Sprawdź nas też tutaj

News

Saful opowiada o numerze „5g”

Raper jest w trakcie promocji solowej płyty.

Opublikowany

 

Saful w ubiegłym tygodniu zapowiedział utwór „Jestem Dilerem” na którym usłyszymy Kazika, a już odsłania kolejne karty dotyczące tracklisty albumu „Krok w chmurach”.

Tym razem Saful przytoczył zarys utworu „5g”, który jest dziewiąty na trackliście. Premiera płyty zaplanowana jest na 24 września tego roku.

– 5g to ironiczne spojrzenie na świat i to jaki obraz otoczenia serwują nam media. Spojrzenie oczami przeciętnego przedstawiciela klasy średniej. Z przymrużeniem oka traktuje próbę zdezynfekowania się od rzeczywistości. Ironia w obecnej sytuacji wydaje mi się najzdrowszą formą skomentowania różnych rzeczy, jeśli nie chcemy, żeby gorzka rzeczywistość nas pożarła, trzeba traktować ją na dystans. Numery nie zawsze muszą się kojarzyć bezpośrednio ze mną, ale na pewno przedstawiam w nich mój punkt widzenia, który bankowo wiele osób podziela. Najlepszym komentarzem na świat pełen różnostronnej propagandy mediowej, zlepku sprzecznych informacji oraz przeróżnych teorii spiskowych jest żart i czarny humor. – komentuje raper.

 
17 komentarzy
17 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Dario
6 miesięcy temu

No i nie podobasz mi się

Dario
6 miesięcy temu
Reply to  Dario

Ja z Tobą kurwo wódki nie piłem

Prop&Testo
6 miesięcy temu
Reply to  Dario

Typowe Polaczki będą przez 20lat mówić teksty z filmu i będzie takie hehe śmeszne. Bunkrów nie ma hehe. Ograniczone Polaczki, nic sami nie wymyślą.

Profesor Trapu Naczelny Spawacz z GlamSrapu
5 miesięcy temu
Reply to  Prop&Testo

„A Ty kur*o – wstajesz i idziesz. I czekasz na moich kolegów. A jak do Ciebie przyjdą, to mówisz – tak, proszę Pana, oczywiście proszę Pana, 20% proszę Pana, 30% też może być i 50 proszę Pana się znajdzie, dziękuję bardzo, całuję rączki, oczywiście proszę Pana. Czy napiją się Panowie wódeczki? Tak zapytasz chamie pier*olony. I wódeczka musi być zimna… i gęsta” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dario
6 miesięcy temu
Reply to  Dario

ale to nie do mnie tak.
do mnie tak nie.

jebacpolskihiphop
6 miesięcy temu

5G to poczuł rest jak w cymbal od tancerza dostal.

reset systemu
6 miesięcy temu

hahahahaha.
faktycznie tak było.

Mangos
6 miesięcy temu

To ten Kurwa patafian aktorzyna jednego serialu od siedmiu boleści, który z podkulonym ogonem wraca do środowiska hh, w którym i tak nic nie znaczyl?

stryju
6 miesięcy temu
Reply to  Mangos

no bez przesady. serial się przyjął, był hype na to i nie można tak mówić jak napisałeś. a to że masz małego i stara ci do gaci zagląda nie jest argumentem, żeby tak od razu agresywnie wylewać swój rzyg w internecie na jakimś podrzędnym forum, gdzie nawet ptaki nasrać nie chcą i tylko cymbału tu siedzą.
elo :*

jebacpolskihiphop
5 miesięcy temu
Reply to  Mangos

Serial spoko ale jego rola marna. I ogólnie cały ten fame oparty na tym że zagrał dilera a gdyby grał psa to by go jebali jak kiedys grubasa…

Woźny w Koka Koli
6 miesięcy temu

Z tego co mówi wynika, że ktoś mu teksty pisał…

Frosti Reggae Rucha Kolegę
6 miesięcy temu

Przeproś Tedego, ty ruro.

Gruby Pyton
6 miesięcy temu

Mordy, założyłem gadu gadu dla beki oraz sprawdzenia tych wszystkich p0lek i powiem wam, że jest kurwa nieciekawie. Mam dwa konta jedno moje (jestem 8/10) i typka 3/10 i słuchajcie co się dzieje – wszystkie laseczki patrzą na wygląd albo sa totalnymi kurwiskami! Jest grupa, która 3/10 odpisze ale zwyzywa, a 8/10 wysyła dupsko albo 3/10 wysyła dupsko i chce skakac na chuju. Degeneracja i faszyzm do tego trzeba cały czas ciągnąć rozmowę, bo księżniczki nie raczą – opiszesz jakieś swoje sytuacje z życia czy zaintereosowania to Ci odpisze jakas dziwka „XDD”, „nieźle”, „spoko” i wex tu kurwa nawiąż jakaś merytoryczną rozmowe, tylko by chcialy dać dupy i dostawać darmowy hajs XD Jebać to zajmuje się biznesami a za 10 lat same będą prosić o skakanie bo nie stac ich na żarcie haha ez, pozdro ziomki

Piotr Krakowiak
5 miesięcy temu
Reply to  Gruby Pyton

Ja z tym GG bym uważał, bo jeszcze Cię namierza łowcy audiofilów, potem przyjadą takie piękne, pachnące polki przyjadą i zadzwonią po io io

JEBAĆ SANTANE KONFUTURE
6 miesięcy temu

SANTANA KONFIDENT!
Żeby nikomu nie umknęło to z wielkich liter piszę.

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
5 miesięcy temu

zajebiscie pamietam jego nawijki na płycie kaliego 50/50 mocno sie wyrózniał

Popularne