naszych fanów inna ścieżką. – tłumaczy PRO8L3M i wraz z CANAL+ zaprasza na wyjątkowy koncert, który będzie można obejrzeć już niedługo online na canalplus.com.

Za reżyserię „REALITY CHECK” odpowiada duet reżyserski Bujas/Kosz, za zdjęcia Tymoteusz Pieszka, materiał produkuje Sputnik Studio i agencja Revolume, która jest też odpowiedzialna za cały projekt. Koncert PRO8L3M „REALITY CHECK” będzie dostępny od 12 grudnia tylko i wyłącznie online w CANAL+ dla zarejestrowanych użytkowników pakietów FILM lub SPORT.

 


17 komentarzy
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Gorzka Prawda
2 lat temu

Co by nie mówić, to jeden z orginalnieszysch projetkow ostatniej dekady.

Po tym poznać dobry polski rap, że ciężko znaleźć odnośnik stylu w Ameryce czy gdziekolwiek.

Większość brzmi dzisaj jakby się banda murzyńskich raperów zesrała do worka i rozrzuciła to jak obornik nad Polską i z tego gówna polscy pesudo raperzy ulepili sobie swoje kawałki.

Victorino Oladipo
2 lat temu
Reply to  Gorzka Prawda

Gówno (oskar) w ładnym papierku

Baz Kałagane
2 lat temu
Reply to  Gorzka Prawda

Prawda o Pro8l3m jest taka, że to brzmienie bitów Steeza ciągnie ten projekt do przodu. Mając do dyspozycji producenta z takim zmysłem i wizją to nawet Kizo by był niezły.

imie
2 lat temu
Reply to  Gorzka Prawda

No, jeden dobry mixtspe i potem cały czas to samo … dosłownie to samo

Andżej
2 lat temu
Reply to  Gorzka Prawda

Wiesz, oryginalność ma dwie strony, w zależności od punktu odniesienia. Jeśli mówić o innych twórcach, to owszem, może i są oryginalni (nie wiem, nie śledzę sceny USA czy Europy Zachodniej). Ale to mogło dotyczyć pierwszej płyty. Bo teraz nie są oryginalni względem własnej twórczości, ponieważ się powtarzają i jadą na tych samych patentach. Oskar jest tak w chuj monotematyczny, że po pierwszej płycie nie da się już słuchać ich kawałków, a szkoda, bo bity są kozackie.

Pissing Cock
2 lat temu

Fanów dobrej muzyki… to o kim oni tutaj piszą?

„więzi społeczne zredukowane do wymiany pakietów danych” – to, że 3 Julki siedziałyprzy stoliku w pubie koło siebie i pisały do siebie na telefonach jest dokładnie tym samym…

Matylda
2 lat temu

Problem pojawił się w momencie gdy ogłoszono Anal plus.

kozlebro
2 lat temu

No to mamy problem z problemem

Ziobro ty kurwo jebana
2 lat temu

PRO8L3M na propsie

bill hejts
2 lat temu

P3JSY na propsie

Odb
2 lat temu

PRO8L3M podjął współpracę C. ANAL+

Maciek - Więzień z Azkabanu
2 lat temu

W razie gdybym był aresztowany stanowczo ogłaszam, że wszelkie moje złożone tam zeznania, prośby i przyznania są nieprawdziwe. Nawet, gdyby one byłyby wygłaszane wobec świadków, podpisane, nie są one wolne i nie przyjmuję ich za swoje.

pacino aldente
2 lat temu

pewnie wujek cokol zalatwil umowe z zydami za szekle .. a mialo byc tak ulicznie i bez komercji .. eh kurwa wy jebani hipokryci

Anon
2 lat temu

L@<3

........
2 lat temu

PRO8L3M Szacunek Robią Wyjątkowe Płyty Unikat

Popularne