Sprawdź nas też tutaj

News

Sarius z kolejnym sukcesem na koncie

Znamy nakład sprzedażowy ostatniej płyty rapera.

Opublikowany

 

sarius antihype
Sarius / fot. maciej.malik

Sarius pochwalił się dzisiaj kolejnym sukcesem, który udało mu się osiągnąć. Jego najnowszy album „Pierwszy dzień po końcu świata”, który ukazał się 30 sierpnia uzyskał status złotej płyty. Oznacza to, że krążek sprzedał się w nakładzie 15 tysięcy sztuk.

Album „Pierwszy dzień po końcu świata” właśnie stał się złotą płytą za co wszystkim serdecznie dziękuję. – napisał raper na Instagramie.

Krążek uzyskał dobre recenzji i uznanie słuchaczy. Nasza redakcja oceniła album na 7.5/10.

Złota, Platynowa i Diamentowa Płyta – ile trzeba sprzedać nośników?

Zdobycie konkretnego pułapu danego wyróżnienia można osiągnąć przez sprzedaż nośników fizycznych, cyfrowych oraz dzięki streamingowi.
Nośniki fizyczne – należy sprzedać: 15 000 kopii – Złota Płyta, 30 000 kopii – Platynowa Płyta, 150 000 kopii – Diamentowa Płyta.
Nośniki cyfrowe i streaming – tutaj stosowane jest kryterium dochodowe. Samo kliknięcie w dany kawałek nic jeszcze nie oznacza. Artysta i wytwórnia muszą na tych kliknięciach osiągnąć dochód. Tak jak osiągają dochód na sprzedaży fizycznych egzemplarzy. Aby uzyskać po 1 marca 2017 roku któreś z wyróżnień, trzeba udokumentować przychód ze streamingu, dzwonków telefonicznych i muzyki w tle. Przelicznik jest następujący: 20 złotych przychodu jest przyjmowane jako sprzedaż jednego albumu. Sumowany jest przychód ze wszystkich utworów z albumu. By uzyskać Złotą Płytę trzeba sprzedać muzykę za 300 tysięcy zł, Platynę – 600 tysięcy i Diament – 3 mln.

 
16 komentarzy

16
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Eleonora Gejmondo

Siuras po depresji sprzedał dupę masonerii #gibbs i teraz świruje pawiana.. niedługo przyjdzie czas zapłaty za usługi siurek i wtedy dopiero dostaniesz w głowę

Jebać juź tą Modę na sukces!

Dobrze prawisz, polalbym, ale nie pije chwilowo…

BEKA

o jakie groźne miny, lansuje się na niebezpiecznego człowieka, coś jak bedi otaczali go przestępcy ale w GTA a śmierć dodał w kawałku żeby zaimponować ścierwu z gimbazy a tak na codzień to wożą go w bagażniku bo ma stany lękowe przed Restem i innymi

eldoka na szybko

dobre dupy

Belmondziarz

Lepsze te z kutaskami

Emma
Umd

Nie powiedziałbym

ANTIPIPE

Cwelius z kolejnym analem na koncie
Znamy nakład sprzedażowy ciała i pyty lamera

MOSIEK KACZYŃSKI

NO TYCH MOKRYCH SIEDEMNASTEK JAK NA ZDJĘCIU TO MOŻNA MU POGRATULOWAĆ. TAKIM ASŁUCHALNYM I GRAFOMAŃSKIM GUWNEM ABSORBOWAĆ TYLU LUDZI. ZA TO PROPS

MIRAS X

Ten horror mamy nie raz w roku lecz codziennie https://www.youtube.com/watch?v=uac62OmrD60

streamingowi

Zdobycie konkretnego pułapu danego wyróżnienia można osiągnąć przez sprzedaż nośników fizycznych, cyfrowych oraz dzięki streamingowi.
https://run3.site/

hujjasz

ciul jebany

WnukTedego

Nie dałbym mu grosza przy Zalatanych rzygać się chciało kolejny wyjeć bez skilii na porządnych bitach chuja by nagrał. Typowy przedstawiciel mojego pokolenia na scenie zero przekazu wygląd pedała i zgrywanie gangusa a tak naprawdę chuja znaczy (98rocznik)

Sołtys

On juz nagrywał na porządnych samplach i też rozpierdalal, gościu pracował na swój sukces w chuj czasu, ale co wy ciecie wiecie z glamrapu 🙂

Eleonora Gejmondo

Ostatni jego dobry trak to fit w dreamteamtour 4 lata temu, potem równia pochyła, z 3 razy już z rapu rezygnował i płakał że jest niedoceniony, potem wskoczył do wanny Gibbsa i ten po przeoraniu mu dupska podpisał z nim cyrograf palcem (B.o.r.) umoczonym w spermie kaliego. Taka to historia.

Mam zakola jak TPS

CO TO ZA ULANA KUЯWA?

Popularne