Sprawdź nas też tutaj

News

SBM Label z dwoma ogłoszeniami – nowy członek i premiera płyty

Ekipa SBM „stawia duże kroki”.

Opublikowany

 

Ekipa SBM / fot. p.takespics

Na przełomie roku warszawska wytwórnia przeszła gruntowny rebranding. – Zgodnie z zapowiedziami, które padły m.in. przy SB Milion, postanowiliśmy odświeżyć i ujednolicić naszą identyfikację wizualną – informował label. Otrzymaliśmy też zapowiedź kolejnych ruchów na ten rok. – W 2019 ekipa SBM stawia duże kroki. Zui, nasza „One Woman Army” to rzadki przykład artystki kompletnej, która oprócz tego, że pisze i wykonuje sama też komponuje i produkuje swoje utwory. Gotujcie się na konkrety w tym roku – dowiedzieliśmy się na początku stycznia. Teraz otrzymujemy już konkretne informacje na temat nowych działań ekipy.

Moli w SBM Label

Podczas sobotniego SB FFestivalu warszawska wytwórnia ogłosiła, że jej szeregi zasila Moli. To raper, którego możecie kojarzyć z akcji SBM Starter. W niedzielę do sieci trafił jego nowy klip. Poniżej przypominamy także najnowszy wywiad z nim.

Data premiery płyty Solara

Od dłuższego czasu Solar prezentuje w sieci urywki swojego nowego materiału. Kilka tygodni temu raper oficjalnie zapowiedział nową płytę. –Nagrałem swój najbardziej dojrzały, innowacyjny i emocjonalny album. Jestem z niego bardzo, bardzo dumny – mówił. Podczas SB FFestiwalu raper ujawnił, że krążek „Pokój 0” trafi do nas 20 września 2019 roku.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Jaxon.

Żyj artystka akrobatka szkoda, że to co ona robi to nawet koło muzyki nie leżało. Statystyki mówią same za siebie . A ten szczawik nowy to kolejny płaczek w tym maratonie gówna , jak widać nie zmienia się nic.

Jaxon.

Zui *

Bestia z Wadowic

Nowy członek w Zui

Twój Starry Potter

WYPIERDALAJ, JUŻ WCZORAJ CIĘ DOJECHAŁEM TAK, ŻE WYJEBALI CI KONTO. Widzę kurwo, że działacie w czwórkę bo komentarz ma 1 minute a już 4 like. Kto to propsuje? Twoja stara, stary, Alfons i pierwszy klient?

00:12 i 17

Opublikowany 17 godzin temu Przez Maxymilian Hozer

00:30 7

4tomowy

Jako, że każdy wie iż raperzy tu wchodzą i czytają artykuły osobie cisnąć jednocześnie Glam Rap, że to gówno. Mam pytanie do szefostwa SBM czy znowu będzie usuwać komentarze pod nowymi piosenkami Zuzanny jeśli będą?

ProfesorNauk

Smok Anatol na wyspie gula gula
Zui po moim chuju ostro hula

Grzegorz Iskierda

Moje teksty, wymyśl coś własnego jebany nieudaczniku

MajkiMajk56

Ale ty kurwa gamoń jesteś ja pierdole

ANAL MAFFIA

NOWY CZŁONEK HMMMMM CIEKAWE CZY BĘDZIE TO DILDO 70 CM CZY MOŻE JAKIŚ MUSZYŃSKI CZŁONEK?? AJĆ

Odb

Dwa członki nowego premiera ogłaszają płyte z labelem

Popularne