Sprawdź nas też tutaj

Wydarzenie

Smokepurpp po raz pierwszy w Polsce

Trapowy talent z Florydy odwiedzi nas już w lutym.

Opublikowany

 

smokepurpp

Już 19 lutego po raz pierwszy w Polsce, w warszawskim klubie Progresja, wystąpi Smokepurpp, członek Gucci Gang – nowo powstałej supergrupy w skład której wchodzą również Gucci Mane oraz Lil Pump.

Brak ograniczeń wiekowych. Osoby poniżej 16 roku życia, mogą wziąć udział wyłącznie za zgodą rodziców lub opiekuna prawnego www.big-idea.eu/zgoda

Zamów bilet: Smokepurpp w Progresji

Trapowy talent z Florydy

Smokepurpp to autor viralowych hitów „Ski Mask” i „Audi”, jest jedną z najbardziej znanych postaci ruchu „SoundCloud rap”. Jego twórczość wpłynęła między innymi na artystów takich jak Lil Pump, który dzięki niemu wszedł do mainstreamu. Ich wspólny utwór “Nephew” wydany w czerwcu zeszłego roku, ma już ponad 100 mln streamów!

Smokepurpp poza bliskimi relacjami z Lil Pumpem, przyjaźnił się też z innym raperem z Florydy, znanym jako XXXTentacion [RIP], z którym nagrał utwór „Live Off A Lick”. Rosnąca popularność na soundcloudzie, w marcu 2017 r. przyniosła Purppowi kontrakt z Interscope Records i Alamo Records, których nakładem, 28 września 2018 roku, został wydany komercyjny debiut Smokepurppa zatytułowany “Deadstar”. Na płycie gościnnie udzielili się Chief Keef, Juicy J i Travis Scott, a sam mixtape znalazł się na 42 miejscu zestawienia Billboard 200. Singiel „Audi” promujący album szybko stał się hitem z ponad 25 milionami odsłuchów na SoundCloud i 33 milionami streamów na Spotify.

Płyty i mixtape’y

W kwietniu zeszłego roku, Purpp wydał kolejny mixtape, zrealizowany we współpracy z Murda Beatz, zatytułowany “Bless Yo Trap”. Sporą popularność zyskały znajdujące się na nim single “123” i “Do Not Disturb”, drugi z udziałem Lil Yachty’ego i Offseta z Migosów.

20 marca 2018 r., podczas SXSW, w wywiadzie z Nardwuar the Human Serviette, Purpp ujawnił, że pracuje nad nowym projektem “Sound of Space” oraz “Deadstar 2”, które powinny ukazać się jeszcze w tym roku.

Warszawski koncert będzie prawdopodobnie jedyną okazją, aby usłyszeć Smokepurppa na żywo w klubie, zanim będzie headlinerem największych festiwali.

 
6 komentarzy
6 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
ProfesorNauk
2 lat temu

Murzyn? Do tego z pewnością namawiający do palenia trawki? Nie chcemy takich degeneratów w naszym pięknym kraju!

Odb
2 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

Smokepurpp per a prima volta in Polonia
 

Wasz ziom
2 lat temu

Wypierdalać z tym naćpanym gównem. Później mamy tego efekty. Dzban multi, Dzban Igi czy Cipson co się chwali że wydał 3 koła na buty warte 5 dolców jak frajer

Blessyotrap
2 lat temu

tylko nie dawajcie żadnego jang multiego tam na support prosze.

gsdgsdg
2 lat temu

niech wypierdala

Co Za Dzban
2 lat temu

„Talent” Chyba Whack can’t

Popularne