Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Sean Paul i Sia mają dancehallowy dynamit

„To mój kolejny kawałek na poprawę humoru”.

Opublikowany

 

Sean Paul, wielokrotnie nagradzany twórca światowych superprzebojów, ponownie połączył siły z Sią. Tym razem efektem ich współpracy jest klubowy hymn „Dynamite”.

Za produkcję popowego bangera z dancehallowymi bitami odpowiadają Banx & Ranx oraz Greg Kurstin (Adele, P!nk, Foo Fighters).

Sia i Sean Paul mieli już okazję współpracować przy hicie „Cheap Thrills”, który również produkował Greg Kurstin. Od premiery w 2016 roku, teledysk do singla zgromadził 1,6 miliarda odsłon na YouTube.

– „Dynamite” zaczęło się po prostu jako piosenka z pozytywną energią – wyjaśnia Sean Paul. – Po nagraniu „Cheap Thrills”, wiedziałem jednak, że chcę nagrać z Sią kolejny utwór i „Dynamite” to taki ciąg dalszy. Kiedy Banx, Ranx, Greg Kurstin, ja i Sia pracowaliśmy nad tą piosenką, mieliśmy nadzieję, że przyciągnie ludzi tak jak nasz pierwszy wspólny numer. „Dynamite” to mój kolejny kawałek na poprawę humoru. Przy okazji chciałbym podziękować Sii oraz całej mojej ekipie, a także mojej mamie, dzięki której poznałem muzykę Sii.

Sean Paul niedawno wypuścił śmiały singiel „Only Fanz” z udziałem Ty Dolla $ign. Piosenka, którą magazyn „Vibe” nazwał tropikalnym bangerem, stanowi hołd dla kobiet, które w kreatywny sposób zarabiają na życie.

W trakcie całej swojej kariery Sean Paul wypracował unikatowe brzmienie oraz styl. Niesamowicie chwytliwe kompozycje, moc muzyki oraz świetny dobór współpracowników sprawiły, że artysta może cieszyć się olbrzymią bazą fanów na całym świecie, jak również niezliczonymi wyróżnieniami i nagrodami.

W 2021 ukazał się projekt „Live N Livin”, w ramach którego Sean Paul kłania się jamajskiemu dziedzictwu i dancehallowym korzeniom.

Rzadko zdarza się artysta, którego imię i nazwisko jest równoznaczne z nazwą gatunku. Wystarczy jednak, że Sean Paul powie swoim charakterystycznym głosem „shake dat ting” i wszyscy od razu wiedzą, kto jest ucieleśnieniem dancehallu. Z siedmioma albumami na koncie Sean Paul sprawił, że gatunek popularny przede wszystkim w Kingston na Jamajce zagościł na stałe na szczytach list przebojów. Sean występował w ponad 120 krajach na całym świecie – jako pierwszy Jamajczyk koncertował w Kazachstanie czy na Madagaskarze.

 
8 komentarzy
8 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Dentysta gwiazd
1 miesiąc temu

Boże, ale ona ma piękne białe ząbki. A nie jak Polki, żółte porysowane, z kamieniem i próchnicą.

Smutny Roman
1 miesiąc temu

Szona Pol jedynym wersem i dla zasady zjada, trawi i wysrywa całą polską scenę tak zwaną ” hip hopową” już od ponad dekady.

Smutny Roman
1 miesiąc temu

Te jebane łaki z gm2l musiałby myśleć razem
wszystkie w kupie przez pieprzone eony by wymyśleć jeden wers tak dobry jak Szon Pol:
„Baby girl, you’re the bomb-diddy-bomb, the only one for me (Straight)”
A potem to jeszcze nawinąć.

Imię*
1 miesiąc temu
Reply to  Smutny Roman

Pisze się wymyślić jebany kretynie co do reszty to fakt.

Icek Kopajcfel
1 miesiąc temu

„Szon polu chowany na wiejskim podwórku, jebany, popraw kelnerski surdut” 😀 kto zna taki klasyk?

Smutny Roman
1 miesiąc temu
Reply to  Icek Kopajcfel

Heh to były piękne dissy

Smutny Roman
1 miesiąc temu
Reply to  Icek Kopajcfel

https://youtu.be/UQlCNcLFSwM
Aż sobie odpaliłem z nostalgią.

JeffOne to marka
1 miesiąc temu

PLAN BE X DR. DRE – FORGOT ABOUT NAYEBUNNY
https://youtu.be/Sf84FAPO4Is

Popularne