Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Słoń & Dope D.O.D „Sick6Six”

Międzynarodowa kooperacja.

Opublikowany

 

Sick6Six okładka

Data premiery: 14.02.2020

„Sick6Six” to osiem utworów stworzonych w kolaboracji Słonia z holenderskim składem Dope D.O.D.! Zgodnie z zapowiedziami, pojawi się tutaj kilku gości z zagranicy oraz jeden z Polski. Wśród producentów znajdziemy ścisłą czołówkę polskiej sceny hip-hopowej oraz nadwornego producenta Dope D.O.D. – Chubeats’a.

Słoń o początkach współpracy z Dope D.O.D. oraz nadchodzącej EP: „Z Dope’ami poznałem się kilka lat temu przy okazji ich koncertu w Poznaniu i w zasadzie od samego początku złapaliśmy te same fale nadawania. Oprócz tego, że się prywatnie polubiliśmy, to wychowaliśmy się na tym samym rapie co bardzo ułatwia współpracę, bo mamy niemal identyczne podejście do muzyki. EP jest definicją rapu jaki znam i sam słucham, a różnorodność producentów urozmaica brzmienie całości. Bardzo się jaram tą współpracą, zapnij pas i załóż kask gościu!”

Materiałowi „Sick6Six” będzie towarzyszyć mini-trasa koncertowa o której artyści będą informować w późniejszym terminie.

Trackista

TBA

Utwory

  1. Słoń & Dope D.O.D. – Xmas 2019

Artykuły

  1. Słoń: „Dzięki temu typowi robię dzisiaj to, co robię”
  2. Słoń otwiera w Poznaniu własny bar „Złe Miejsce”
  3. Słoń chwali Bedoesa jednak ma pewne „ale”

9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Code
2 lat temu

Może ten słoń jeszcze coś pokaże bo na początku na 1 i 2 wsrh i 1 solowce fajny robił rap, słychać było te inspiracje dobrym amerykańskim rapem typu mc ren, godfather don etc, a później poszedł w te bajeczki dla dzieci. Pewnie dlatego że latwiej tworzyć takie historyjki nic coś ciekawego powiedzieć o życiu etc

Code
2 lat temu
Reply to  Code

Czekam na coś w stylu epki 'wersy ludzie hip-hop’ a nie demonologie

Pokliik
2 lat temu

Przecież ta płyta po 5h i jednym singlu stała się legendarna.

Pumpernikiel
2 lat temu

Spoko, ale mógłby w końcu napisać coś innego. Jestem pod wrażeniem, że Słoń potrafi pisać tak dużo o tym samym, ale chyba już wyczerpał swoje zasoby, bo brzmi dokładnie jak można się tego spodziewać. Ciekawe, jak poradziłby sobie z nowym wyzwaniem.

Spejson na wolno
2 lat temu

sztos

Laktoza
2 lat temu

Kiedyś słuchałem słona ale mam już dość tego satanizmu, przekmin pojeba, Niech spierdalam do Żydów i rucha noworodki jak chce być taki six six six

MIRAS X
2 lat temu
Prawda
2 lat temu

17:39 17

Opublikowany 2 godziny temu 23 grudnia 2019 Przez Maxymilian Hozer

Odb
2 lat temu

Słoń & Dupe D.O.D „Suck6Dix”

Popularne