Sprawdź nas też tutaj

News

Sokół i DJ 600V planują wspólny projekt?

„Totalnie mnie zaskoczył różnorodnością”.

Opublikowany

 

Sokół

Ostatnia znana nam współpraca Sokoła z DJ-em Voltem to „Prosto Mixtape 600V”, który ukazał się blisko 10 lat temu. Okazuje się, że bity Volta mogły się znaleźć na nowej płycie warszawskiego rapera „Wojtek Sokół”, która ukazała się 15 lutego.

Sokół nagrał… pod nowoczesny bit Volta

600V kojarzy się nam z klasyką i początkami polskiego rapu. Chociaż jest on specjalista od oldschoolu, to wygląda na to, że również do niego dotarła moda na nowoczesne podkłady. – Faktycznie nagrałem numer na newschoolowym bicie od Volta – ujawnił Sokół na antenie Radia Kampus. Finalnie kawałek nie został jednak wykorzystany przez rapera przy nowej płycie. Tym niemniej jest on pod niemałym wrażeniem nowych produkcji legendy polskiego hip-hopu. – Jestem pod ogromnym wrażeniem newschoolowych rzeczy, które usłyszałem u Volta. W ogóle jestem pod wrażeniem tego, co słyszę u Volta – mówi. Sokół był w odwiedzinach u producenta kilka miesięcy temu. – Totalnie mnie zaskoczył różnorodnością tego, co mi puścił. Robił chyba pięć projektów równocześnie i każdy, to była zupełnie inna bajka – dodaje.

Czy możemy się spodziewać jakiegoś projektu Sokół & Volt? Póki co raper mówi tylko o pojedynczych numerach. – Myślę, że na pewno coś z Sebkiem jeszcze wyszpącimy niejeden raz w życiu – kończy wątek.

 
16 komentarzy

16
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Grzegorz Iskierda

„Ostatnia znana nam współpraca Sokoła z DJ-em Voltem to „Prosto Mixtape 600V”, który ukazał się blisko 20 lat temu.”

Co za obskurny pitalador pierd to pisał?

WIESŁAWA MAGNUSZEWSKA

DOKŁADNIE MIAŁEM TO SAMO NAPISAĆ

Rawicz

Wy jesteście debilami. Glamrap specjalnie robi błędy w artykułach które automatycznie sie poprawiają po max kilkudziesiąt minutach, ponieważ wtedy jest większy ból dupy i większe zasięgi bo takie pajace jak wy myślą że gr jest naprawde tak głupi że robi ten sam błąd codziennie. Dymałem córke Jopa i doskonale wiem jak to wszystko funkcjonuje.

aBDUl al-KozYeb

CZEGO KURWA PRZYGŁUPIE NIE ZROZUMIAŁEŚ W TAK KROTKIM ZDANIU?

Odb

DJV i Sokół planują 600 wspólnych projektów.

Naśladowca Odb

Braciszku wracaj do wanny. Zaraz przyjdzie tata

Odb

Tata wraca do braciszka. Zaraz wanna przyjdziem

Sobota

Mariuszu Jop
XD
Po pierwsze – Volt nie jest żadnym specjalista od oldschoolu. Poczytaj sobie o epokach w rapie.
Po drugie Volt już 15 lat temu przestał robić truskulowe bity i zaczal udawać Timbalanda.
Ty w ogóle masz pojęcie o czym piszesz?

00:12 i 17

oczył różnorodnością”.
Opublikowany 18 godzin temu Przez Mariusz Jop

11:32 7

zenek
mykkk

sprawdźcie global hood music (2009) wydane z Ronem G, gość to mieszanka głosu (i może trochę flow) Dmx i Ja Rule, i posłuchajcie co tam Dj Volt odjaniepawlił

tau je kau

No i wyszło szydło z wora. Ostatnio zarzekał się, że nie myśli o kolejnych projektach, a tu proszę, kolejne są w drodze. Jednak kolejna płyta w grudniu przed świętami się pojawi.

sada

poczuł pieniadz 😀

Trystydycymyt

Gdzie jest o tym mowa? Zwykłe lanie wody, a o tym że coś nie weszło na płytę też już było gadane.
Kij tam z Sokołem. Bardziej mnie zastanawia „…robił 5 projektów…”. Czyżby Volt coś szykował? Jakieś zmartwychwstanko? No to czekanko.

Bonifac RHC

DJ planuje wspólne 600V z Sokołem

Vademecum

Popularne