Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Śliwa: Nadchodzi pierwszy singiel, przyjdź na plan klipu

Opublikowany

 

Już 17 września RPS Enterteyment opublikuje pierwszy singiel z debiutanckiego albumu Śliwy. „Pełen Etat” (premiera albumu 4 listopad) to tytułowy utwór, który jest swoistą wizytówką tego młodego rapera obdarzonego talentem i skillem. Za muzykę i aranż odpowiedzialny jest znany wszystkim producent RX, miks to robota LA/White House. Singiel w formie pliku mp3 i filmu na YT to pierwszy krok do kariery na „pełen etat”.

Również tego samego dnia Patryk rozpocznie zdjęcia do tego kawałka. 

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w klipie podczas drugiego dnia zdjęć. Niedziela godz. 20.00 pod wejściem do Budda Baru przy ul. Sierocej 10. Właśnie w tym miejscu nagramy ujęcia z fanami i paparazzi.

Sam klip premiery doczeka się w październiku na rpsentv oraz liczących się portalach. Równocześnie powstanie wersja fizyczna singla, która oprócz utworu radiowego, oryginału, instrumentalna i Acapella zawierać będzie remix jednego z poznańskich producentów.

„Pełen Etat” to czysty uliczny hardcore, to moc poezji, to rap na najwyższym poziomie.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=YbMf86YAofo

 


3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
muahaha
11 lat temu

Wypierdalac z tym kserobojem, nieudacznikiem bez wlasnego stylu, ktory (tak jak guru) nie potrafi poleciec zwroty na raz! Gardze tym no skillem.

.
11 lat temu
Reply to  muahaha

zazdrość.

bez skarpetek
11 lat temu

„Wszystkich kserobojów besztam, ruszam z miejsca, jadę…”

Popularne