GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Rover wypuszcza nowy album ze swoim zespołem

„Otwórz Puszkę Pandory” – mówi raper.

Opublikowany

 

W sieci ukazał się pierwszy numer z nowej płyty zespołu Rover Kielce, w którego skład wchodzą raper Rover oraz Marcin Szmuc i grupa muzyków działająca pod szyldem Rześko (Michał Bil, Piotr Szmajdel, Damian Szydłowski, Piotr, Zych, Kuba Kowalski).

Ten projekt ciągnie się już za mną tyle, że trudno mi określić jego genezę. Wiem tylko, że od zawsze chciałem realizować nagrania nie tylko z producentami, ale również muzykami. Stąd pomysł na zaproszenie Piotra Szmajdla oraz Michała Bila do współpracy, a także innych artystów, którzy wokalnie lub instrumentalnie udzielili się na tej płycie. Otworzyłem „Puszkę Pandory” i w 3 lata zniszczyłem swoje muzyczne życie. Uciekałem od tego kim jestem i kim się czuję. Uciekałem od najważniejszego – pisania. Podczas tego okresu na scenie zaszła zmiana pokoleniowa, jak również stylistyczna. Dla mnie natomiast, ten czas był poświęcony na uczenie się bycia ojcem, odpowiedzialnym za rodzinę, którą świadomie założyłem. Wiele uczuć nie mogło znaleźć ujścia w innej formie jak tylko poprzez twórczość. „Puszka Pandory” to projekt, który po prostu musiałem wypluć, żeby zacząć od początku. Muzyka jest integralną częścią mnie – od tego nie da się uciec, bo każdy wideoklip moich kumpli, który oglądam wciąż mi to udowadnia. Kiedyś zależało mi na tym, żeby być lepszym od innych raperów. Dzisiaj chciałbym, żebyś wysłuchał mojej historii przy akompaniamencie producenta, którego kocham i nienawidzę – Marcina Szmuca oraz zespołu, który darzę ogromnym szacunkiem i przyjaźnią – Rześko.  Otwórz „Puszkę Pandory” – mówi Rover.Album „Puszka Pandory” jest dostępny na www.zayafka.pl. 


6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
HattoriKenzo
4 lat temu

ta, i jeszcze pelikan rower, lykniesz?
wigry wigry wigry – nie łykałaś nigdy?

Depresja
4 lat temu

Rower to mam w piwnicy a nie na glamrapie!
Rower Górski
ROWER UKRAINA
ROWER SKŁADAK

Mateusz
2 lat temu

Jak czytam te komentarze to nóż w kieszeni się otwiera jak można być tak pustym i dziwić się że oprócz pasji pracuje jest zdolnym inteligentnym facetem i jak każdy normalny człowiek pracuje, to że się myli a kto się nie myli? Uważam że dobry daje przykład bo jak młodzież widzi ze ktos ” Znany” I uczy daje to im większą motywacje do pracy a to co jak robi muzykę to nie może pracować?? Chore przecież KęKę był listonoszem

cydży
4 lat temu

te łaku oddaj rover mareczkowi ze złomiarzy to sie chłopina ucieszy z tego twojego szmelcu

Zdzislaw
4 lat temu

Rower to ten co jego 2 piosenka była autobiografia?:D szkoda ze nie 1

sssss
4 lat temu

Popularne