News
Sokół: „Kupiliście bardzo dużo czegoś, o czym nikt nic nie wie”
Co przygotował warszawski raper?

Wraz ze startem przedsprzedaży albumu Sokoła, Warszawa została oklejona plakatami informującymi o pierwszej solowej płycie rapera. Słuchacze w pewnym momencie zatkali nawet dobrze przygotowane na duży ruch serwery Prosto. Teraz Sokół skomentował świetny odbiór i wyjaśnił dlaczego nie zdradzi ile płyt w sprzedało się preorderze.
Ulepszony preorder
Kupując płytę bezpośrednio u artysty zazwyczaj otrzymujemy bogatszy pakiet niż standardowa wersja sklepowa. Nie inaczej jest w przypadku krążka warszawskiego rapera. – No dobra, kupiliście tyle preorderów, że chyba muszę zacząć nagrywać faktycznie tę płytę. Żartowałem. Kończę. Będzie rozpi*rdol. Kupujcie preorder bo dostaniecie fajniejszą wersję płyty – poinformował Sokół.
Słuchacze kupili „kota w worku”?
Wraz ze startem preorderu zazwyczaj poznajemy zawartość krążka, okładkę czy tytuł. W przypadku płyty Sokoła nie wiemy nic. Nie znamy tytułu, okładki, tracklisty, a także nie wiemy co zawiera wersja preorderowa. W komentarzach pod wypowiedzią Sokoła wywiązała się dyskusja, a jeden ze słuchaczy zapytał: – I co nie pochwalisz się że masz już złoto srebro platynke potrójny brąz czy coś innego?”. Sokół odpowiedział na to: – To nie jest dobra taktyka. Może najpierw oznajmię tytuł? Okładkę? Traklistę? Gości? Wypuszczę singiel? Powiem tylko, że kupiliście bardzo dużo czegoś, o czym nikt nic nie wie. Szanuję to.
Album ukaże się nakładem Prosto 15 lutego.

-
News5 dni temu
Syn Ghostface’a Killaha: „Jesteś martwy dla wszystkich swoich dzieci”
-
News4 dni temu
Alberto i Josef Bratan byli blisko deportacji do Angoli
-
News2 dni temu
To koniec federacji Malika Montany? „Utrzymują relacje z Kadyrowem”
-
News12 godzin temu
Malik wycofuje się ze współpracy z High League? „Opuszcza statek”
-
News2 dni temu
Kubańczyk mówi otwarcie, że robi „pop do radia” i zarabia ogromne pieniądze
-
News2 dni temu
Koro kpi z Josefa Bratana
-
News2 dni temu
Suja dostał własny program w telewizji
-
News4 dni temu
Kali stworzył mobilne studio i podróżuje po Polsce nagrywając płytę
„KUPILIŚCIE BARDZO DUŻO CZEGOŚ O CZYM NIKT NIC NIE WIE”
I SIE KURWA OKAŻE, ŻE TO PŁYTA JĘDKERA
Ziomku dam ci setną łapkę bo mi zrobiłeś dzis dzien tym komentarzem, roześmiałęm się.
Cokół, spokojnie. Na mnie zawsze możesz liczyć. Zaraz udostępnię roboczą tracklistę wraz z listą gości. Myślę, że się nie obrazisz.
1. Ubieraj się ciepło (czapki na wiosnę) ft. Onar
2. Mam hajs, a wy nie macie ft. Paluch
3. Coś o przekazie
4. Modelem jestem
5. Gwiazdy ft. Tede, Jędker
6. Dziś, a kiedyś ft. Włodi
7. Ciągle w drodze ft. Young Multi
8. Błąd systemu ft. Ice Cube
9. Nie przepraszam
10. Pałac
11. Welurowy sweter ft. Kękę
12. Prosto/Krzywo ft. Vnm
Jako bonus fotografie z sesji kolekcji nowych ubrań Prosto. Nie stać was, ale przynajmniej będziecie mogli sobie popatrzeć.
Czyżby Sokół chciał się z zabawić w Tomba?
Czegoś:”Nikt nic bardzo Sokół dużo, kupiliście wie o nie czym.
Nom, czyli w preorderze dostajesz doxkrazka sokoła wt3, proste.
I to jest kurwa klasyk..
Jaszczom to słaby raper, ale duka dużo lepiej niż taki penerek czy inny kobra.
Ja wiem. Ludzie kupili dużo gówna.
A wśród gości: pieluch, young multi, włodi oraz dwóch graczy z Ameryki. Możliwe, że pojawi się zwrotka od Tede. peneroza został pominięty, co go bardzo zabolało,że aż chciał dopłacić, by tylko pojawić się na tym albumie…Wariat normalnie, ale jego płacze zostały odrzucone i wyśmiane.
Hahah. Kupiliście preorder bez żadnych informacji. Jak bym się kurwa śmiał jak Sokoł pierrdonie na płycie wam 40 minutowe porno z podsiadlem, a do tego dogra 3 tracki w stylu tego wąsatego pedała po czym wyjebie na stałe na sri lanke . Hahahahah
Mnie jebać w dupe
Byłem pierwszy…Ja jestem cwelem nr.1 na glamrapie…tutaj wszystkie owłosione rowy i spodnie jaja są już wylizane….idź szukać gdzie indziej. To moje terytorium
Slaby tekst jak na takiego fachowca od marketingu..
https://youtu.be/aUMbJhTZrPY
rap bez pierdolenia a nie jakieś gówno… https://youtu.be/qR3CLlYe-iE
W sumie prawda ale Sokoła ence plece to można brać w ciemno tylko żeby się nie przeliczyć ale i tak warto od prawie 20 lat się czekało więc tak Super…