Sprawdź nas też tutaj

News

Sentino do Step Records: „Zarobiliście już na mnie 80 000 zł”

„Przestańcie na mnie nasyłać swoich artystów”.

Opublikowany

 

sentino raper

Wytwórnia Step Records zareagowała na wypowiedzi swojego byłego reprezentanta i poinformowała, że wyciągnie wobec niego konsekwencje. Opolska wytwórnia w oficjalnym komunikacie twierdzi, że raper nie wywiązał się z kontraktu i nie dostarczył dwóch albumów. Sentino się z tym nie zgadza i rzuca konkretnymi kwotami. Uważa on, że opolski label nie chce wydać fizycznych wersji jego dwóch albumów, które są dostępne na Spotify i które dostarczył do wytwórni, żeby móc go ciągle blokować. Dodatkowo artysta oskarża byłego wydawcę, że napuszcza na niego swoich artystów.

Oświadczenie Step Records

 W związku z obraźliwymi słowami skierowanymi przez Sentino w kierunku naszej wytwórni i bliskiego otoczenia, jesteśmy zobowiązani do przedstawienia opinii publicznej naszego stanowiska.

W dniu 19.04.2016 podpisaliśmy w Opolu z Sebastianem „Sentino” Alvarezem umowę fonograficzną na wydanie dwóch solowych albumów. Zgodnie z zapisami kontraktu, Sentino zobowiązał się dostarczyć taśmę matkę do końca 2016 roku, co nie nastąpiło do dnia dzisiejszego. Oprócz tego, z tytułu umowy, przysługuje nam prawo pierwszeństwa negocjacji do wszystkich przyszłych, polskojęzycznych nagrań Alvareza. Na poczet umowy fonograficznej oraz w formie „pomocy w trudnej sytuacji życiowej”, wypłaciliśmy Sentino kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych zaliczki. Rozpoczęliśmy także finansowanie muzycznych działań rapera. 

Niestety, Sentino wbrew obietnicom nie wywiązywał się z pisemnych oraz słownych ustaleń. W międzyczasie jego wiarygodność w środowisku mocno podupadła. Uznaliśmy, że obecność takiego artysty w szeregach wytwórni Step Records urąga naszym pozostałym twórcom. Z szacunku do nich postanowiliśmy nie utożsamiać się dalej z muzyką Sentino. Zaproponowaliśmy Alvarezowi zmianę warunków lub anulowanie kontraktu, jeśli zwróci nam zainwestowane środki z odsetkami. To również nie przyniosło oczekiwanego rezultatu.

W związku z wyżej wymienionymi kwestiami i zaistniałą sytuacją, jesteśmy zmuszeni do rozpoczęcia egzekwowania zapisów z umowy, co poskutkuje przykrymi dla Alvareza konsekwencjami. – brzmi komunikat labelu.

Sentino: „Wywiązałem się z umowy”

Sentino twierdzi, że podpisał ze Step Records umowę na dwie płyty: reedycję albumu „Zabójstwo Liryczne” oraz na album „Zabójstwo Liryczne 3”. Raper mówi, ze obie płyty dosatrczył do Step Records i obie są dostępne w całości na Spotfiy.

Ja de facto się wywiązałem. Było powiedziane, że do każdej płyty mają być dwa teledyski. Zrobiliście dwa klipy i mogliście wypuścić reedycję z 10 nowymi numerami. Rok później dostarczyłem „Zabójstwo Liryczne 3”, zrobiłem dwa single, za które zapłaciłem z własnej kieszeni. – mówi raper.

Cały ton tego postu pokazuje jaka była niechęć od początku współpracy ze mną. Paweł Krok (właściciel SR) w 2017 roku przed moim wyjazdem z Polski powiedział mi, że jestem persona non grata w polskim rapie. To nie jest prawdą. Pracuję z Blachą, z Bedoesem i z różnymi innymi artystami w Polsce, którzy nie są powiązani z wytwórnią Step Records. Może w tej wytwórni jestem persona non grata. – dodaje.

Sentino: „Nie chcecie, żebym się wywiązał z umowy”

Wszystkie trzy części „Zabójstwa Lirycznego” są dostępne w wersji digital na Spotify. Według Sentino Step Records nie chce wypuścić tych albumów w wersji fizycznej, żeby go móc wciąż blokować.

Nie chcecie wypuszczać tego fizycznie, żebym nie mógł się wywiązać z umowy. Pod pretekstem wstawienia dzwonków na mój Youtube dostaliście dostęp do mojego Youtube, pod który podczepiliście swój Adsense. Daliście mi do ręki 35 tysięcy złotych, zainwestowaliście 10 tysięcy złotych w dwa teledyski: „Czarna chmura” i „Tatuażyk”. – tłumaczy.

Mieliście ze mną umowę o dzieło i zrobiliście z tego to, że myślicie, że wszystko co sobie wydaję, że możecie sobie pieniądze sępić. Mówimy o kwocie 35 tysięcy złotych, to niecałe 7 tysięcy euro. Wydaje mi się, że moja wartość rynkowa przy 140 tysiącach słuchaczy miesięcznie, przy 50 tysiącach followersów na Instagramie jest o wiele wyższa niż ta kwota. Nawet jeżeli wy byście mieli pierwszeństwo na zrobienie nowej umowy i były takie rozmowy w grudniu, to jesteście zobowiązani dać mi ofertę zgodną z tym, co się aktualnie dzieje na rynku. – dodaje.

„Przestańcie na mnie nasyłać swoich artystów”

Blokujcie mnie, chodzicie po polskim biznesie i gadacie, że wam wiszę 150-200 tysięcy złotych, a daliście mi 7 tysięcy euro, na tamten czas może 8 tysięcy. Te pieniądze już dawno zostały rozliczone, z tym, że moja umowa jest 50/50, czyli wszystko co zostało do rozliczenia było cały czas rozliczane z mojego udziału. Faktycznie zarobiliście już ponad 80 tysięcy złotych. Jeżeli według waszego rachunku 10 900 złotych jeszcze zostało, to jeżeli od tego byśmy odciągnęli to, co mi wisicie za Quebonafide, to zostaje 6900 zł. Za taką kwotę to ja nawet tekstu nikomu nie piszę. Mam kontrakt publishingowy w Sony Music na 88 tysięcy euro (…) że wam nie jest wstyd mówić, że pięć lat temu daliście mi 7 tysięcy euro. – komentuje Alvarez.

Przestańcie na mnie nasyłać swoich artystów. Cały czas freesentino. – kończy swoją wypowiedź raper.

 
78 komentarzy
78 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Ziominho
27 dni temu

Krol jest jeden krol Sentino!

Polaczka
27 dni temu
Reply to  Ziominho

Jebać kurwe. Pisałem do chuja, żeby podał adres to przyjadę i mi potnie mordę jak obiecywał to mnie pedofil zablokował haha

Sentino
27 dni temu
Reply to  Polaczka

HA TFU CI SPAW NA RYJ I W OKO STAREJ BIEDAKU POLSKI CIE NIE STAC NAWET NA BILET DO RADOMIA, NIE MASZ PODJAZDU DO MOJEJ LIGI

Young Leosia
27 dni temu
Reply to  Polaczka

Kurwo SENCINAK się nie zniży do twojego poziomu. Wiadomo, że cię zablokował, powinieneś być wdzięczny, bo jakby nie było darował ci życie jebany cwelu. Chłopie skąd żeś się urwał… SENTONIO BANDERASS TO KOCUR CZY CI SIE TO PODOBA CZY NIE I DO TEGO DOBRODUSZNY MIMO ZE PSY NA NIM WIESZACIE JEBANE KURWY. Oczy wam się otworzą jak już będzie za późno, ale to typowe dla jebanych aroganckich ignorantów. SRAM WAM W MORDE.

kieiw
27 dni temu

sentino jesteśmy z tobą!

Sentino
27 dni temu
Reply to  kieiw

#FREESENTINO

Ai lei lei lei lei la dibi dali domba ce gagica bo
27 dni temu
Reply to  kieiw

SENTINO SCHIZOFRENIK>POLSKI RAP

sentino
27 dni temu

1 kurwy

Mordziaty Wojtyła
27 dni temu

tps nie jest tez taki sztywny jak sie wydaje mimo ze ulicznik po wyroku. po beefie z białasem jak przecieli się przypadkowo na stacji będac w trasie to gruby chciał go lać w czape a tuptuś uciekł po gaz do bryki, finalnie zawijając się ze stacji. 

Sentino
27 dni temu

Lescz waży 60 kg jak mu jebnę w pizdę to mu się Iladian Sensitive otworzy w torebce!

000000
27 dni temu
Reply to  Sentino

A ty 62 jest moc

Twój stary
27 dni temu
Reply to  Sentino

Haha,ciotą Qrwo jesteś i tyle z kad się chuju wzioles wogole pierdolone wsiury

xdddd
27 dni temu

beka typ dal im swojego jutuba i podpieli swoj adsens XDDDDDDDDD od razu bym spierdalal od takich cebulakow, no chyba ze w umowie oni sie zajmuja jego mediami xD

TheRozpylacz
26 dni temu
Reply to  xdddd

No bo ten kretyn podpisał właśnie taką umowę xD

Essaaa
27 dni temu

Dla sentino takie kwoty to jak splunąć. Na zachodzie takie sumy wydaje się w weekend

Sentino
27 dni temu
Reply to  Essaaa

Pluje na waszą biedapensję polaczki zasrane HA TFU!

Pablo Escodałn
27 dni temu

jedziesz z nimi sentino!

Keke pizdeke
27 dni temu

Kto zjadl kebaba z baranina? Dawid szynol

RYCHU_PEJA997
27 dni temu

TAKIE KWOTY SENTINO ZARABIA PRZY ODWIERTACH W DUBAJU W GODZINE U SZEJKA NA APARTAMENTACH NA 42 ZŁOTY DESZCZ SIĘ LEJE.

sentino
27 dni temu

debilu bo tu chodzi o paradoks wieznia i brak lojalnosci facetow , gdy jakis facet zaczyna traktowac kobiete jka rownego sobie bez taryfy ulgowej , drugi facet konkurujac z nim zaczyna sie podlizywac co zapewnia mu krotkoterminowa przewage, pierwszy to widzi i tez zaczyna tak robic bo nie chce przegrac , gdy wszyscy klamia nie mozna mowic prawdy

Wchuju
27 dni temu

JEBAĆ PIECZARE

Damian
25 dni temu

Daj spokój małolat takie pieniądze to w Dubaju na ulicy leżą

HanaH Montana Mailika Ma. Ma?!
24 dni temu

Chuj mi wisi ta cała aferka z Sentino.
Jest dobry i tyle. W biznesmenel pokazał bałagane gdzie jego miejsce i tyle. Może i przestraszył się 4 typa, chujowo ze wywołał polska policję, ale czy nie gorsze jest bujanie się na klipie z bolszewikiem?

Krzysztof Kononowicz Krzysztof
23 dni temu

I tu masz rację!!!!!!!!!!!

Afro Boss
26 dni temu

Afrojax najebany w wywiadzie powiedział, że HEMP GRU to kryptohomoseksualizm, o czym pisal tez glamrap: https://glamrap.pl/hemp-gru-to-kryptohomoseksualizm/, i potem bilon wydzwanial do Afrojaxa, grozil itd.
Ale Afro go wyśmiał, bo zna bilona z liceum, mówił, że bilon zawsze był ofermą i popychadłem a teraz się zgrywa. Raz bilon wpadl na koncert afro kolektywu robić oborę i Afrojax mu wpierdolił.

Afro opowiedział tę sytuację w wywiadzie:
https://www.youtube.com/watch?v=5HlJCVsR5w8
od 1:07:00 afrojax wyjaśnia pozerów z hemp gru

Dawid Opsmeriator
25 dni temu

Chciał bym poruszyć temat znęcania się nad zwierzętami, a mianowicie hemp gru i ths klika kilka lat temu przyznało się publicznie do bicia żółwi. Kiedyś miałem z żoną taka zabawę zakładałem jej na łep garniec i napierdalałem ją rurką od gazu aż traciła przytomność kurwa. Pozdrawiam Profesora Nauk ostry z ciebie POPIERDOLENIEC

Diabeł
24 dni temu

Sentino = Pedalino

Złam pizdę niuskulowa cioto
25 dni temu

Dowodem jest nagranie jak Senti wzywał policję. Dlatego jest konfidentem i nie trzeba niczego innego. Tak to działa. Gdyby Senti nie gangsterzył, to w tym samym układzie konfidentem by nie został. Albo jesteś gangsta, albo psy wzywasz. Jak wyzywasz to jesteś konfidentem i chuj ci w srake. To proste. Zresztą jebać niuskulową kurwę za chujowy niuskul.

Young Ciposia
25 dni temu

Przestańcie na mnie nasyłać Conchite Wurst bo jak dam 2 koła PLN to jej w pizde włożą Żabsona

sentino
27 dni temu

dobra kurwa wyobrazcie sobie lumpy sytuacje , jak sentino jedzie do tpsa i go wyzywa, ten sie daje sprowokowac i atakuje alvareza ktory zaczyna krzyczem halo policja , po czym z za krzakow wyskakuje patrol i zawija tpsa za napasc , a sentino idzie w korone niczym masa i pisze powiesc ,”mafia i ja , moje zycie wsrod kurdow” dre zaprasza go na plyte reborn i proponuje isc machiavelistyczna intryge rozjebania drake’a , maluja eminema czarna pasta kiwi w mawiaja drakeowi ze to nowa kurewka z bronxu , drake sie zakochuje i podczas seksu recytuje swoje zwrotki , eminem przebrany za kurewke wszystko przekazuje dla dre , ktory dzieli sie tym z sentino , senti wreszcie tworzy pare numerow o zasiegu wiekszym niz 100 tysiecy i wykupuje sie z step records , malik sie z nim jedna i wydaja wspolna plyte , pod tytulem goryl i spolka polamane kolana ,

sentino
27 dni temu
Reply to  sentino

ty menelu co dales minusa , nigdy nawet nie zamieszkasz w domu bez piwnicy

Mareczek
27 dni temu

Ale mu się ton od razu zmienił. Śmierdzi to chujem na kilometr, cała ta wieloletnia podobno afera z 2015 roku a jeszcze w grudniu negocjowali kontrakt. To wygląda raczej tak: Sentino dał dupy bo podpisał dosyć słabą umowę no ale podpisał, dostał kupę siana, dobry kanał do sprzedawania swojej muzyki gimbom, ogólnie nieźle. Sentino miał pewnie wyjebane jak każdy polski raperzyna i stwierdził że jak są tacy pojebani że dają mu 35 koła to będzie ich zwodził. Kiedy przyszedł czas przynieść płytę to kretyn uznał że da im reedycję. Jego zachowanie jest niezależnie czy w jego dobrych czy Stepu złych słowach żałosne. Teraz ma kontrakt, który notabene mógłby spokojnie zerwać i pójść do jakiejkolwiek wytwórni (skoro twierdzi że każdy go chce) no ale co chcą pieniędzy. Więc Sentino przypomina że jest warty kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy Euro i jest urażony. Jaka jest prawda? Prawda jest taka że Sentino nie ma tych pieniędzy i nie jest w stanie rozwiązać tej umowy. Nie jest w stanie też się z niej wywiązać bo Step już się przekonał jakim jest farmazonem i nie chcą z nim współpracować. W tej sytuacji Sentino wybiera… darcie mordy w internecie i obrażanie Stepu… jedynych kurwa lidzi którzy są w stanie dać mu to czego potrzebuje: wolność wydawniczą a potrzebuje jej jak skurwysyn bo jebany nagrywa po 3 lajwy dziennie piłując jęzor o tym.

Syn gzuza, tajski bokser
27 dni temu

Japierdole śmieszy mnie jak gościu wymienia jako pierwszego rapera B-l-a-c-h-e gościa który kseruje zagranicznych raperów (zajebal Beaty i flow w najpopularniejszych nutach i dopisal remix jak gowno sie wylało) i miał w nucie „ławki na blokach „ która po aferze zniknęła z yt(miała kolo 10 mln wyświetleń ) cała zwrotkę i beat zajebany od boneza z nuty „palmen aus plastik” co można dalej znaleźć w necie. Hahahhahahahaha kurwa, ale dojebal autorytetem.

Mirek
27 dni temu

Sentino 80k to moze duzo dla ciebie jak pracujesz u niemca. W polszy tyle wiecej lezy na ulicy

Sentino
27 dni temu
Reply to  Mirek

Dupę se podcieram kasą jaka robi twoja stara, twoj stary, ty i twoja babci, mela wam na ryje biedaki!

Szynol®
26 dni temu
Reply to  Sentino

Senti 80k to ja wydaje miesięcznie w Lidlu, a jeszcze w Aldi robię zakupy xd

wunszzsssss
27 dni temu

czy sentino wpierdala biały ser przed każdym nagraniem czy nie myje zębów po prostu?

Michał 77771
27 dni temu

Kim Ty kurwa jesteś? „artystą”? O Cię chuj ale się uśmiałem.

Oprawca matki pana twego
27 dni temu

Sentino to by na pizde wyłapał od pierwszego lepszego szczawia z ulicy

Comizrobisz
27 dni temu

„(…) powiedział mi, że jestem persona non grata w polskim rapie. To nie jest prawdą. Pracuję z Blachą, z Bedoesem i z różnymi innymi artystami w Polsce – przecież Ty jesteś siurem do szczania. Dobrze Ci Krok powiedział, bo jesteś w Polsce nikim – Twoje argumenty z Blachą i Bedoesem po numerze hahahah stary ulany typ z kompleksem edypa, który rzuca się wyzwiskami jak 7 latek. Idź i rób te muzykę z sony za euro i już utkaj ulana pizdę bipolarze. Nie ma nic gorszego niż psychole.

Doniz
27 dni temu
Reply to  Comizrobisz

Jebac Kroka hujka

Mlody G
26 dni temu
Reply to  Doniz

Ty bys wolał rafalale

Oracle
27 dni temu

Tak serio jak by miał honor i pieniądze dla niego nie stanowią żadnej przeszkody skoro tak ciągle powtarza, to dał bym im tą „jałmużnę” na odpierdolke i elo. Mógłby robić co mu się podoba jako wolny „artysta”. Reasumując albo jest zwykłym fejkiem i chuja ma, a nie pieniądze, albo faktycznie jest Jezusem polskiego rapu i ciągle musi cierpieć.

Artur z Mojesza
27 dni temu

Wszystkie polskojezyczne numery wyjebane z yt, brawo. Cygan latynos cały spocony.

Rampi pampi
27 dni temu

Koleś pisze teksty na poziomie gimnazjum wielbią go nastolatki bzyka stare niemieckie kurwiszony jest agresywny pora zakończyć jego kariere #gameoversentino

Gundi gunda
27 dni temu

Kurwa to kto mu wisi pieniądze w końcu xD Quebo, Szynol czy Step xD no jebniety

dżejson
27 dni temu

po 80 tys to nie chce mi się schylać na ulicy

Jaaaaaaa
27 dni temu

Na huj wy robicie mu ciągła reklamę , raz beztalencie, dwa dureń

Sentino
27 dni temu
Reply to  Jaaaaaaa

Ludzie są za mną #freesentino

placebo
27 dni temu

Sencipo jestes zwykłym festem chuj ci w ten krzywy łeb, najchętniej to bym ci rozjebal mordę, gdzie i kiedy? W sumie pierdole znowu siedzieć za jakaś kurwe rozpierdoloną jak jego stara

MONTANA
27 dni temu

Powiem jedno nie mogę patrzeć na tego lamusa Sweltina. Powinieneś mieć lokówkę w dupie rozumiesz psie! Już ja bym Cię oprawił poświęcił kilka lat życia!

Biuro likwidacji "rapu"
27 dni temu

I bardzo kurwa dobrze. Do tego nadaje się sentino, liryczna cwelinda – żeby na nim zarabiać, ruchać go i pierdolić a na końcu nie dać mu złotówki z tego. I gdzie teraz gensgta koneksje największego spermochleja w „rap” grze? Czemu po prostu nie weźmie paru swoich chłopaków i nie przyjedzie do stepu i nie wyegzekwuje co jego?

Bo to największy fejczur jaki był.
Przeżytjmy to jeszcze raz:
ZOSTAWCIE MNIE
AAAA
POLICJ
RATUNKU POLICJA
AAAA
POMOCY
ZOSTAWCIE MNIE
AAA JESTEM SENTINO POSSĘ ZA WOJAKA

RYCHU_PEJA997
27 dni temu

Sentino do Step Records: „Zarobiłem na burdelu w Berlinie swoim latynowskim analem 80 000 zł”

QueboRPK
26 dni temu

Cweltino to jebany frajer,konfident i syn kurwy jebać cweltino

MA TIAS GANG MAFIA typowy sluchacz tpsa
26 dni temu
Reply to  QueboRPK

dokladnie joł joł jebać kurwy i konfidentuw!!!!!!

DJ REMO
27 dni temu

chuj z tym bucem, pies go jebał. niech sie zajmie robieniem dobrego rapu a nie story, instagramy. jak tak lubi kamerki, to może nie zacznie pizda na kamerkach świecić, zarobi 80k i po sprawie. mArny pozer. ha tfu.

000000
27 dni temu
Reply to  DJ REMO

Bo to youtube og wonabeeeekaaaaa

Artur z Mojesza
27 dni temu

Morda, ruro. Dobrze ci tak, śmieciu. Karma za wyjebane ludzi na zabójstwie lirycznym, pedale. Buahaha.
Frajer i bita mameja.

Sentino
27 dni temu

Z Profesoorem Trapu utykamy ci pizde biedapolaku!

Artur z Mojesza
27 dni temu
Reply to  Sentino

To, że piszę po polsku nie znaczy, że jestem Polakiem, pierdolony w rowa cyganski latynosie…Bełkoczesz po niemiecku, jesteś szkopem?

Artur z Mojesza
27 dni temu

Moja babcia miała na imię Roman, pedale z pedałów.

Słońce
27 dni temu

Bo ja to wiem, że dziewczyny lubią w brąz!

rapowe realia
27 dni temu

Tak się kończy dowożenie cwelom niemieckim tranzystorom.

Analny
27 dni temu

Sentino do Step Records: „Świadczyłem dla was usługi seksualne już na 80 000 zł”
„Przestańcie na mnie nasyłać swoich artystów, bo moja dupa tego nie wytrzyma”.

Lech Poznań stara kurwa do jebania.
27 dni temu

Sentino ty kurwa biedak jebany jesteś 88 tys € chuja widziałeś taki szmal pizda z ciebie i śmiech maja dzieciaki rucham twoja stara babcie i córkę

MONTANA
27 dni temu

Jak byś był chociaż na pół gwizdka twardy i miał lizniete tyci tyci życia na ulicy to dobrze wiesz że NIE SZATA ZDOBI CHLOPCZE WIESZ O TYM BARDZO DOBRZE! A że jesteś prymitywem na którego patrzeć się nie da co Ty wygadujesz jakich słów używasz i cisniesz to zaufaj zamieciony wkoncu będziesz zgaszony jak pet!

kredensik
27 dni temu

Sebek jest wiezniem we wlasnej osobie. Jednoczesnie jest gangsterem, kory bez skrppolow moze kazdego zniszczyc jednym strzalem z pistoletu sicarios. A czase,, jest tym smutnym malutkim chlopczykiem pozostawiaonym mrzez matke polke, gdy ta pojechala za chlebem. Zostawicie go, bo szkoda chlopa, codzinnie musi kreowac nowe postacie swojej osobowosci, bo chlop ma dwubiegunowosci.#pdk

Odb
27 dni temu
Reply to  kredensik

Cweltino do Skup Records: „Zarobiliście już na mnie 80 zł”

Spocone Stringi Alberto
27 dni temu
Reply to  kredensik

Senti ma więcej osobowości niż Ty butów, gościu codziennie przywdziewa inną maskę

Trzy Korony
27 dni temu

Podobno niejaka Pusia z GM wyjebala Sentino na 85 tysiecy euro i oproznila Barek z Alkocholem w jeden wieczor

Popularne