Sprawdź nas też tutaj

News

SBM Label z dwoma ogłoszeniami – nowy członek i premiera płyty

Ekipa SBM „stawia duże kroki”.

Opublikowany

 

Ekipa SBM / fot. p.takespics

Na przełomie roku warszawska wytwórnia przeszła gruntowny rebranding. – Zgodnie z zapowiedziami, które padły m.in. przy SB Milion, postanowiliśmy odświeżyć i ujednolicić naszą identyfikację wizualną – informował label. Otrzymaliśmy też zapowiedź kolejnych ruchów na ten rok. – W 2019 ekipa SBM stawia duże kroki. Zui, nasza „One Woman Army” to rzadki przykład artystki kompletnej, która oprócz tego, że pisze i wykonuje sama też komponuje i produkuje swoje utwory. Gotujcie się na konkrety w tym roku – dowiedzieliśmy się na początku stycznia. Teraz otrzymujemy już konkretne informacje na temat nowych działań ekipy.

Moli w SBM Label

Podczas sobotniego SB FFestivalu warszawska wytwórnia ogłosiła, że jej szeregi zasila Moli. To raper, którego możecie kojarzyć z akcji SBM Starter. W niedzielę do sieci trafił jego nowy klip. Poniżej przypominamy także najnowszy wywiad z nim.

Data premiery płyty Solara

Od dłuższego czasu Solar prezentuje w sieci urywki swojego nowego materiału. Kilka tygodni temu raper oficjalnie zapowiedział nową płytę. –Nagrałem swój najbardziej dojrzały, innowacyjny i emocjonalny album. Jestem z niego bardzo, bardzo dumny – mówił. Podczas SB FFestiwalu raper ujawnił, że krążek „Pokój 0” trafi do nas 20 września 2019 roku.

 
11 komentarzy
11 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Jaxon.
2 lat temu

Żyj artystka akrobatka szkoda, że to co ona robi to nawet koło muzyki nie leżało. Statystyki mówią same za siebie . A ten szczawik nowy to kolejny płaczek w tym maratonie gówna , jak widać nie zmienia się nic.

Jaxon.
2 lat temu
Reply to  Jaxon.

Zui *

Bestia z Wadowic
2 lat temu

Nowy członek w Zui

Twój Starry Potter
2 lat temu

WYPIERDALAJ, JUŻ WCZORAJ CIĘ DOJECHAŁEM TAK, ŻE WYJEBALI CI KONTO. Widzę kurwo, że działacie w czwórkę bo komentarz ma 1 minute a już 4 like. Kto to propsuje? Twoja stara, stary, Alfons i pierwszy klient?

00:12 i 17
2 lat temu

Opublikowany 17 godzin temu Przez Maxymilian Hozer

00:30 7

4tomowy
2 lat temu

Jako, że każdy wie iż raperzy tu wchodzą i czytają artykuły osobie cisnąć jednocześnie Glam Rap, że to gówno. Mam pytanie do szefostwa SBM czy znowu będzie usuwać komentarze pod nowymi piosenkami Zuzanny jeśli będą?

ProfesorNauk
2 lat temu

Smok Anatol na wyspie gula gula
Zui po moim chuju ostro hula

Grzegorz Iskierda
2 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

Moje teksty, wymyśl coś własnego jebany nieudaczniku

MajkiMajk56
2 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

Ale ty kurwa gamoń jesteś ja pierdole

ANAL MAFFIA
2 lat temu

NOWY CZŁONEK HMMMMM CIEKAWE CZY BĘDZIE TO DILDO 70 CM CZY MOŻE JAKIŚ MUSZYŃSKI CZŁONEK?? AJĆ

Odb
2 lat temu

Dwa członki nowego premiera ogłaszają płyte z labelem

Popularne