Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Step Records przedstawia kolejny teledysk promujący album Rogala DDL pt. „ANtY”. Za produkcję utworu „Taran” odpowiada sam DDL, a video to dzieło ekipy HardkorKrokodajl. Album „ANtY” to pierwszy i ostatni legalny krążek Rogala, który od 1 czerwca bieżącego roku znajdziecie w dobrych sklepach muzycznych i pod tym adresem.

„ANtY”, bo taki tytuł nosi album to mocny i bezkompromisowy materiał ukazujący ciemne strony miejskiego życia. Większość produkcji na krążku to dzieło samego Rogala, którego wsparli Klimson i DJ Gondek. Gościnnie na „ANtY” usłyszymy m.in. zwrotki takich raperów jak Peja, Kaczor BRS, Kobik czy składu Dixon37.

 
4 komentarze

4
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
głos rozsądku

Trochę takie „Mikrofony” tylko o wiele lepsze. Klip kapitalny, ciekawe czy do Tsunami coś wrzuci, bo to jeden z najlepszych na płycie obok „Tak to widze” i „Deadline
polecam zatrzymać w 4:14

never

Lubiłem rogala, ale teraz jest asłuchalny. Te bity są tragiczne. Tekst po staremu nawet ok, ale warstwa muzyczna odpycha.

gdsgsdgshsfhsfhs

DRAGI TO ŚCIERWA A ROGALA REGRES TO POTWIERDZA

devx1

Juz chuj po karierze, zaczal disco polo grac i wyszlo ze beztalencie, pare numerow sie udalo bo to tylko zwykly sezonowy klaun.

Popularne