Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Remix „Zanim znajdziemy” zapowiada nowy klip Mesa!

Opublikowany

 

Już w najbliższy poniedziałek (25.07) Alkopoligamia.com zaprezentuje drugi klip promujący najnowszą płytę Tego Typa Mesa pt. „Kandydaci na szaleńców”. Premiera teledysku odbędzie się w Czwórce, w programie „4 gramy” Filipa Rudejnacji i Dużego P, którego gościem będzie Mes zaś premiera internetowa ok. 22:00 na portalu Popkiller.pl. Teledysk nakręcono do utworu „Zanim znajdziemy”, a ekipa pod wodzą Adama Łapińskiego i Witka Michalaka wzięła sobie do serca tytuł płyty Typa.

Niekonwencjonalny klip z Mesiwem w roli głównej oddamy w Wasze ręce, oczy i uszy już za 3 dni. Zanim to jednak nastąpi mamy dla Was ekskluzywny bonus – rewelacyjny remix „Zanim znajdziemy” autorstwa duetu Dual/Neurone.

Oryginalną muzykę Adama Petera zastąpiły drum-stepowe brzmienia, które bangerowy szczyt osiągają w refrenach. Dual/Neurone wydobyli z rapu i śpiewu Mesa (wspomaganego przez Magdę Grochowską) nową energię, która doskonale pasuje do klimatu melanżowych wakacji 2011. 

Ten Typ Mes – Zanim znajdziemy (Dual/Neurone Remix) by Alkopoligamia.com5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Baunsuj Dziffko
11 lat temu

Dobre gówno. Nie lubię dubstepu, ale to warte uwagi.

szejdi
11 lat temu

MIAZGA. Czekam aż rap wyewoluuje na tyle, że nagrywki pod dnb i dubstepy będą normą. Pezio i Mes już próbują, Paluch też chyba się starał ale jest nieudacznikiem, reszta podłapie to za rok dwa i będzie rozpierdol.

mamus
11 lat temu
Reply to  szejdi

nie żebym się nie zgadzał, ale PALUCH ROZKURWIA CIOTO

szejdi
11 lat temu
Reply to  mamus

Odechciewa mi się dyskutować, gdy zamiast argumentów ktoś rzuca inwektywami. Seeya.

zxcv
11 lat temu

szejdi obyś sie mylił

Popularne