Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Rogal DDL – „Cccarma”

Raper wraca po kilkutygodniowej przerwie z nowym singlem.

Opublikowany

 

1 czerwca ukazał się debiutancki album Rogala DDL „Anty”. Na krążku wydanym w Step Records pojawili się gościnnie m.in. Peja, Kaczor BRS, Kobik czy składu Dixon37. Kilka tygodni po premierze albumu raper zafundował nam kolejne dwa premierowe nagrania „Lahandra” oraz „Poranek Kojota”, po czym zniknął na kolejnych kilka tygodni.

Teraz Rogal wrócił z kolejnym kawałkiem. Na kanale „miszyn impasibel lvl ostateczny” pojawił się numer „Cccarma”. W opisie możemy przeczytać tylko „make love not war”.

6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
­­­­­
3 lat temu

Rogal props. W końcu coś, co nie brzmi jak stękanie pedałów bawiących się w pociąg.

Xcccccc
6 miesięcy temu

Jest to frajer, konfident który sprzedał swoich dilerów na Pradze. Zarażony HIV, HcV, który zaraził swoją babę Monikę Kazimierczak żeby być jednością w jego znaczeniu i mieszka w Otwocku na Armii Krajowej 47. Raka krwi ma. Dostał wpierdol został przekopany przez Gitow i prawie mu złamali kręgosłup, obojczyk – dobrze zrobili bo ubrania chciał zajebac. Po trafieniu do ZK w Przytulach Starych ma mieć opinie cwela bo w innym ZK miał aferę z udziałem Gitow. Git starej daty dotknął go kindybalem w ramię za to że ukradł rzeczy innego Człowieka i szabla jego dziadka która występuje w teledysku Siema została sprzedana na aukcji internetowej za 1000 zł za substancje psychoaktywne. Z CS został wyjebany za to że jest konfidentem, koszulki i płyty – hajs przecpal. Ćpał heroinę i mefedron w CS. Jest chory psychicznie. Ojciec gad w więzieniu. Ma iść siedzieć za kradzież elektronarzędzi o wartości 800 zł. Ma matkę nauczycielkę i dziecko chore z poprzedniego związku. Ma kile, 13 cm

xMisiax
3 lat temu

Rogal styl nie do podjebania, DDL x Piękny Syf, taka kolaboracja zatrzęsła by światową sceną muzyczną !
https://www.youtube.com/watch?v=2aClQ5bhVFE
https://media.giphy.com/media/kEjmlIYLYkTtD6OSHD/giphy.gif
https://www.bankfotek.pl/image/2124840.jpeg

gdsgsdgsdgs
3 lat temu
Reply to  xMisiax

ty jesteś typowym cwelem i lubisz jak cie ludzie ciągie wyzywają brudna kurwo

CHUJZTOBA
3 lat temu
Reply to  gdsgsdgsdgs

ty kurwo jebana

Popularne