Sprawdź nas też tutaj

News

Sokół: „Krótko mówiąc walczę o to, aby nie być biednym człowiekiem”

Raper pojawi się w dzisiejszej audycji WuDoo92.

Opublikowany

 

sokół
Sokół

Kilka dni po informacji o nowym albumie, redakcja Wudoo postanowiła zadzwonić do Sokoła i dopytać o jego szczegóły. Raper opowiedział m.in. o możliwościach, jakie dała mu grupa współpracowników przy nowym projekcie, ocenił obecny hip-hop oraz zdradził kilka ksywek towarzyszących przy nadchodzącym wydawnictwie „Wojtek Sokół”. – Po raz pierwszy pracuje z kimś jako producentem wykonawczym – zdradził filar marki Prosto.

Nagrywałem bardzo długo ta płytę. Można powiedzieć, że dwa czy trzy lata – tłumaczy Sokół.

Magazyn WuDoo reprezentuje polską scenę hip-hop/rap od samych jej początków. Ta audycja wypromowała wielu artystów w tym: VNMa, Zeusa czy Łonę. Była areną walk freestylowych, oraz potyczek przez „rap telefon”.

Na kanale WuDooTV prezentowane są różne realizacje z tej legendarnej audycji, której rezydentką jest Aśka Tyszkiewicz. Audycja ma swoją premierę w każdy czwartek na antenie Radia Szczecin. Wśród hostujących pojawiają się Siwa, Sage oraz Jimmy.

WuDoo92 już dziś na antenie Polskiego Radia Szczecin lub online WuDooTV.

 
22 komentarze

22
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Kazkero

Trzy lata nagrywałeś 10 kawałków z masą gości? hahahah. Nie ma co, w chuj się wysiliłeś, jaszczembiu.

Ojciec prać?

Jeszcze większą beka z tego że ta płyta pewnie będzie najlepsza płyta tego roku co tylko pokazuje w jakiej kondycji jest polski rapek

głos rozsądku

Pierdolenie, zawsze się coś ciekawego znajdzie no chyba że słuchasz tylko mainstreamu

Kazkero

A dlaczego ta płyta niby miałaby być najlepsza w tym roku? Bo nagrał ją jaszczomb i dawno nic nie puścił? Haha. Nie patrzcie na ksywki tylko słuchajcie rapu. Przeróbka „Chcemy być wyżej” wyszła mu całkiem sprawnie, ale nie jest to wybitny numer. Taki na kilka przesłuchań. Kolejne numery straszne nudy i zamuła. Najbardziej oczekiwana, najbardziej opisywana, ale nie znaczy, że najlepsza.

jax na jungli

PODPISUJE SIE POD TYM OBIEMA REKOMA I NOGAMI. TAKA PRAWDA! PRZESTANCIE SLUCHAC KSYWEK.

Król Polski

Według sokoła lepiej jest być bogatym czyli posiadać majątek, aniżeli być bogatym w inteligencje.
Biednych hejtujesz, a kiedyś stałeś po ich stronie.
Skrzydła sobie podcinasz takimi wypowiedziami, a płyta po tygodniu zejdzie z olisa.

Szpakó Ptakó

„Krótko mówiąc walczę o to, aby nie być biednym człowiekiem”

Kurwa, mało ci? Nienasycony ptak.

AQQ

NIE JESTEM KURWA BIZNESMENEM…

Szpakó Ptakó

Jak to nie? Przecież jesteś szefem firmy, która produkuje znicze marki „krzywo” ze znakiem jakości VNM-a.

ProfesorNauk

Kurwa jakie zjebane polskie myślenie. Wiadomo Wy zbieracie na Audi A4 albo passata z rajchu i jak Wam się to uda to już reszta na przeżarcie idzie ale weźcie pod uwagę że jak ktoś zarabia spore pieniądze to chce się rozwijać i mieć ich więcej, ustawić pokolenia. Ale co Wy możecie o tym wiedzieć biedaki..

Szpakó Ptakó

ProfesorMauk, ja to rozumiem, ale jaszczomb pierdoli tak jakby miał na koncie dwa kafle i chciałby kiedyś mieć milion. Przecież gość ma miliony, a pierdoli jakieś farmazony, że szkoda go słuchać. Miliarderem przecież nie będzie. Za cienki w uszach#Eldo.

Szpakó Ptakó

Sisiorze nauk, czy człowiek mający miliony na koncie może powiedzieć, że „nie chcę być biednym człowiekiem”? Czy mając miliony na koncie jest się biednym? No mi się wydaje, że nie. Jaszczombek w swoim stylu jebnął truizmem populistycznym w starym stylu rodem z ulicy sezamkowej.

AnalGie

Profesorze nauk, nikt sokołowi nie zabrania robić pieniędzy, ale przyglądając się całej sytuacji z boku wygląda to komicznie biorąc pod uwagę, że gość ma kilka firm, sporo siana na koncie, a pierdoli coś, że nie chce być biedny…Przecież nie jest i w sumie nigdy nie był. Zawsze był bananowcem.

Peja

Mógłby powalczyć żeby nie grać w tych chujowych reklamach tamponów i podpasek jebany hipokryta. Tylko Brodzik Skład!

ProfesorNauk

Gdzie Sokól zagrał w reklamie wacików itp.? No gdzie? Do reklam tamponów to by Ciebie mogli wziąć, taka z Ciebie pizda

Mosiek Kaczyński

Jaszczomp za ten kawałek „koniec gatunku” to propsy. Niestety tekstowo jest coraz bardziej wtórny. Poza byciem narratorem i kontestowaniem rzeczywistości nie ma żadnego programu pozytywnego. Na tej żałosnej scenie ta płyta będzie mimo wszystko sporym wydarzeniem.

Dfdsd

Gość jest słaby i zawsze był słaby, jeszcze sobie kupuje artykuły sam o sobie hehehe, zjadłem dzisiaj kiełbasę , może też sobie zapłacę 200zl i będzie news na glamrapie ? Sokół ile razy na nowej płycie jest wzmianka o hotdogach krupnikach i schabowych ? I tak cud że zdecydowałeś się wydać tą płytę przy takich młodych majstrah co są teraz ? To jest mój jedyny i ostatni komentarz na temat sokolika. Nie wchodzcie i nie czytajcie i nie komentujecie tego Gruzina. Pozdro

00:12 i 17

Opublikowany 13 godzin temu Przez Sebastian Skajnowski
sokół

04:20 27

Edi

Jak Ty Sokół możesz mówić coś o biedzie skoro same Prosto z odzieży ma około 10 baniek rocznie proszę Cię.

Odb

Aby: „Walczę aby to biednym sokół być człowiekiem, o nie mówiąc krótko”

Odb

O nie: „Walczę aby to biednym sokół być człowiekiem, mówiąc krótko”

skarpetkazdrowanieuciskowa

ale laryngolog przy was by sie napracowal przy wyciaganiu kutasow z uszu… ta plyta to bedzie jedyne co jest sluchalnie w tym kraju…

Popularne