Sprawdź nas też tutaj

News

Ras wyjaśnia, jak to jest z końcem jego rapowej kariery

Czy Ras faktycznie przestał nagrywać?

Opublikowany

 

Wraz z informacją, że grupa Rasmentalism kończy działalność dowiedzieliśmy się, że Ras także nie zamierza już dłużej rapować. Nie jest to jednak wcale tak oczywiste.

– Tak się złożyło, że jedna z ostatnich zwrotek w mojej przygodzie z rapowaniem wylądowała u debiutującego w tym roku Tony’ego Yoru – poinformował pod koniec ubiegłego roku raper. Dzisiaj Ras podchodzi do tego już nieco inaczej:

– Doceniam w życiu to, że można kłamać i że za słowa nie ponosi się żadnych konsekwencji. Dlatego mogę najpierw powiedzieć, że to faktycznie koniec-koniec, a jednocześnie nagrać raptem dwa tygodnie temu zwrotkę Barto Kattowi. Moje doświadczenie mówi, że plany i deklaracje czyni się głównie na potrzeby marketingowe, a życie pisze swoje scenariusze. Jasne, uważam, że kariera się skończyła, ale jeśli poczuję, że nagranie czegoś sprawi mi przyjemność, to sobie tej przyjemności nie odmówię. Ale widzisz, czasem bywam słowny – gadałem z tobą rok temu i już wtedy powiedzieliśmy ci razem z Mentem, że to finisz – powiedział artysta w rozmowie z Krzysztofem Nowakiem dla RedBull Muzyka.Ras spełnia się od jakiegoś czasu jako prowadzący Newonce Radio, zajmuje się songwritingiem, a także szuka młodych talentów:

– Sam zaczynam robić coraz więcej na muzycznym backstage’u i zaczyna mi się to podobać, bo szukanie talentów i otwieranie tym talentom drzwi i głów jest tak po ludzku super. Radyjko jest moją miłością na zawsze i z niego nie rezygnuję, za to niestety często odmawiam songwritingu, bo nie mam na to czasu. Tylko właśnie, ze mną tak jest, że mogę nagle wpaść na pomysł miesięcznych wagarów, podczas których będę się zajmować tylko pisaniem dla kogoś. Wisi nade mną także rok wagarów poza tym krajem, w którym słońce jest przez dwa miesiące, a gdy go nie ma to nieustannie napi***lamy się ze sobą o różne bzdury. – tłumaczy artysta.11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Stary Włodka
1 rok temu

a pies cie jebał kurwo zakłamana

Krxxxxx
1 rok temu

Kogos to obchodzi?

Gruby Pyton
1 rok temu

Nigdy o nim nie słyszałem co to za łak i no-name ?

snikerson
1 rok temu

pajac jebany. jak ktoś widział jego relacje na ig to wie, że sam jest trutniem o zjebanych poglądach który podsyca nienawiść

sKURwIER
1 rok temu
Reply to  snikerson

To typ0wy lewaczek, więc czego się spodziewałeś?

Azbest
1 rok temu
Reply to  snikerson

Sra Mentami to była ekipa…

Socjopata
1 rok temu

A kij mu w ryj, wyżej sra jak głowe ma. Mało znaczący zawodnik.

Rafalalalalalalalala
1 rok temu

Ras w dupę wlazł! Dla przyjemności, bo czemu nie, nie?

Obojętny
1 rok temu

Szczerze, to nie widziałem jego początku nawet. Tyle wiem, że z Rudzkim jakieś audycje prowadzi, a on karierę kończy xD

Egon
1 rok temu

Koniec końców skończyć nie mógł. Ach te rapery

Monopol Zodiak
1 rok temu

Ras i dwa

Popularne