Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Rapowe centrum handlowe Małolata, Mesa i Pezeta na festiwalu w Giżycku !

Opublikowany

 


 


Stoisko Alkopoligamia.com, Koki i A pamiętasz jak? stanie się niewątpliwie centrum dowodzenia melanżu na hip – hopowym festiwalu w Giżycku. Już od czwartkowego popołudnia wypatrujcie Małolata (reprezentanta projektu „A pamiętasz jak?”), Mesa i Stasiaka z Alkopoligamii oraz Pezeta z ekipą Koki na wspólnym stanowisku. 

 
Artyści reprezentujący powyższe ekipy odpowiedzą na Wasze pytania, podpiszą płyty i ubrania, za które osobiście ręczą, a konkretny rap dudniący z głośników wspólnego kramu doda wszystkim energii ! Pamiętajcie jednak, że raperzy przyjechali tam przede wszystkim grać koncerty, więc nie bądźcie zawiedzeni, gdy któryś z nich uda się do samotni zażyć regeneracyjnej porcji snu.

Wymieńmy teraz atrakcje przygotowane przez tych zacnych młodzieńców, alfabetycznie;

 

A pamiętasz jak?

– premierowy winyl „A Pamiętasz Jak?” – jest to jedyny nośnik na którym znalazł się 9 min. kawałek skupiający 17 warszawskich MC’s. Dodatkowo na singlu znajdują się instrumental, acapella i dwa nigdzie nie publikowane remixy The Returners oraz Szczura i DJ’a B.

– kolejna porcja koszulek APJ x KOKA – koszulki, które mieli raperzy na klipie „A Pamiętasz Jak?” rozeszły się w błyskawicznym tempie. Ci którzy nie zdołali ich zakupić będą mieli szansę zrobić to w Giżycku, gdzie do sprzedaży trafi nowa partia koszulek.

 

Alkopoligamia.com

Eksperci od ubrań, nagrań i stylu udostępnią po raz pierwszy 2LP winyl „Kandydatów na szaleńców”. Limitowana edycja pięciuset sztuk zostanie podzielona pomiędzy świat realny i wirtualny sprawiedliwie. Na festiwalu w Giżycku kupić będzie można 150 sztuk, na Hip Hop Kempie kolejne 150, pozostałe 200 egzemplarzy trafi do sprzedaży internetowej 22.08.2011.

Na stoisku pojawią się również ostatnie sztuki białego LP Stasiaka, wszystkie CD wydane przez Alko’ oraz — uwaga — nowe ubrania. Aktualnie kwestię ciuchów dopinamy na ostatni guzik eleganckich koszulek polo i suwaków nowych bluz. T-shirty z przekazem (powracamy do rysunków !) powinny być również gotowe !

 

Koka

Mnóstwo stylowych ciuchów dla chłopaków i dziewczyn, którzy podchodzą do życia bezkompromisowo i mają na siebie pomysł (na pewno najbardziej zróżnicowana oferta ubraniowa na stoisku), nagrania od Koka beats, obecność Pezeta, który mimo prac nad przełomową płytą znajdzie czas, by zbić piątkę i pogadać.

Start w czwartek po południu, wyjazd w niedzielę nad ranem.

 
Kliknij i skomentuj
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Popularne