Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Promomix albumu C.Z.S.T. (gość. Fu, Sokół,TaLLib…)

Opublikowany

 


 

Dynamiczne bity, szybkie flow i hardkorowe teksty to elementy wyróżniające album pt. „Moment Rozliczenia”, którego premiera odbędzie się już 22 sierpnia. Zespół C.Z.S.T. zaprosił na swoją drugą płytę m.in.: Sokoła, Fu, TaLLiba oraz Zarys Zdarzeń.
Zapraszamy do odsłuchania promomixu. Producentem wykonawczym albumu jest Zdolny, która ma na swoim koncie wiele nowatorskich bitów, takich jak chociażby najpopularniejszy singiel Fu pt. „Raptowne realia”. Kolejnymi autorzy bitów to Liso WR – (Sokół, Marysia Starosta) producent utworu Prosto Mixtape 600V – Do fury (zobacz) oraz Grrracz – (GrubSon, Grizzlee EastWest Rockers, Gedz).

 

Za skrecze i cuty odpowiedzialny jest Dj RazDwa. W ramach promocji najnowszego albumu, członkowie ekipy C.Z.S.T. wystąpili gościnnie na kilku znaczących produkcjach. Na wydawnictwie PROSTO MIXTAPE 600V znajdują się dwa utwory z ich udziałem.

 

Do kawałka z gościnnym udziałem Jarru (C.Z.S.T.) i Sokoła nakręcono teledysk, który zanotował ponad 1 770 000 wyświetleń w serwisie YouTube. Prosto Mixtape 600V – Do fury (zobacz). Album można nabyć przedpremierowo pisząc na adres czst(małpa)Onet.pl lub wyszukując na allegro.pl: „Moment Rozliczenia”. Więcej informacji na koncie facebook zespołu: https://www.facebook.com/CZSTrap

 
2 komentarze
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Plinp
11 lat temu

FUJ,SROKA,TERORYSTA – CO TO ZA ANONIMY ?

Butcherinho
11 lat temu

Kolejne nolnejmy próbujące wybić się na dobrych featuringach- paaaanie a idź pan w chuj z takim rapem.

Popularne