Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Rihanna powraca po 6-letniej przerwie

Piosenkarka w hołdzie dla Chadwicka Bosemana.

Opublikowany

 

Rihanna powraca z nowym utworem! „Lift Me Up” to główny singiel z nadchodzącego filmu „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” w reżyserii Ryana Cooglera.

„Lift Me Up” to hołd w stronę niezwykłego życia i spuścizny Chadwicka Bosemana. Utwór napisali Tems, zdobywca Oscara Ludwig Göransson, Rihanna i Ryan Coogler. Piosenka została nagrana w pięciu krajach i wyprodukowana przez Göranssona.Wydanie „Lift Me Up” rozpoczyna kolejną erę w kultowej karierze Rihanny. „Lift Me Up” jest jej pierwszym wydawnictwem po 6-letniej przerwie od muzyki. Utwór ukaże się za pośrednictwem własnej wytwórni Rihanny, Westbury Road, we współpracy z Roc Nation, Def Jam Recordings i Hollywood Records.

Tems wspomina: – Po rozmowie z Ryanem i poznaniu jego planów na film i piosenkę, chciałem napisać coś, co przypomni ciepłe uściski wszystkich ludzi, których straciłem w swoim życiu. Próbowałem sobie wyobrazić, jak by to było, gdybym mógł im teraz zaśpiewać i dać znać, jak bardzo za nimi tęsknię. Rihanna jest dla mnie wielką inspiracją, więc usłyszenie jej w tej piosence to wielki zaszczyt.

W filmie Marvel Studios „Czarna pantera: Wakanda w moim sercu” królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (Florence Kasumba) chronią naród przed interwencją światowych potęg po śmierci króla T’Challi. Gdy Wakandczycy starają się zaakceptować bieg historii, bohaterowie muszą połączyć siły z Nakią (Lupita Nyong’o) oraz Everettem Rossem (Martin Freeman) i wytyczyć nową ścieżkę dla królestwa Wakandy. Poza Tenochą Huertą jako królem ukrytego podmorskiego narodu, w filmie występują również Dominique Thorne, Michaela Coel, Mabel Cadena i Alex Livanalli.Pełna ścieżka dźwiękowa „Black Panther: Wakanda Forever – Music From and Inspired By” ujrzy światło dzienne 4 listopada. Płytę wyprodukowali Ryan Coogler, Ludwig Göransson, Archie Davis i Dave Jordan. „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” w reżyserii Ryana Cooglera wejdzie na ekrany kin 11 listopada.

14 komentarzy
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
AntyFan
1 miesiąc temu

Fajnie że wraca. Ale co ona ma wspólnego z rapem? Oprócz tego że nagrała z Eminemem!

GERWAZY
1 miesiąc temu
Reply to  AntyFan

Kłuje ją A$AP ROCKY

anonizator
1 miesiąc temu
Reply to  GERWAZY

a co stalone ma wspolnego z rapem? jaja jak żabson?

Asap Roki
1 miesiąc temu
Reply to  AntyFan

Zrobiłem jej boba

Bartek Ciepłota
1 miesiąc temu

uwaga społeczna i matrymonialna jest skupiona na k0bietach. Znaczna większość k0biet jest uzależniona od atencji i walidacji, bo taka jest po prostu ich natura. Tylko, że 8x częściej się facet zabija, 9/10 bezdomnych to faceci, jak wojna to baba sobie wyjeżdża i puszcza się z m0kebe. k0bietom należy odebrać wszelkie benefity za posiadanie cipy.Taka prawda.
Mężczyźni nie otrzymują uwagi społecznej, już nie mówiąc o gronie przegrywów, które k0biety najchętniej by pozbawiły w ogóle możliwości oddychania za bycie poniżej 7/10.

Malinowska
1 miesiąc temu

Rihanna na wiecznym propsie

Malinowska
1 miesiąc temu
Reply to  Malinowska

je ba c cw eltino

Google
1 miesiąc temu
Reply to  Malinowska

Ogarnij się co grzeczniej!

AntyFan
1 miesiąc temu
Reply to  Malinowska

Tak ma szacunek ludzi ulicy.

Ojciec Rogala DDL
1 miesiąc temu

Pamiętajcie, trzeba tak robić żeby się nie narobić. Ja robię około 200 h miesięcznie z nadgodzinami i zarabiam około 8k netto. A w pracy tylko jestem i nie robię nic przez cały dzień. Pewnie zapytajcie jak do tego doszło, otóż trzeba mieć specjalistyczna wiedzę którą się wykorzystuje od czasu do czasu ot tyle . Pozdrawiam serdecznie, życzę samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym

Sikalafo
1 miesiąc temu

Po czym poznać mentalnego pazia: cieszy się ze będąc niewolnikiem tylko udaje ze jest niewolnikiem i dostaje wynagrodzenie. Ja na przykład inwestuje i z tego mam profit. A robak cieszy się ze dostaje 8k będąc wynajętym 200h w kieracie

Paulina
1 miesiąc temu

To ja robie 160 h i biorę około 10k.
Mam 40 godzin więcej dla rodziny A Ty nie.
To musiał byś robić z 260 żeby brać to Ci ja za 160 xd

Halal masarny
1 miesiąc temu

POKA DZYDZE I D00PSKO

Qtaz
24 dni temu

Ruchanna utalentowana prostytuta z jachtów bogaczy

Popularne