Sprawdź nas też tutaj

Wydarzenie

Quebonafide zaprasza Sfera Ebbastę do Polski

Poprzedni występ w Polsce, włoski raper odwołał.

Opublikowany

 

13 października w katowickim spodku odbędzie się kolejna edycja Quefestiwalu. Na jednej scenie zobaczymy reprezentantów wytwórni QueQuality oraz gości specjalnych. Poznaliśmy właśnie pierwszego gościa spoza wytwórni, który pojawi się na imprezie. Jest to włoski raper Sfera Ebbasta, który znalazł się gościnnie w numerze Quebonafide „Hypebae”.

Sfera Ebbasta miał zagrać w ubiegłym roku na Śląskim Rap Festiwalu. Niestety z przyczyn osobistych raper nie pojawił się w Polsce. Teraz podejście drugie. Mamy nadzieję, że udane.

Bilety na Quefestiwal są dostępne w cenie 69 – 150 zł na Biletomat.pl.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Torreador Bitow

Znowu ten homoseksualista zaprosil swojego kolejnego kochanka zeby dac upust swoim erotycznym fantazjom. Masakra co sie w tym kraju dzieje.

Obozowy Kapo

Dobrze polać mu

vamwr

CO ZA KURWA WYNALAZEK?

Torreador Carbonary bez smietany

Jeden z kochankow quebo

Odb

Na jakies Love Parade razem sie wybiora ?

Rychu Fleja Pomidorówka

Raczej nie, na Love Parade quebo zawsze zabiera żabsona

ŻABSON TO PEDAŁ

to jest ta jego candy? czy co

huj

zaśmiane XD

TfujWuc

Taki ból dupy w tych komentarzach a najlepsze jest to, że Quebo ma w to wyjebane co sobie o nim myślicie robi swoje i robi to bardzo dobrze wprowadza coś nowego do rap gry… nudne jest słuchanie ciągle tego samego jak to wszystkim w koło źle jak to im ulica w dupe daje.

lol

No tak, bo dzisiejszy rap liczy się na twojego kłebusia i uliczne pierdolenie, nie ma nic pomiędzy, ty płytka tępa szmato XD

Obozowy Kapo

Que się skończył.Pierdolił kiedyś że wstydzi się tego że go dzieci słuchaja i zrobił coś w tym kierunku a teraz ma wyjebane kto go slucha. Szkoda trochę jego fanbase składającego się z 12 latek sluchajacych candy i taco pedała

Popularne