Sprawdź nas też tutaj

News

Schwesta Ewa dodała do płyty… dmuchaną lalkę

Raperka polskiego pochodzenia wyszła z więzienia i wydała nowy album.

Opublikowany

 

Schwesta Ewa zażegnała na chwilę poważne problemy prawne, z którymi borykała się w ubiegłym roku, i po wyjściu zza krat wydała nową płytę. Przypomnijmy, że niemiecka raperka polskiego pochodzenia została oskarżona o sutenerstwo i oszustwa podatkowe.

„AYWA” to tytuł jej drugiej płyty, która ukazała się 1 czerwca 2018 roku. Jest to następca wydanego w 2015 roku albumu „Kurwa”, na którym artystka przeplata polskie przekleństwa z niemieckim rapem. Nowy album, tak jak poprzedni został wydany nakładem wytwórni Alles Oder Nix Records. Oprócz wersji standardowej, raperka zafundowała swoim fanom wyjątkową wersję specjalną.Dmuchana lalka

Siostra Ewa, która przypomnijmy, przez wiele lat trudniła się pracą prostytutki przygotowała wyjątkowy zestaw dla oddanych fanów. W tzw. Fanboxie oprócz standardowej wersji płyty, znalazła się także EP-ka „Free Ewa”, dwa plakaty, zestaw vlepek, wersja instrumentalna podstawowego krążka oraz… dmuchana lalka. Ta ostatnia pozycja może budzić na naszych twarzach lekką konsternację. Dodajmy do tego, że sztuczna lalka została wykonana na podobieństwo raperki z takimi detalami jak tatuaże. Koszt takiego zestawu to 42 Euro.Poniżej zobaczycie jak prezentuje się wyjątkowy prezent od Ewki.

Ewa Malanda (dawniej Müller)  z Koszalina

Schwesta Ewa urodziła się w Koszalinie. Po trzech latach przeniosła się z rodziną do niemieckiego miasta Kilonia. „Niemiecka gangsta raperka” – tak prokurator podczas procesu o stręczycielstwo określił artystkę. Schwesta Ewa to także była prostytutka, która w styczniu 2015 roku wydała swój pierwszy album „Kurwa”, na którym przeplata niemiecki rap z polskimi wulgaryzmami. Na koncie ma także mixtape „Realität” z 2012 roku. Po ponad 10-letniej pracy w zawodzie prostytutki, Ewa Müller zmieniła nazwisko na Malanda.

 


6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ble
4 lat temu

ohydna stara kurwa

hejtingpl
4 lat temu

Po co 4 newsy o jakiejś sutenerce i prostytutce?

gdsgdsgsdg
4 lat temu
Reply to  hejtingpl

bo kurwa zapłacone mordo

brd scr w grudniu wiadomo
4 lat temu

ruchałem lepsze polskie kurwy w monachijskich burdelach 🙂

Ta wsza cydży
4 lat temu

ale bym zerżnął to kurwisko

GANDZIOR
4 lat temu

weźcie nie piszcie o tym tranwestycie

Popularne