Sprawdź nas też tutaj

News

Sarius dołącza do „Wikingów”

Raper promuje popularny zagraniczny serial.

Opublikowany

 

Sarius Wikingowie
fot. Patryk Kostewic

„Wikingowie”, czyli jeden z najpopularniejszych seriali zagranicznych w Polsce powraca z kolejnym sezonem. W oficjalnych zapowiedziach nowych odcinków telewizja History zdecydowała się wykorzystać utwór Sariusa pt. „Wiking”, który pochodzi z albumu „Wszystko co złe”.

Serial „Wikingowie” jest dla mnie ważny i inspirujący, gdyż trafiłem na niego w gorszym okresie swojego życia i pozwolił mi oderwać głowę od szarej rzeczywistości. Wykorzystanie utworu do promocji nowego sezonu to dla mnie niesamowite wydarzenie, które pokazuje, jak daleko mogą zanieść naszą twórczość sami jej odbiorcy – mówi Mariusz Golling, czyli Sarius. – Będąc ogromnym fanem serialu, podczas procesu tworzenia, nawet przez sekundę nie pomyślałem, jak ta historia się potoczy. Sam numer powstał spontanicznie podczas pracy w studiu z Gibbsem, czyli producentem odpowiadającym za jego brzmienie – dodaje.

Polska premiera „Wikingów” odbędzie się wyłącznie w telewizji History w czwartek, 29 listopada o godz. 21:00 – ekspresowo, kilkanaście godzin po USA.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Ryszard Graniecki

No i zajebiście! Propsy Mariusz!

AnonimowyUżytkownik

Szacun za normalny, propsujący komentarz, co się nie często na tej stronie zdarza 😀

AnonimowyUżytkownik

No i kozacko, że Mariusz poszerza horyzonty 😀

pedale

pewnie byś wolał żeby ci odbyt poszerzył

denied

Mariusz Sariuszewski

ehhh

Zajebiście Mariusz! Rób hajs, sarius czołówka rapu

massivewp

Od początku celem tego kanału jest, aby zapoznać widzów z battle rapem na świecie – głównie tym z Rosji i USA. Jednak na przestrzeni lat istnienia światowych lig powstawało wiele wariacji i odłamów battli (tak jak chociaż ostatnio dodany „battle na komplementy”).

Dzisiaj mam dla was coś specjalnego. Odmianę rosyjskiej ligi VERSUS – BPM.

(BPM – beats per minutes, uderzenia na minutę)

Pojedynki ligi VERSUS BPM charakteryzują się walkami zazwyczaj znanych już battlerów pod bity, często grime’owe. Battle te ze względu na podkład muzyczny przypominają zawody wolnostylowe, ale tutaj również jak i w reszcie battle rapu, skrupulatny tekst jest przygotowany wcześniej, co pozwala na stworzenie kozackiego widowiska i umożliwienie zjawiskowej rywalizacji z żywiołową pętlą w tle, pozwalając na rozmaite popisywanie się wymyślnym flow.

Zobaczcie sami jak robią to Drago i Alphavite!

https://youtu.be/f0y1rHHoQjY

Popularne