Sprawdź nas też tutaj

News

Ruskiefajki nie zawalczy. „Musiałabym codziennie czytać, że byłam k*rwą”

Raperka otrzymała propozycję z freakowej federacji.

Opublikowany

 

ruskiefajki
fot. Paweł Biegun

Ruskiefajki ujawniła, że jedna z freak fightowych federacji chciała podpisać z nią kontrakt na walkę. Raperka odmówiła z powodu problemów, z którymi od dłuższego czasu się zmaga. To jednak nie oznacza, że nigdy nie pojawi się w oktagonie.

Ruskiefajki odmówiła walki z powodu „swojej psychiki”

– Mój kontrakt leżał na stole. Coś mnie tknęło i bardzo dobrze. Jestem obserwatorem freak kfightów – nie wiem, z czego do końca wynika zajawka. Lubię obserwować gale na żywo i obserwować ciekawe osoby z tego świata. Uważam, że podziały typu: „sprzedajna ku**a”, „wielki raper a walczy”, „patologia” etc. – są nie na miejscu. Skoro ma to typu sympatyków i entuzjastów, rozumiem chęć wpisania do listy życiowych przygód walkę na takiej gali. Sama rozpatrywałam udział ze względu na stan zdrowia fizycznego, potężne pokłady agresji, która niestety nie znajduje ujścia czy właśnie chęci przeżycia czegoś szalonego. Przez moją psychikę obawiam się, że nie dałabym rady wziąć udziału. Wielu tam nie wzbudza mojego uznania, wiele rzeczy, które tam się dzieją, wykończyłyby mnie. Nigdy nie mów nigdy – tak się mówi i może tak to pozostawię – komentuje artystka.

„Musiałabym codziennie czytać, że byłam k*rwą”

– Jestem bardzo wrażliwa na krzywdę innych. Na śmierć. Uważam, że to wszystko poszło w niebezpiecznym kierunku i jeśli się nie obudzimy, będzie za późno. Nie można też tego generelizować. Jest wiele czynników, które wpływają na obecny stan rzeczy. Na dziś – nie dam rady. Ja codziennie walczę w takim oktagonie z samą sobą. Dopóki samej siebie nie ogarnę, boję się działać aż tak publicznie. Ci ludzie muszą uważać na każdy ruch, na każde słowo. Oczywiście nie wszyscy to robią. Ja myślę, że nie zyskałabym sympatii widzów. Musiałabym codziennie czytać, że byłam kurwą, że jestem obrzydliwie pomalowana, gruba… Już teraz codziennie to czytam. Co dopiero jakbym znalazła się tam. Ja też bardzo przeżywam wszystko, co się wokół mnie dzieje. Nie zliczę, ile razy płakałam na tych galach. Zobaczymy, w jaką stronę to pójdzie. Może znajdzie się tam osoba choć trochę podobna do mnie – wtedy byłoby mi łatwiej się przełamać. Ale tak naprawdę sama nie wiem, co myśleć. W świetle ostatnich wydarzeń wygląda to bardzo smutno. Tak bym to podsumowała – dodaje. 


35 komentarzy
35 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
michalcwelski
1 miesiąc temu

Byłaś i jesteś xd i będziesz

Profesor_Nauk
1 miesiąc temu
Reply to  michalcwelski

Czyli przeszłość ją boli że tak powiedziała. Ktoś ją dymał z tu obecnych? Dobra jest?

michalcwelski
1 miesiąc temu
Reply to  Profesor_Nauk

A kto nie dymał?

Jago
1 miesiąc temu
Reply to  michalcwelski

O fuuuj jaka paskudna pOlka. Bleee

15kinapropsoe
1 miesiąc temu
Reply to  Jago

huh z 10 lat temu ona była fajna tu tego a teraz co już stara pierdziawa jak kamiszka od szpilmandera jugołin downa

Poznań ulica oun
1 miesiąc temu
Reply to  michalcwelski

ATENCYJNY SZON

Zaprawiony Incel
1 miesiąc temu

Nienawidze p0leczek qr.ewek

Ochłap świniny
1 miesiąc temu
Reply to  michalcwelski

Lepsze ruskiemajtki czy onuca?

Pawko
1 miesiąc temu

Tak teraz trochę się reflektuje nad jej depresja, i Jak to jest teledyski na bogato, Kvrwy na teledyskach wygląda jak Bvrdel mama, Na bogatosci…a Później co ja tak złamalo… Że jednak jej życie to nie jest teledysk, taka psychika słabiutka ? Co ma powiedzieć chłop który jest chory na Raka który ma 2 dzieci do utrzymania i wszystko mu się wali..Ale oczywiście gwiazdy mają depresję, Przestańcie opowiadać te bzdury… Weź się dziewczyno za jakiś sport wyjdź z chaty zacznij biegać, nie jaraj zioła nie pij nie wąchaj kokainy, weź się za siebie i ci depresja minie.

Raper
1 miesiąc temu

Ona ma depresje??? Zobaczta na jej insta. Pijaczka i tyle w temacie.

Pawko
1 miesiąc temu
Reply to  Raper

Bez kitu, ja pier..co za ludzie w tych internetach…gwiazdorzy depresja wielce artyści

michalcwelski
1 miesiąc temu
Reply to  Raper

Jedyna depresja jaką mają takie szmule to ich głębokie piź dzisko

bydło ludzie-bez-właściwości plebs kołtuny
1 miesiąc temu
Reply to  michalcwelski

W jej przypadku to już rozklepane jak wiadro.

gargamel datezone.com
1 miesiąc temu

bo byłeś ruskie fajki i kurde nie normalizujemy ćpania tańcowania na rurkach i wibro w c..ie na kamerkach czy robienia za kase lachy psujecie małolatom łby wy szlaufy to nie usa ze piąte pokolenie degeneratów jara się Cardi albo ta co podtruwała azela jakaś tam zamiast czytania rozwijania logicznego myślenia wzmacniania zadaniami z logiki i matmy siły psychiki nieee wy to psychotropy prosecco i dawanie na okrągło KONIEC TEGO NEO BOLSZEWIZMU

Zakol ZKL
1 miesiąc temu

Pieknie powiedziane

CZYNY MAJĄ SWOJE KONSEKWENCJE CZY TE LASKI NIE SĄ W STANIE TEGO OBJĄĆ SWOIMI MÓZGAMI?

Bylaś kuhwą – ludzie beda patrzec na Ciebie przez pryzmat bycia Kuhwą!

sgfsgdgdg
1 miesiąc temu

Cały czas biegałaś wypita i naćpana jakimiś kryształami to sie nie dziw że ci głowa sie psuje. Co do tej muzyki którą robisz to jest słaba w chui.

Zakol ZKL
1 miesiąc temu

Typowe myslenie kobiet jej pokroju – byłam Kurrwą, bo wtedy tak mi było wygodnie, ale teraz nie masz prawa mnie oceniać i jeżeli patrzysz na mnie przez pryzmat bycia kurrwą to TY JESTEŚ ZŁY. To jest typowy szantaż moralny, aby uniknąć konsekwencji swoich czynów. Odwracanie kota ogonem, obrzucanie winą innych, ona może zrobić wszystko co jej sie w danym momencie opłaca, a Ty nie masz prawda mieć opinii na ten temat. Typowy mechanizm, działający tak samo jak tak zwany „myk na Matkę Polkę”, chlać, dupczyć się, opierrrdalać do 30stki a potem cyk walnąć sobie dzieciaka i nagle ja jestem błogosławioną matką nie masz prawa na mnie patrzeć przez pryzmat przeszłości rozumiesz? KURRRWA ROZUMIESZ! JA JESTEM MATKOM!

Szczaw
1 miesiąc temu

Rap – od kurev dla kurev

Mefedron Bałuty
1 miesiąc temu

Przecież to jest taka kur.wa że jej piz.da robi za dołek golfowy

DIHO RAZ
1 miesiąc temu

No to w końcu coś o rapie na glamrapie

Halal masarny
1 miesiąc temu

NO BO CURVA JESTEŚ

Andżej
1 miesiąc temu

Płakała i oglądała dalej xD Cierpi za grzechy pato wojowników.

Rap Dinozaur 86
1 miesiąc temu

Talent czystej wody! 😉

Ona naprawdę potrafi pięknie,
technicznie śpiewać. Świetny głos.

Onani
1 miesiąc temu

Jakie byłam – jak raz wejdziesz do tej rzeki to śmierdzieć będziesz zawsze.
Nie udawaj wielce wrażliwej, nie płacz, nikogo nie obchodzą twoje krokodyle łzy.
Nikogo nie interesuje twój stan psychiczny i wyjaśnienia.
Młode pokolenia dzięki takim ludziom jak ty pielęgnują w sobie fobie, a jeśli nic młodemu nie dolega, na nic się nie skarży to jest uważany za nienormalnego, bo każdy przecież coś ma.
Świat przypalow, wojna na Ukrainie, kosmici atakują USA, Korea Północna ma atom a ta się wypowiada ze walczy ze sobą xddd

Sarge
4 dni temu

Ma niespełna 24 lata, a myślałem, że to MILF.

bydło ludzie-bez-właściwości plebs kołtuny
1 miesiąc temu

Jak się ma depresję, to jest problem wejść pod prysznic, zjeść cokolwiek, wyprać bielizne. A nie qurfa walić ustawiane zdjęcia w pełnym makijażu, ciuchach, oświetleniach na (anty)social media co dzień. To jest okropne, ludzie w polskim systemie opieki zdrowotnej kisna po koszmarnych placówkach psychiatrycznych, a taka lampucera sobie robi na tym pijar, bo pewnie jej fachowcy to doradzili. No ale czego oczekiwać od byłej prostytutki.

Ziominho
1 miesiąc temu

Bylas kurfom

żENADA GimBo - Proszę Cię abyśmy w nowym roku
1 miesiąc temu

prostytucja to grzech, ale musimy sobie wybaczać i okazać miłość do bliźniego

michalcwelski
1 miesiąc temu

A kto nie grzeszy, śmieszy mnie tylko zdziwienie takich gwiazd, że prostytucja doprowadziła je do załamania psychicznego. To i ćpanie to obecnie największy trend w mainstreamie, na klipach wygląda to super, tylko szkoda mi naiwnych dzieciaków co kupują taką wizję życia i wierzą że tak jest naprawdę. Prędzej czy później się przekonają dokąd taki styl życia prowadzi. Chyba dlatego teraz normalizuje się takie zachowania, żeby prostytutki i dilerzy mieli szansę spojrzeć w lustro. Tylko proszę przestańcie zarażać swoim ku restwem ludzi z perspektywą na normalną przyszłość.

żENADA GimBo - Proszę Cię abyśmy w nowym roku
1 miesiąc temu
Reply to  michalcwelski

Dlatego mówię przestańcie ją krytykować i odwalcie się od niej. Niech robi swoje i się realizuje dziewczyna. Wybaczmy swoje grzechy i przewinienia. Jesteśmy w końcu jedną wielką, Polską rodziną.

michalcwelski
1 miesiąc temu

Ciekawe kto jej wysłał tę propozycję, pewnie Royal Division albo Punchdown

DIHO DWA RAZY
1 miesiąc temu
Reply to  michalcwelski

Brazzers

michalcwelski
1 miesiąc temu
Reply to  DIHO DWA RAZY

Chyba xes

YP NR1
1 miesiąc temu
Reply to  michalcwelski

German Go Girls 😉

LESZEKMILERŁOBUZ
1 miesiąc temu
Reply to  YP NR1

dobra seria haha ZENSUR!!! sporo polek na przestrzeni lat było u nich na DVD

Popularne