Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Rosalie. „IDeal”

Wokalistka debiutuje w barwach Def Jamu.

Opublikowany

 

rosalie ideal okładka

Data premiery: 20.03.2020

Album „IDeal” to przede wszystkim rozliczenie z ostatnimi dwoma latami na scenie. Życiem w ciągłej trasie, nowymi doświadczeniami i oczekiwaniami. To z jednej strony poszukiwanie twórczej tożsamości, a z drugiej próba odnalezienia równowagi między życiem prywatnym i pracą artystyczną.

– Liczba zagranych koncertów, zdobyta pewność siebie na scenie, nawet niektóre porażki bardzo wzmocniły moją wizję na ten krążek. Zależało mi na dobrej zabawie, luzie i pokonywaniu własnych barier. Siedzenie w studio z trzema dodatkowymi osobami początkowo wydawało mi się absurdalne, byłam przyzwyczajona do pracy w pojedynkę, ale emocje i ilość pomysłów, które rodziły się podczas takich sesji, były czymś totalnie odjechanym. Po raz kolejny przekonałam się, że współpraca z wieloma osobami jest tym, co sprawia, że każdy numer ma swój własny charakter i inną energię. To były bardzo intensywne, radosne i świadome dwa lata pracy, dzięki którym nauczyłam się wymagać od siebie coraz więcej. – mówi Rosalie.

Album ukaże się 20 marca nakładem wytwórni Def Jam. Podobnie jak w przypadku poprzednich wydawnictw, za muzykę na płycie odpowiada szereg producentów, których pełną listę poznamy wkrótce!

Projekt okładki: Full Metal JacketZdjęcia do okładki: Zuza Krajewska / Warsaw Creatives

Preorder

Preorder w dwóch wersjach dostępny jest od dziś na www.sheisrosalie.pl. Zdjęcie okładkowe przygotowała Zuza Krajewska, a projekt graficzny ekipa Full Metal Jacket. Limitowana wersja różnić się będzie sposobem wydania, a także zawierać będzie kilka dodatkowych gadżetów. Każdy egzemplarz będzie ręcznie podpisany przez artystkę.

Wersje premium kosztuje 69,99 zł.

  • alternatywna okładka
  • wydanie w boxie
  • plakat
  • wlepka
  • kolekcjonerski pin
  • specjalna dedykacja i własnoręczny podpis Rosalie.

Tracklista

TBA

Utwory

TBA

Artykuły

  1. Rosalie. reklamuje nową ramówkę TVN-u
  2. Rosalie. przechodzi z Alkopoligamii do Def Jamu

Popularne