Sprawdź nas też tutaj

News

Słoń daleki od krytykowania młodych raperów

Raper ujawnił, że chętnie usłyszałby wspólną płytę ReTo z Sariusem.

Opublikowany

 

Słoń raper BDF
Słoń

Poznański raper to weteran sceny, który muzycznie obraca się w klasyce z elementami horrorcore’u. Chociaż daleko mu do newschoolu, to nie zamierza krytykować młodych raperów. Wręcz przeciwnie, jest zadowolony z nowej fali artystów w Polsce, która wychowała się też na polskim rapie.

Moim zdaniem młode pokolenie raperów jest turbo-zajebiste. Rapują zupełnie inaczej niż starzy raperzy, na których my się wychowaliśmy. Turbo-młodzi raperzy wychowywali się np. na mnie. Są takie osoby, które mówią o tym na głos. Mega się z cieszę z ich sukcesów – mówi raper w rozmowie z Maciejem Dobkowiczem w cyklu „Najs” na kanale 6:45 by Maqoo. Słoń wcale nie uważa, że newschool to tylko kopiowanie. – Młode pokolenie sprawia, że wciąż bardzo to lubię. Słyszę ich, to jaki progres osiągają, jeżeli chodzi o technikę rapu, to jak można operować głosem itd. – przyznaje.

Twórca „Mutylatora” twierdzi również, że zarówno w starej jak i młodej szkole jest mnóstwo zdolnych i słabych raperów, a autotune to nic złego, jeżeli potrafi się z niego korzystać. – Jeżeli wszystko jest oparte na tym i tak naprawdę nie potrafisz rapować, nie masz punchline’ów, nie masz jakichś rozkmin, dwuznaczności w tekstach, nie masz jakiegokolwiek przekazu czy czegoś, co mnie chwyci, to spi*rdalaj. Nie słucham cię i mam gdzieś, czy jesteś oldschoolowy czy newschoolowy – tłumaczy.Najlepszy młody raper według Słonia?

Raper przyznaje, że młode pokolenie robi „zajebiste rzeczy” i wskazuje kilku raperów, którzy według niego są najlepsi. – Mega propsuję to co robi ReTo, Sarius – podejrzewam, że ich wspólna płyta by generalnie mogłaby mocno namieszać, jeśliby taką nagrali – uważa artysta. Dużo pochwał popłynęło też w kierunku Patera. – Moim zdaniem mega kot – mówi. Ponadto Słoń spropsował Szesnastego, Świnię, Szpaka a także ze swojej wytwórni: Opała, Profesora Smoka i rapera o pseudonimie Mati Ważny, który także zasilił szeregi BDF.

Poniżej pełny odcinek ze Słoniem.

 


19 komentarzy
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
hej
4 lat temu

Najlepsze jak ich wychwala wszystkich, a zapomniał o Szpaku, z którym sam nagrał i przypomniał sobie o nim na koniec XD Sraki im jeszcze wyliż z tego zachwytu.

zxv
4 lat temu
Reply to  hej

Po prostu Słoń zostawia sobie najlepsze na koniec i dlatego właśnie wylizał mu odbyt na samym końcu.

Andrzej
4 lat temu
Reply to  hej

Gowno burza a jak

wujo dobra rada
4 lat temu

Propsy dla Słonia że ma prawdziwych fanów co kupują jego płyty, w przeciwieństwie do rolnika, który przegrał beef ze śliwą.

coco
4 lat temu

kurwa, on ciągle tym pedalom tak dupy smaruje wazeliną jakby chciałby ich wyruchać w każdą możliwą dziure

BumBum
4 lat temu
Reply to  coco

Może chce

białas szuka żony
4 lat temu

„mega mega mega mega mega mega mega”, mega kurwa zasób słów

kurt_rolson
4 lat temu

Jezu słoń niech już wypierdala serio pseudo mroczny rap dla 15 latek o nekrofilii pan patryk na biwak love forever … uuuuu jakie to kooontrowersyjne uuu jaki mam łeb chory JEBAĆ

Andrzej
4 lat temu
Reply to  kurt_rolson

Sam cos nagraj

głos rozsądku
4 lat temu

Gardzę i pozdrawiam

KAPRAL KAKAŁEK
4 lat temu

MÓWI TO SŁON KTÓRY NIE RAZ W SWOICH KAWAŁKACH JECHAŁ PO MŁODYCH RAPERACH I IM SOLIDNIE CISNAL. ZRESZTĄ MŁODYCH TRZEBA JEBAC SOLIDNE!

Gienek
4 lat temu

Ma wytwornie, wydaje takich mlodych to wiadomo ze nie pocisnie

wigga with attitude
4 lat temu
massivewp
4 lat temu

https://youtu.be/hkQ2GzTJ_xk

Dwa unikalne style w kolejnej potyczce na kanale!

Conceited z Brooklynu, battler Występujący swego czasu w programie „Wild 'n Out” prowadzonym przez Nicka Canonna,
stanął w szranki z charyzmatycznym Dumbfoundead’em (ostatni battler na naszym kanale z obsady „Bodied”, którego światowa premiera będzie miała już 2 listopada 2018!) reprezentującym Koreatown, w Los Angeles.

Obaj battlerzy mieli zmierzyć się ze sobą jeszcze za czasów ligi Grind Time Now, kiedy to zyskiwali na dużej popularności,
Lecz do pojedynku doszło dopiero dekadę później. Sprawdźcie czym skończył się ten raban!

Pies
4 lat temu

Slon to zwykly smiec, zeby nie nawijki o ruchaniu ktore sa straszne jak film o rodzinie adamsow to chuja by go kto znal

sasadasd
4 lat temu
cydży
4 lat temu

co ten idiota pierdoli, pewnie podymało go paru w dupala to nie szczędzi im słów uznania, te nuskulowe polskie śmieci tylko na przemiał , rówinież to samo powinno czekać dziadów trusków i patusów, generalnie wszystkich

haha
4 lat temu
Reply to  cydży

no i łącznie z tobą, fanatyku czarnych pał

Andrzej
4 lat temu
Reply to  cydży

Hejer nr jeden

Popularne