Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Rap Bajera: WSZ rozmawia z Hinolem PW

Opublikowany

 

Ciemna Strefa prezentuje pięćdziesiąty drugi odcinek z serii wywiadów, które mają na celu reaktywowanie starej dobrej „Rap Kanciapy”, ale w nowym stylu.

„Rap Bajera”, bo taką nazwę nosi program, prowadzi nikt inny jak legendarny dziennikarz hip-hopowy – Wujek Samo Zło. W pięćdziesiątym drugi odcinku gościem jest Hinol – raper kojarzony z ekipą Polska Wersja. Sprawdzajcie wywiad, aby dowiedzieć się co u niego.

 

0 0 votes
Article Rating

 
6 komentarzy
6 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
YOUNG STULEJA
4 lat temu

Uwielbiam gdy dwóch błyskotliwych ludzi się spotyka by przeprowadzić ze soba ciekawa rozmowę na różne tematy. Bardzo genialny program ,a redaktor prowadzący zasługuje na długie brawa , to jak potrafi ciągnąć rozmowę i zmieniać subtelnie tematy ,bardzo inteligentny i wykształcony młody człowiek.

PITALADOR
4 lat temu

CHINOLA TO JA SOBIE OPIERDOLE ZA CHWILE, JAKIS CZIKEN W 5 SMAKACH CZY CHUJ WIE CO

Wuwunia
4 lat temu

hinol i cygan na jednej kanapie.

cydży
4 lat temu

PATUS O APARYCJI IMBECYLA WALDKA KIEPSKIEGO I Z SIECZKĄ W GŁOWIE.

hej ho
4 lat temu

W zeszłym roku statystyki przedstawiały iż na cele dobroczynne Owsiak przekazał ze zbiórki 15 %, na Woodstock 45% zebranych pieniędzy, na działalność polityczną dofinansowanie Nowoczesnej i Platformy 20 % oraz 20 % na cele prywatne. Smutne, lecz prawdziwe.

Eljotkojot
4 lat temu

Pocieszny ten toldi jest muszę przyznać, jeszcze powiem ze zgodzę się z nim-mi Tez się nudzą bity jego piosenek, jak tak powiedział to posłuchałem trochę i rzeczywiście lipa ,nuda jak skurwysyn

Popularne