Sprawdź nas też tutaj

News

Sokół i Juras na płycie Bonusa RPK

Album „Technik Pasjonat” powiększa się o kolejnych gości.

Opublikowany

 

Bonus RPK nad basenem w ubraniach Ciemnej Strefy CS Wear
Bonus RPK

Właściciel Ciemnej Strefy kontynuuje promocję nadchodzącej płyty „Technik Pasjonat”. Po teledyskach do utworów „Rodeo” z udziałem Białasa oraz „Opowieści z krypty”, w którym pojawili się Kizo, Borixon i Quebonafide, Bonus RPK przedstawił kolejnych gości.

Na albumie „Technik Pasjonat” pojawią się także Sokół i Juras. Gospodarz krążka pochwalił się w sieci zdjęciami z obydwoma raperami. Wiemy, że Sokół nagrywał swoją zwrotkę w warszawskim Erem Studio. Nie znamy jednak póki co tytułu numeru. Aktualnie trwają prace nad teledyskiem.Album ukaże się 5 października 2018. Za większość muzyki odpowiada Wowo, wspierany przez Chrisa Carsona. Dystrybucją zajmuje się wytwórnia Prosto.

Bonus RPK dilerem widmo

20 lipca warszawski sąd skazał Bonusa RPK na 5 i pół roku więzienia i karę ok. pół miliona złotych, które miał zarobić na handlu narkotykami. Jedynymi dowodami w sprawie są zeznania tzw. małych świadków koronnych. Ponadto prokurator posiłkował się twórczością rapera.

W rozmowie z serwisem Cannabis News Bonus RPK mówi otwarcie, że został zrobiony dilerem widmo. – Konsumowałem, ale nie handlowałem – przyznaje. Jaka będzie dalsza linia obrony rapera i jego adwokata?  – Jak możesz się wybronić z czegoś, co tak naprawdę nie jest zdefiniowane. Bo jeżeli ty masz alibi na środę, to oni ci powiedzą, że to było w czwartek. Bo świadek miał prawo się pomylić – odpowiada. – Świadek Niedźwiadek twierdzi, że miał 300 złotych na kilogramie. Wielki gangster 15 200 zł płacił za kilogram, a sprzedawał za 15 500 zł – mówi o kulisach sprawy Bonus. Wywiad jest dostępny tutaj.

10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ciepła strefa
4 lat temu

Ha ha! Na tym zdjęciu z Jaszczembiem pacjenci stoją jak przed ojcem chrzestnym ha ha! A jak się prężą – temu dzbanowi w miętowej koszulce jak ręcę odstają od korpusu. Ale pakier! A konus też podniósł kaptury i udaje większego niż jest. Zachowanie doskonale znane w przyrodzie – słabe osobniki się napinają żeby uchodzić za większe. Z tych gamoni na zdjęciach to tacy raperzy jak z baraniego chuja saksofon.

Imie
4 lat temu
Reply to  ciepła strefa

Ty ale zwroc usage jaka Sokol ma ladna torebeczke przewieszona na ramieniu takie troche trendy bym powiedzial

krupson
4 lat temu
Reply to  Imie

jak mnie wkurwiają pacjenci noszący te torebeczki w ten sposób.

Michał
4 lat temu
Reply to  ciepła strefa

To nie torebeczka zjeby tylko nerka. Szacun dla tych co nie ulegają modzie i nie noszą toreek.

HRABIA ŚWIĘTOKRZYSKI
4 lat temu

Kołczan prawilności

Chyba w prosto duze stany magazynowe i trzeba wypchnąć.

­­­­­
4 lat temu

CIEPŁA STREFA TANIA ŁISKI DUŻO MEFA

dupa multiego daje dupy w gdyni
4 lat temu

counter strike wear fajne ubrania zawsze stszelam headshoty z ak-74 jak ubieram ich ubrania

da3a3
4 lat temu

gardze wszystkimi

massivewp
4 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=FzBu3lYHGyw

Starcie następnego, mainstream’owego rapera z jednym z
najbardziej kontrowersyjnych battlerów czołówki.

Madchild z Kanady, członek Swollen Member, należący
również od 1993 roku do legendarnego Rock Steady Crew,
Powiązany z motocyklowym klubem Hell Angels, który według Amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości jest organizacją przestępczą, zmierzył się w szalonej potyczce z mistrzem gier słownych i często potrójnych znaczeń, posiadaczem osobliwego tatuażu na twarzy,
sympatykiem „antic’sów”, kojarzonym z „Grape Street Crips”, Daylyt’em z Watts w Kaliforni.
Jak sam Daylyt pokreślił po walce w wywiadzie,
to był battle wieczoru. Sprawdźcie to!

Maalik
4 lat temu
Reply to  massivewp

Tylko sentino germański wioślarz zwieraczożerca und turecki pogromca dywanów vel turkisz kebabish madafaka i złote pistolety von spigel kropkowany ryj niefotogeniczy nawet na wolnym i ficie z innymi ss soldadet auf Berlin

Popularne