Sprawdź nas też tutaj

Wydarzenie

Quefestiwal – wystąpią goście z Polski i zagranicy

Impreza odbędzie się w katowickim Spodku.

Opublikowany

 

Tegoroczna – trzecia edycja firmowej imprezy wytwórni QueQuality odbędzie się 13 października 2018 w samym sercu Katowic w legendarnym Spodku.

W ten wyjątkowy wieczór, na scenie w jedynym i niepowtarzalnym koncercie, usłyszymy wszystkich artystów QueQuality- wytwórni, która jak żadna inna ,w błyskawicznym czasie, nie tyle zadomowiła się na rynku, co szturmem wdarła się na czołowe pozycje, wyznaczając trendy za którymi podąża konkurencja. Milion subskrybentów na kanale YT, multiplatynowe wyróżnienia dla Quebonafide (najpopularniejszy artysta w Polsce minionego roku!),wprowadzenie do rapgry szeregu nowych twarzy, prowadzących dziś udane kariery, to tylko wierzchołek góry lodowej.

Oprócz reprezentantów QueQuality wystąpią zaproszeni specjalnie na ten wieczór goście z Polski, którzy od wielu lat rozgrzewają do czerwoności rodzimą publiczność, a także artyści zza granicy, którzy dla zaostrzenia apetytu, będą ujawniani stopniowo! Artyści zaprezentują premierowo materiały ze swoich najnowszych albumów, ale nie zabraknie też oczywiście największych hitów.

Na scenie wystąpią:

Quebonafide
Guzior
PlanBe
Wac Toja
Deys
Kartky
Emes Milligan
Filipek

Nie zabraknie też gości z Polski i zagranicy, których mamy poznać niebawem.

 
3 komentarze
3 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
djdecks
2 lat temu

A NATALKA BEDZIE, CZY SAMI KOCHANKOWIE QUEBY?

ESSA
2 lat temu
Reply to  djdecks

ponoć tranzol będzie nakurwiać piruety na rurze na scenie, a później na afterze z krzysztofem będą służyć bogate oferty seksualne swoim utrzymankom

djdecks
2 lat temu
Reply to  ESSA

I to rozumiem

Popularne