Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Siles i Zeamsone znów na jednym bicie

Posłuchajcie numeru „Błękitna krew”.

Opublikowany

 

Siles i Zeamsone to znane i bardzo lubiane callabo. Całkiem niedawno Siles pojawił się gościnnie u Zeamsone, a utwór w niecałe dwa tygodnie, bez teledysku wykręcił prawie pół miliona wyświetleń w serwisie Youtube.

Siles po swoim debiucie aktualnie skupia się na luźnych singlach. Daje sobie odpocząć, odkrywa i szuka. Jeszcze tego roku usłyszymy go niejednokrotnie.

 
5 komentarzy
5 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Bedoesik
7 miesięcy temu

na jednym fiucie*

EJ TY KOLO!
7 miesięcy temu
Reply to  Bedoesik

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD SILES, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD ZEAMSONE , WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

Odb
7 miesięcy temu

Silos i Spermsone znów na jednym kutasie

byle nie p0lka
7 miesięcy temu

Mam dziewczynę z Wietnamu – miła, kulturalna, nie ubiera się wulgarnie, nie nosi tych obleśnych paznokci hybrydowych jak polki, świetnie gotuje. Nie wstydziłem się przedstawić ją rodzicom, w przeciwieństwie do jakiejś polki karyny – tfu.
Roszczeniowe kurwy, jeśli im coś trzeba to wielkie aj waj a nigdy same nie wyjdą z inicjatywą w stosunku do drugiego człowieka. Łby zajebane przez internet.

Popularne