Sprawdź nas też tutaj

ranking

Przespali szansę na rapową karierę? Ciąg dalszy…

Artyści, którzy odbili się od bram mainstreamu.

Opublikowany

 

Łuszy

Tydzień temu mieliście okazję przeczytać o pięciu postaciach, które mimo talentu nie zdobyły dużej popularności w rapowym świecie. Czasem była to wina lenistwa lub pobocznych okoliczności, a niekiedy po prostu brak szczęścia. Dziś kontynuujemy tę serię prezentując kolejne postaci pasujące do tego schematu.

Całe zestawienie możecie znaleźć również w wersji audio na kanale RAPNAU:

Stochu

Uwierzcie, że były takie czasy gdy Stochu był bardziej popularny niż Kartky i są przypadki osób, które tego drugiego odkryły właśnie po feacie u trójmiejskiego rapera. Stochu to jeden z jaśniejszych punktów trójmiejskiej Wizji Lokalnej, gdzie obok HuczuHucza, Leha i Jodsena prezentował najlepszy poziom. Raper reprezentował Unhuman Familię gdzie wydał EP „Z nimi źle ale bez nich gorzej” oraz Lucky Dice gdzie zdążył wziąć udział w projekcie „Lucky Dice Radio”. Później wytwórnia zakończyła działalność i raper musiał budować swoją pozycję od nowa. Mimo pomocy ze strony VNM’a (udział w DeNekstBest Mixtape u boku Suprana i Astka z Dwóch Sławów) oraz Quebonafide (publikacja numerów z serii #OneFlightAhead na kanale QueQuality w 2016 roku) raper już nie wrócił na należne mu miejsce. Trendy w rapie się zmieniły. Mało kto chciał słuchać technicznego rapu od Stocha i nic nie wskazuje na to by ta sytuacja uległa zmianie.

Neile

Postać związana przez pewien czas z labelem Pezeta – Koka Beats oraz SB Mafią. Offbeat w wykonaniu koszalińskiego rapera robił wrażenie i wszystko wskazywało, że jego kariera będzie iść tylko w dobrym kierunku. Tym bardziej, że tak jak Stochu, Neile miał wsparcie bardziej uznanych postaci z rapowej sceny. Po serii KICK na kanale Koka oraz podpisaniu kontraktu z labelem Solara i Białasa raper częstował słuchaczy kolejną serią luźnych numerów. Fani spodziewali się pełnoprawnego albumu, ale zamiast tego dostali oświadczenie o rozstaniu z SB Maffija Label. Na przełomie 2019 i 2020 roku koszaliński raper powrócił z niezależnie wydawanym materiałem, który nie spotkał się z entuzjazmem słuchaczy. Szkoda, bo był czas, że Neile mógł sporo namieszać na rapowej scenie.

Tymin

Przez wiele lat kojarzony z bitew freestyle’owych oraz duetu z Peusem. Konsekwentnie przebijający się przez szczeble podziemnej kariery przez udziały w konkursach, aż po płyty wydawane we wspomnianym wcześniej duecie. Wszystko wskazywało, że album „Setka Sekta” będzie przełomem i charyzmatyczny raper w końcu pokaże się szerszej publice. Rzeczywistość była inna. Tymin to jeden z niewielu raperów, który potrafił zirytować Quebonafide. Możecie go kojarzyć z udziału w Młodych Wilkach Popkillera u boku m.in. Reto i Bedoesa w 2016 roku. W kończącym się roku otrzymaliśmy od niego ciekawą zwrotkę nagraną na #hot16challenge2 oraz dwa mocne single dystrybuowane VEVO. Czy to sprawi, że Tymin w końcu zyska zasłużoną popularność? Miejmy taką nadzieję…

Pjentak

W ostatnim czasie B.R.O wspomniał w swoim singlu „SOS” sytuację z piwem wylanym na niego podczas jednego z koncertów na początku kariery. Jeśli pamiętacie tamte czasy musicie wiedzieć, że ta specyficzna sytuacja miałą swój początek w beefie między dwoma warszawskimi raperami. B.R.O. oraz Pjentakiem. Raper z charakterystyczną wadą wymowy ma za sobą długą drogę, która niestety nie przyniosła rapowego sukcesu. Możemy kojarzyć go z płyt tworzonych w zespole z Siejkiem, Rinem i Zbylem oraz z duetu z Plejerem. Jak wiele postaci z tego zestawienia Pjentak przypomniał o sobie zwrotką na akcję zapoczątkowanąprzez Solara czyli #hot16challenge2. Nic nie wskazuje jednak na kolejne rzeczy od tego rapera.

Łuszy

Pierwszy uczestnik akcji SB Starter. Wszystko wskazywało, ze gryficki raper z bardzo życiowymi tekstami na stałe zadomowi się w wytwórni Solara i Białasa. Jego numery wyróżniały się na tle pozostałych raperów biorących udział w starterze, ale najwidoczniej ich poziom nie był wystarczający. Skromny raper wypadł z obiegu i musiał szukać dla siebie nowego miejsca. Finalnie na początku 2020 roku dostaliśmy pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Łuszego wraz z informacją, że dołączył do labelu Małacha i Rufuza. Czy zapowiadany materiał zmieni sytuację gryfickiego rapera? Trudno ocenić… Jego rap na pewno znajdzie zwolenników wśród części słuchaczy, ale czy to wystarczy by na stałe zadomowić się w mainstreamie? Czas pokaże.

 
73 komentarze
73 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
.........
7 miesięcy temu

Nic nie przespali poprostu byli gównianymi raperami

jebać bedopies

EJ TY KOLO
7 miesięcy temu
Reply to  .........

WYLĘGARNIA JEBANYCH ŁAKÓW Z CWELEM USZYM NA STARCIE.

EJ TY KOLO
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD STOCHU. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

EJ TY KOLO
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD NEILE. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

EJ TY KOLO !!
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD TYMIN. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

EJ TY KOLO !!
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO !!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD PJENTAK. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

EJ TY KOLO
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO

JA TO JEBIE ZA 1800 BRUTTO, NAJDALEJ BYŁEM W KALISZU A MIESZKAM OK. 20 KM OD KALISZA, PRACA DOM I TAK W KÓŁKO, MAM 28 LAT, ROBIE DORYWCZO, MAM KONKUBINĘ, ONA NIE ROBI. DODAM ZE TE 20 KM DO KALISZA ROBIE ROWEREM. CHETNIE WYSTOMPIE W PROGRAMIE DŻENTLEMENI I WIEŚNIACY.

EJ TY KOLO
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO

-CZYM SIĘ RÓŻNI EJ TY KOLO! OD GÓWNA?
-GÓWNO MNIEJ ŚMIERDZI.
-HAHHAHAHAHAHAHAHAHA

EJ TY KOLO
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

EJ TY KOLO
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO

EJ CHUJE DO SZCZANIA, BOY TO PO ANGIELSKU CHŁOPAK, A JAK JEST CHŁOPISKO? BOISKO. HAHAHA DOBRE CO NIE?

GÓWNO
7 miesięcy temu
Reply to  .........

Gówno prawda

bisz i szad spoko a ten rip zjeb co cały czas tylko bragga bo w zyciu gówno przezył frustrat

a pozatym lubie chcą słuchać zycie w tekstach a kurwa techniczne rymy czy podwójne

ludzie chcą słuchać o życiu … a nie kurwa bragga nawijka

EJ TY KOLO
7 miesięcy temu
Reply to  GÓWNO

WYŁĄCZ LESZCZU KURWA TEN MIKROFON NIE MASZ NIC KURWA KONSTRUKTYWNEGO DO POWIEDZENIA TO STUL PIZDE I SIE ZA NORMALNĄ ROBOTĘ WEŹ TO MOŻE NA LUDZI WYROŚNIESZ….AHHAHAHHAHA

EJ TY KOLO
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD ŁUSZY. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

palcisti
7 miesięcy temu
Reply to  GÓWNO

najlepszy jest paluch a nie jakieś ripy i oxony srony

pfffffffffffff
7 miesięcy temu
Reply to  .........

eripe największe gówno …

Odb
7 miesięcy temu
Reply to  .........

Przespali szansę na kąpiel z rafalalą? Ciągną dalej…

Karol
7 miesięcy temu
Reply to  Odb

Odb lubi ciągnąć lache rafalali

EJ TY KOLO
7 miesięcy temu
Reply to  .........

EJ CHUJE DO SZCZANIA ALE WAŁBRZYCH TO SYF, PATOLIGICZNE DZIELNICE I WSZYSTKO W CHUJ OSBSKURNE.

szczera opinia
7 miesięcy temu
Reply to  .........

Sprawdziłem ten kawałek i powiem ci od serca że ściek w chuj a ty dukasz jak mój napierdolony stary rozmawiający z telewizorem. Reasumując jebać cie noskillu, żadnej szansy nigdy nie miałeś.

LOVE69.PL
7 miesięcy temu
Reply to  .........

JESTEŚ SAMOTNY I SZUKASZ DZIEWCZYNY ALBO KOCHANKI?
SPRAWDŹ NA http://love69.pl

................
7 miesięcy temu

Nigdy nie traktuj kobiety zbyt dobrze. Kobiety trzymają się ochlaptusów, kurwiarzy, szulerów i brutali. Nie mogą wytrzymać ze słodziutkim, milusim facetem. A wiesz dlaczego? Nudzą się. Nie chcą być szczęśliwe. To nudne.

RTRY
7 miesięcy temu

Janosik serial, klasyczna historia życiowa.

Wysoko postawiony ułożony przedsiębiorca próbuje zdobyć serce pewnej #plodnajulka ale nie, ta wybiera chada Janosika, przywódce gangu napadających na bogatych ludzi. Młody wiek Julki no to musi się wyszaleć, wiadoma sprawa. Trwa to jakiś czas. Kiedy jednak jej chad trafia do więzienia i czeka go kara śmierci, ta szybko nagle odkochuje się w nim i szuka sobie betabankomatu żeby dobrze na tym wyjść. W chwili egzekucji jeszcze patrzy mu prosto w oczy i widzi z kim będzie po jego śmierci.

MężczyznaKobietaplujenaciebie
7 miesięcy temu

Dlaczego nikt nie interesuje się Meżczyznami i ich problemami kompletnie nikt

meżczyzna z problemami to śmieć w oczach społeczeństwa wszystkie kobiety nim gradzą naplują na niego

Masz tylko zarabiać kasę i tyle a niektórzy ojcowi czekają rok żeby dziecko zobaczyć bo była żona nakłamała bzdur i kłamstw i koniec

NIKT SIĘ NIE PRZEJMUJE MEŻCZYZNAMI NIKT KOMPLETNIE

Tajger sejsony ogunie
7 miesięcy temu

Ziomek ale weź poświęć tyle czasu co piszesz te bzdury na pisanie do lasek, to może w końcu zaruchasz xD

haha
7 miesięcy temu

Kukoldy chodzą na te marsze i krzyczą hasła bo myślą że zaruchają haha o nic innego tu nie chodzi …

,,,,,,,,,,,,
7 miesięcy temu

Kobiety mają wszystko w dupie generalnie dla tych Julek liczy się tylko impreza twitter i alkohol i oczywiście jebanie się z oskarkiem bez konsekwencji

nie interesują się kompletnie niczym a jak powiesz jej coś co jej się nie spoboa nazwie cie incelem i przegrywem

AkcjaPALUCH
7 miesięcy temu

##### AKCJA MINUS ŁAPKA W DÓL PALCZASTY FARMAZON #########

ŚRODA WSZYSCY DAJEMY MINUS ŁAPKĘ W DÓL POD NOWYM KLIPEM PALUCH

AKCJA PALUCH MINUS ŁAPKA W DÓL POD NOWYM KLPIEM ŚRODA

WSZYSCY DAJEMY ŁAPKĘ W DÓL MINUS

NIECH PALCZASTY WIE ŻĘ JEST FARMAZONEM

EJ TY KOLO
7 miesięcy temu
Reply to  AkcjaPALUCH

JESTEM FANEM PRAWDZIWEGO RAPU OD PALUCH, WSZYSTKIE PŁYTKI W ORGINALE NA PÓŁECZCE, WIĘC OD EMNIE LECI ŁAPKA W GURĘ.

haha
7 miesięcy temu

Wszyscy krzyczą wypierdalać ale nikt nie wypierdala

PejaTVN
7 miesięcy temu

Co wy pierdolicie w ogóle ? Od tygodnia kawałek Libera – Olo lata po YouTube ! Zróbcie News o tym ! Świetny rap !

,,,,,,,,,,,,
7 miesięcy temu

Jak powiesz POlka że nie racji to nazwie cie incelem i przegrywem

choćby pierdoliła głupoty że wojna pod grunwaldem była w 17OO roku to i tak będzie się trzymać swojego zdania julka

a spróbuj tylko powiedzieć że nie ma racji że się myli że to było w 1410 nazwie cie incelem i przegrywem

QWR
7 miesięcy temu

Jedną z najbardziej blackpill-owych polskich powieści jest zdecydowanie utwór „Lalka” Bolesława Prusa.W owej książce głównym bohaterem jest niejaki Stanisław Wokulski,bogaty warszawski kupiec,który próbuję zdobyć serce( i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)) pięknej dziewczyny,pochodzącej ze zubożałej arystokrackiej rodziny niejakiej Izabeli Łęckiej.Nasz bohater jest typowym beciakiem i simpem,który jest gotów zrobić wszystko dla wybranki swego serca.Wkupuje się on w łaski jej rodziny udzielając rozmaitych pożyczek,przekazuje znaczne sumy na organizowaną przez Izabelę kwestę charytatywną(pieniądze przeznaczone zostały pewnie na ubogich Chadów ( ͡° ͜ʖ ͡°)).Zaślepiony urokiem fałszywej miłości postanawia zaryzykować życiem i
wyjechać na tzw. wojnę bułgarską.Głównym celem jego wyprawy jest oczywiście poszerzenie swojego majątku,postanawia to zrobić dzięki radom warszawskiej inteligencji,która zasugerowała mu iż,aby dobrze wychędorzyć zacną dziewicę należy uprzednio wyposażyć się w pokaźny posag.Mimo znikomych skutków podczas próby zbliżenia się do bram życia Izabeli nasz bohater nie ustępuje swych miłosnych wojaży.W jego życiu pojawia się kolejny moment kulminacyjny,postanawia on oświadczyć się swojej ukochanej ( ͡° ͜ʖ ͡°).Izabela za namową rodziny i z pomocą instynktu typowej p0lki postanawia przyjąć oświadczyny.Niestety rzeczą,która przyciągnęła Izabelę,nie było jak to mówią rekiny uwodzenia: szarmancja,obycie,inteligencja i kultura jakiej głównemu bohaterowi odmówić nie można,lecz pokaźny

QWR
7 miesięcy temu
Reply to  QWR

,lecz pokaźny majątek i smykałka do interesów.Niestety nasz główny bohater posiadał bardzo niekorzystne warunki fizyczne w postaci manletyzmu,norwooda 7,słabo zarysowanej szczęki i oczu wielkich jak srebrniki,za które to Judasz Iskariota sprzedał Jezusa Chrystusa(nazywane przez specjalistów prey eyes).
Najbardziej blackpillowa scena w całej powieści ma miejsce w pociągu,gdzie Wokulski odkrywa,że Izabela daje się porwać urokowi niejakiego Kazimierza Starskiego,zepsutego szlachcica,którego ratuje elegancko wyprasowana koszula,starannie wypastowane buty,dobrze dobrany pasek do spodni i wykwintne perfumy.Warto dodać,że nasz Kazimierz jest posiadaczem oczu,które przypominają ślepa predatorów,na które polują tutejsi szlachcice w podwarszawskich borach i puszczach.Po za tym posiada on 190cm wzrostu,dobrze zarysowaną szczękę oraz gęstą dobrze ułożoną fryzurę.Jest to moment,w którym Wokulskiemu pęka serce.Popada on w letarg,życie traci dla Niego sens.Zdaje on sobie sprawę,że porady typu:”Po prostu bądź szarmancki i zamożny jegomościu!!!!” dają szansę na zdobycie partnerki porównalne do szans Krzyżaków w bitwie pod Grunwaldem.Izabela znudzona dynamicznym życiem,której mogłaby jej pozazdrościć niejedna płodna Julka postanawia wyjechać do zakonu niejakich Klaudiuszów ( ͡° ͜ʖ ͡°),a nasz główny bohater w stanie głębokiej depresji jest widziany przy ruinach zamku,które dziwnym trafem zostają wysadzone.

QWR
7 miesięcy temu
Reply to  QWR

Cały majątek głównego bohatera trafia w ręce kupców żydowskich,którzy planują otworzyć w Warszawie szkołę zdobywania względów pięknych kurtyzan.

Jestem zdania,że owa lektura,mimo że jest nielubiana przez środowisko normików jest świetnym przykładem do czego potrafi doprowadzić ślepa miłość i stawianie na piedestale kobiet,które mimo starań wielu mężczyzn postrzegają ich tylko i wyłącznie w ramach dostarczycielu zasobów materialnych.

Post ma na celu propagować czarną pigułkę,lecz posiada on w sobie znaczną dawkę dobrego(czarnego) humoru ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Pamiętam cię Burku na RMF Maxxie
7 miesięcy temu

Ortografia dzisiejszych Polaków/Lewaków w internecie poraża. Zamiast protestów z dupy, wąchania najgorszego ścierwa i bycia takimi głupimi śmieciami lepiej by było gdyby wzięli się za naukę.
PS To po prostu chujowi rapiery byli, tyle.

pxxxxr - gotuj z pxxxxr
7 miesięcy temu

Gdzie news o tym, że wini zaczął w końcu ćwiczyć? Chuje…

AkcjaPALUCH
7 miesięcy temu

W Środę paluch wydaje nowy klip

Robimy akcje Łapką w Dól pod nowym klpem palucha

JAK WYJDZIE TO WSZYSCY ŁAPKA W DÓL MINUS

jak nie ma konta na Jutube to mozna założyć

WSZYSCY DAJEMY MINUS WSZYSCY

EJ TY KOŁO!!!
7 miesięcy temu
Reply to  AkcjaPALUCH

Spoko inicjatywa

EJ TY KOLO
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOŁO!!!

JESTEM FANEM PRAWDZIWEGO RAPU OD PALUCH, WSZYSTKIE PŁYTKI W ORGINALE NA PÓŁECZCE, WIĘC OD EMNIE LECI ŁAPKA W GURĘ.

#ad@#
7 miesięcy temu

W tym całym temacie najlepsza jest zgraja simpów, którzy liżą teraz dupy kobietom na maksa – łażą na manifestacje, produkują się pod postami na fejsie jakie to kobiety nie są pokrzywdzone. Mężczyźni sami sobie gotują jeszcze gorszy los niż jest teraz.
I tu Marek dobrze mówi – a gdzie były baby jak wchodziła ustawa o „eksmisji na życzenie”??!!

Clive Bombardier
7 miesięcy temu

Co przespali ??? jeśli ktokolwiek coś tu przespał to:niedźwiedzie ponieważ nie znajdą pokarmu, przed zimą napełniają swój żołądek po to by wystarczyło na wiele tygodni. podczas snu zimowego wszystkie procesy życie maxymalnie zwalniają (metabolizm, oddychania, przepływ krwi, bicie serca). w ciepłe dni niedźwiedzie mogą się budzić i szukać pokarmu.

Fan Rafalali
7 miesięcy temu

Ciepłota daj listę raperów którzy się przespali z Rafalalą.

ŻABSON (transziomal)
7 miesięcy temu

Ciepłota, jeżeli będziesz dawał bany na ip, czy jakieś inne, żeby te jełopy incelowskie nie wchodziły na glamrap, osobiście przyjadę do ciebie i zrobię ci laskę. Pozddrawiam, ja, Transziomal aka Żabson.

Rafalala
7 miesięcy temu

I ja też.

Paluch
7 miesięcy temu
Reply to  Rafalala

I ja też

Pato
7 miesięcy temu

Ale patola w tych komentarzach

........
7 miesięcy temu

Chad grzmocił Julke, potem przez Chada Julka traci zdrowie, Chad natychmiast rzuca Julke, zjawia się opiekuńczy beciak bo liczy na segzy, Julka dochodzi do zdrowia rzuca beciaka i wraca do chada – piękna to była historia.

MarekKibelDayton
7 miesięcy temu

Ja mam Rolex Daytona za 8OO tysiecy złotych a wy co macie ?????

jem obiady w najlepszych restauracjach

Mam Ferrari i Mercedesa AMG

Tak się żyje

Opłacało się 15 lat myć kible za granicą

EJ TY KOLO !!
7 miesięcy temu

TAKIM CHUJOM DO SZCZANIA Z ROLEXAMI ZA 800 TYSI, Z MERCAMI I FERRARAMI I CO JEDZĄ W NAJLEPSZYCH RESTAŁRACJACH TO CODZIENNIE OBIJAM RYJA KUTASEM POD ŚMJETNIKIEM JAK WRACAM Z ROBOTY ZA 1800 BRUTTO.

Real
7 miesięcy temu

Nowi Raperzy którzy sie pojawiają to są kopia kopi nie mają na siebie pomysłu taka prawda

dawno nie słyszałem czegoś po czym bym powiedział Wow ale rozpierdol będę tego słuchał kolejne 10 lat

Gorzka Prawda
7 miesięcy temu

Łączy ich wszystkich bram charyzmy i hujowe ksywy.

RTVRQ
7 miesięcy temu

Janosik serial, klasyczna historia życiowa.

Wysoko postawiony ułożony przedsiębiorca próbuje zdobyć serce pewnej #plodnajulka ale nie, ta wybiera chada Janosika, przywódce gangu napadających na bogatych ludzi. Młody wiek Julki no to musi się wyszaleć, wiadoma sprawa. Trwa to jakiś czas. Kiedy jednak jej chad trafia do więzienia i czeka go kara śmierci, ta szybko nagle odkochuje się w nim i szuka sobie betabankomatu żeby dobrze na tym wyjść. W chwili egzekucji jeszcze patrzy mu prosto w oczy i widzi z kim będzie po jego śmierci.

Fgh
7 miesięcy temu

Co to za skurwiala morda ? On wie że są ludzie którzy wiedzą że jest debilem i nie ma nic do powiedzenia czy na serio jest jakimś „krzykiem ludu” czy chuj wie co sobie uroił.

Robert Lewandowski
7 miesięcy temu

GZUZ MA STREET CREDIT NA CAŁYM SWIECIE

DobrzeGadasz
7 miesięcy temu

DOBRZE GADASZ ROBERCIK SZACUNEK ZA 3 BRAMKI WCZORAJ ELO

Robert Lewandowski
7 miesięcy temu
Reply to  DobrzeGadasz

Cześć tu Robert Lewandowski

Fufacz
7 miesięcy temu

Jaka morda

TylkoGZUZ
7 miesięcy temu

TYLKO GZUZ

GZUZ THE BEST RAPER IN THE WORLD

RESZTA NIECH WYPIERDALA

EJ TY KOLO !!
7 miesięcy temu
Reply to  TylkoGZUZ

TAKIM GZUZOM TO CODZIENNIE OBIJAM RYJA KUTASEM POD ŚMJETNIKIEM JAK WRACAM Z ROBOTY ZA 1800 BRUTTO.

Cygan z Żyrardowa
7 miesięcy temu
Reply to  TylkoGZUZ

Tylko gruz. To jest to co lubię.

SzacunekDoda
7 miesięcy temu

Doda Swoją Charyzmą zjada 90 % tej Śmiesznej Sceny Raperków

Daniel zwierzyński
7 miesięcy temu

No pjentak by zrobił kariery po huju… Co za zjebana redakcja jakiś piwniczakow tu promuje

WYPIERDLAJ
7 miesięcy temu

WYPIERDALAJ ZAMKNIJ MORDE ZAMKNIJ MORDE HAHA

WYPIERDLAJx
7 miesięcy temu

WYPIERDALAJ ZAMKNIJ MORDE !!!!!!!!

Vtc
7 miesięcy temu
dizky
7 miesięcy temu

BRADDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TYLKOGZUZCODZIENNIE
7 miesięcy temu

Własnie Słucham GZUZ „DONUTS”

TYlko GZUZ Codziennie !!!

Wiadomo że w Polsce słucha się farmazonów typu Bedopies Białas Quebo Srebo taco Sraco i Szpaku Sraku haha haha i inne pozerki Oraz Uliczni raperzy którzy robią groźne miny a ważą po 20 kg haha

GZUZ ma Street Credit na Całym Świecie nieważne gdzie się Pojawi

Klipy GZUZA są na kanałe WORLDSTARHIPHOP Który ma 24 Miliony Subskrypcji Zasięgi są ogromne każdy na świecie wie kto to GZUZ nie ważne czy Słuchają w Meksyku czy w Serbii czy w Japonii czy Tajlandii czy Mauritius czy Dominikana czy Hiszpania czy w Nowej Zelandii

EJ TY KOLO !!
7 miesięcy temu

TAKIM GZUZOM TO CODZIENNIE OBIJAM RYJA KUTASEM POD ŚMJETNIKIEM JAK WRACAM Z ROBOTY ZA 1800 BRUTTO.

EJ TY KOLO !!
7 miesięcy temu

TAKIM GZUZOM TO CODZIENNIE OBIJAM RYJA KUTASEM POD ŚMJETNIKIEM JAK WRACAM Z ROBOTY ZA 1800 BRUTTO.

EJ TY KOLO
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO !!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

Robert Lewandowski
7 miesięcy temu

Cześć tu Robert Lewandowski

............GZUZ................
7 miesięcy temu

Własnie Słucham GZUZ „DONUTS”

TYlko GZUZ Codziennie !!!

Wiadomo że w Polsce słucha się farmazonów typu Bedopies Białas Quebo Srebo taco Sraco i Szpaku Sraku haha haha i inne pozerki Oraz Uliczni raperzy którzy robią groźne miny a ważą po 20 kg haha

GZUZ ma Street Credit na Całym Świecie nieważne gdzie się Pojawi

Klipy GZUZA są na kanałe WORLDSTARHIPHOP Który ma 24 Miliony Subskrypcji Zasięgi są ogromne każdy na świecie wie kto to GZUZ nie ważne czy Słuchają w Meksyku czy w Serbii czy w Japonii czy Tajlandii czy Mauritius czy Dominikana czy Hiszpania czy w Nowej Zelandii

EJ TY KOLO !!
7 miesięcy temu

TAKIM GZUZOM TO CODZIENNIE OBIJAM RYJA KUTASEM POD ŚMJETNIKIEM JAK WRACAM Z ROBOTY ZA 1800 BRUTTO.

Popularne