Sprawdź nas też tutaj

News

Sebastian Riedel na płycie KęKę „Mr. KęKę”

To syn lidera zespołu Dżem.

Opublikowany

 

kękę riedel

KęKę nie boi się egzotycznych kooperacji. Świadczyć o tym mogą m.in. numery z Sarsą, Kayah czy Andrzejem Grabowskim. Tym razem raper zaprosił na album Sebastiana Riedla, syna kultowego polskiego wokalisty Ryszarda Riedla, lidera zespołu Dżem.

Część z Was, domyśliła się tego po fragmencie który ostatnio opublikowałem, ale dziś chciałbym to ogłosić oficjalnie. Kolejnym gościem na „Mr KęKę” będzie Sebastian Riedel. Razem z SoDrumaticiem udało nam się stworzyć wyjątkowy utwór. Do premiery “Drogi Tato” jeszcze trochę. Za to już w najbliższy czwartek przedstawię Wam utwór „Dokąd iść”. – poinformował raper na Instagramie.

Sebastian Riedel to twórca zespołu Cree, specjalizującego się w blues rocku, z którym od 1993 roku wydał wiele albumów. Pomysłodawcą nazwy składu był Ryszard Riedel, jego ojciec, który fascynował się życiem Indian i sam chciał mieć zespół o takiej nazwie.

Album „Mr. KęKę”, który sprzedał się już w 15 tysięcznym nakładzie ukaże się 13 września 2019 roku. Obecnie trwa jego przedsprzedaż na takierzeczy.com.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
SOKÓŁ PALI JANA

CHUJ MNIE TO BOLI, ODDAWAĆ DZIAŁ BEKOWO

RapBangla

będzie na rapbangla.pl – polecam sprawdzać, bo powoli będziemy się rozwijać, szukamy redaktorów

mefix

to chyba jakis trzeci golec

MOCNO WKURWIONY W HUJ HUJ

jak zwykle z matka profesorka bylo pieknie

XORxz24
Odb

Mr Sebix Kękę na płycie Kękę Riedel.

XDDDDD

Ciekawe jak może czuć się syn śmiecia, który się zaćpał

Popularne