Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Step Records przedstawia kolejny teledysk promujący album Rogala DDL pt. „ANtY”. Za produkcję utworu „Taran” odpowiada sam DDL, a video to dzieło ekipy HardkorKrokodajl. Album „ANtY” to pierwszy i ostatni legalny krążek Rogala, który od 1 czerwca bieżącego roku znajdziecie w dobrych sklepach muzycznych i pod tym adresem.

„ANtY”, bo taki tytuł nosi album to mocny i bezkompromisowy materiał ukazujący ciemne strony miejskiego życia. Większość produkcji na krążku to dzieło samego Rogala, którego wsparli Klimson i DJ Gondek. Gościnnie na „ANtY” usłyszymy m.in. zwrotki takich raperów jak Peja, Kaczor BRS, Kobik czy składu Dixon37.

5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
głos rozsądku
3 lat temu

Trochę takie „Mikrofony” tylko o wiele lepsze. Klip kapitalny, ciekawe czy do Tsunami coś wrzuci, bo to jeden z najlepszych na płycie obok „Tak to widze” i „Deadline
polecam zatrzymać w 4:14

gdsgsdgshsfhsfhs
3 lat temu

DRAGI TO ŚCIERWA A ROGALA REGRES TO POTWIERDZA

Xcccccc
6 miesięcy temu

Jest to frajer, konfident który sprzedał swoich dilerów na Pradze. Zarażony HIV, HcV, który zaraził swoją babę Monikę Kazimierczak żeby być jednością w jego znaczeniu i mieszka w Otwocku na Armii Krajowej 47. Raka krwi ma. Dostał wpierdol został przekopany przez Gitow i prawie mu złamali kręgosłup, obojczyk – dobrze zrobili bo ubrania chciał zajebac. Po trafieniu do ZK w Przytulach Starych ma mieć opinie cwela bo w innym ZK miał aferę z udziałem Gitow. Git starej daty dotknął go kindybalem w ramię za to że ukradł rzeczy innego Człowieka i szabla jego dziadka która występuje w teledysku Siema została sprzedana na aukcji internetowej za 1000 zł za substancje psychoaktywne. Z CS został wyjebany za to że jest konfidentem, koszulki i płyty – hajs przecpal. Ćpał heroinę i mefedron w CS. Jest chory psychicznie. Ojciec gad w więzieniu. Ma iść siedzieć za kradzież elektronarzędzi o wartości 800 zł. Ma matkę nauczycielkę i dziecko chore z poprzedniego związku. Ma kile, syfilis, 13 cm

never
3 lat temu

Lubiłem rogala, ale teraz jest asłuchalny. Te bity są tragiczne. Tekst po staremu nawet ok, ale warstwa muzyczna odpycha.

devx1
3 lat temu

Juz chuj po karierze, zaczal disco polo grac i wyszlo ze beztalencie, pare numerow sie udalo bo to tylko zwykly sezonowy klaun.

Popularne