Sprawdź nas też tutaj

Wydarzenie

Quebonafide, Paluch i KęKę wystąpią w Nysie

Nysa Południe Hip Hop Festiwal odbędzie się 30 listopada.

Opublikowany

 

I edycja „Nysa Południe Hip Hop Festiwal” już 30 listopada. Na scenie m.in. Quebonafide, Kękę i Paluch! To będzie prawdziwe święto dla fanów hip-hopu.

30 listopada, w nowo powstałej hali widowiskowo-sportowej w Nysie odbędzie się I edycja muzycznego festiwalu „Nysa Południe Hip Hop Festiwal”. Oprócz znanych gwiazd tego gatunku muzyki, organizatorzy zaprosili do współpracy także lokalnych artystów, promotorów i twórców hip-hopu.

– Nysa Południe Hip Hop Festiwal” rozgrzeje serca i nie pozwoli spokojnie usiedzieć w ten niezwykły, listopadowy wieczór. 30 listopada, każdy miłośnik muzyki hip-hop obowiązkowo powinien przybyć do Nysy na jedną z najważniejszych imprez muzycznych na Opolszczyźnie. Gwarantowana wspaniała atmosfera powoduje, że nie wolno tej imprezy przegapić – zachęca Jan Borkowski, koordynator wydarzenia.

Na scenie zobaczymy m.in.: Quebonafide, Kękę, Paluch, Mikee, DJ Element , Pablo APG, Beg Lepes, Assu Bilety w cenie 60/80/100 zł do nabycia za pośrednictwem strony internetowej www.halanysa.pl.

 
5 komentarzy
5 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Sprzedam bluzę SB
3 lat temu

co mnie to obchodzi?

cydży
3 lat temu

a gdzie te laki sie w nysie pomieszcza to nie lepiej wynajac przegubowego ikarusa

Twój Starry Potter
3 lat temu
Reply to  cydży

Niech przyjdzie twoja stara to wszyscy wejdą w jej pizde.

Twój Starry Potter
3 lat temu

I to jest hib hob nie to co te kurwy dicksony69

Lamusy Dupa Cicho
3 lat temu

Z tego to raperem jest tylko palec, keke to ma tyle wspólnego z kulturą hiphop co Majka Jeżowska, a quebo to produkt marketingowy. Coś ala Nick Carter, zrobiony na hiphopowca żeby śpiewać dla 14-latek w radyjku.

Popularne