Sprawdź nas też tutaj

Wydarzenie

Sarius i PlanBe zagrają w Radomiu i Zabrzu

Znamy wszystkie szczegóły.

Opublikowany

 

Sarius i PlanBe

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór, w czasie którego swoje koncerty zagrają Sarius oraz PlanBe. Dwójka znakomitych artystów, dwie odmienne osobowości i dwa niepodrabialne style. To połączenie gwarantuje wyjątkową energię, która sprawi, że będzie to jeden z najlepszych hip-hopowych koncertów tej zimy w Zabrzu i Radomiu.

Sarius to młody i utalentowany raper i wokalista, który pochodzi z mającego hip-hopowe tradycje częstochowskiego osiedla 1000-lecia. Na rynku zadebiutował w 2013 roku, wydanym nakładem Asfalt Records, albumem „Blisko leży obraz końca”. Od tamtego momentu konsekwentnie buduje swoją pozycję na scenie, a przełomowym krążkiem okazał się dla niego zeszłoroczny Antihype, który został wydany w jego własnym labelu. Album w recenzjach i opiniach słuchaczy zyskał bardzo dobre oceny, niejednokrotnie lądując na podium podsumowań 2017. Aktualnie Sarius promuje najnowsze wydawnictwo pod tytułem „Wszystko co złe”, który już uzyskał status złotej płyty.

PlanBe uchodzi za jeden z największych talentów na polskiej scenie hip-hopowej. Mówi się, że jest jednym z diamentów korony QueQuality. Wachlarz inspiracji PlanaBe jest szeroki, ale w głównej mierze skupia się na brzmieniu Nowego Toronto, które przy swoich nietypowych podziałach rytmicznych, zarazem wymusza kombinowanie z flow. Daje to spore pole do popisu, do płynnego przechodzenia między rapem z pazurem do slowjamowego podśpiewywania. Artysta promować będzie swój najnowszy krążek zatytułowany Moda, który ukazał się na rynku 18 stycznia.

Sarius x PlanBe w Zabrzu

09.03.2019 r. start godz. 20:00

Klub CK Wiatrak, ul. Wolności 395, Zabrze

Wydarzenie na FB

Sarius x PlanBe w Radomiu

08.03.2019 r. start godz. 20:00

Klub Strefa G2, ul. Przemysłowa 20, Radom

Wydarzenie na FB

Bilety: 1 pula – 40 PLN, 2 pula – 45 PLN, 3 pula – 50 PLN, 4 pula – 55 PLN

Interticket

Going

Biletomat

Eventim

Oraz w salonach Empik, Saturn i Mediamarkt na terenie całego kraju.

Uczestnikiem koncertu może być osoba małoletnia poniżej 16 roku życia pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

Wzór zgody do pobrania

Organizator – Agencja Artystyczna Perspektywy, Kontakt: biuro@agencjaperspektywy.pl

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
AnalGie

Coś czuję, że paluch będą konkretnie ujebane kałem.

lol

przecież szpaku nie gra

Odb

Radomiu i SariusBe i zabrzu zagrają plan

Mosiek Kaczyński

Dariusz z tym czymś gra koncerty? Zawiodłem się. Poza tym jak pierwszy koncert w Radomiu to drugi powinien być w Sosnowcu.

Mosiek Kaczyński

Sarius* oczywiście

Eiz

szczariusz grał z paluchem, bedopjesem, więc co cię tak dziwi? on zagra z każdym, nawet mandaryną czy michauem viśnievzkym.

cydży

A 3 w miescie meneli.

ProfesorNauk

Pewnie będzie frekwencja taka sama jak na lotnisku w Radomiu

Mariano Masturbiano

A po koncercie seks grupowy, nakręcenie wspólnego homoseksualnego pornosa 🙂 Majtale całe w kale, dupska obolałe od penetracji, a penisy czerwone od tarcia.

Popularne