Sprawdź nas też tutaj

News

Sokół przerobił Sitka. Kulisy akcji EB „Projekt Tymczasem”

W projekcie udzielają się m.in. Otsochodzi, Paluch, PlanBe, Rasmentalism, Sarius, Tede, Białas i Włodi.

Opublikowany

 

Sokół w studio nagrywa
Sokół / fot. kadr z wideo

Marka piwa EB odkryła kolejne karty „Projektu Tymczasem”. Do tej pory wiedzieliśmy, że udział w akcji biorą Sokół, Pezet, Sitek, DJ Steez, Żabson i Zeppy Zep. Weterani rapu mają za zadanie połączyć siły z reprezentantami nowej szkoły, reinterpretując wzajemnie jedne z najważniejszych numerów w swoim dorobku. Teraz dołączyli do nich kolejni reprezentanci sceny m.in. Paluch, Tede i Białas, których zobaczymy na wyjątkowym koncercie.

Jedna scena, czołowi przedstawiciele polskiego rapu i niezwykły spektakl będący kwintesencją okresu „Tymczasem” – już 6 października w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie odbędzie się wydarzenie łączące muzykę i sztuki wizualne – „Projekt Tymczasem”. Całość współtworzona jest przez Sokoła, Pezeta, Żabsona i Sitka, którzy na deskach krakowskiego teatru udowodnią, że okres między młodością a dojrzałością – Tymczasem – to czas niezbędny w życiu młodego człowieka – możliwość poznawania siebie, doświadczania, eksperymentowania i poszukiwania inspiracji. Na potrzeby projektu raperzy wykonają znane utwory, a wszystko nawiązywać będzie formą do teatralnego spektaklu. Na scenie czwórce raperów towarzyszyć będą jedni z najważniejszych przedstawicieli rodzimego hip-hopu: Białas, Falcon1, Otsochodzi, Paluch, PlanBe, Rasmentalism, Sarius, Tede, i Włodi. Wyłącznym sponsorem projektu jest marka EB – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Dzisiaj na kanale nigdystopTV pojawił się pierwszy odcinek docuseries o kulisach projektu. Możemy w nim zobaczyć jak wyglądała praca Sokoła, Zeppy Zepa i Steeza nad reinterpretacją kawałka „Chcemy Być Wyżej” Sitka. Realizacją zajął się duet reżyserski Kiziewicz Szupica.

Poniżej odcinek z udziałem Sokoła, który w lutym wyda w Prosto płytę. W kolejnych zobaczymy Sitka, później Pezeta i na końcu Żabsona.

Teksty raperów na puszkach EB

„Projekt Tymczasem” to także teksty Sokoła, Pezeta, Żabsona i Sitka na puszkach piwa. Od kilku tygodni na półkach sklepowych możemy znaleźć puszki piwa EB, na których znajdują się znane cytaty z utworów osób zaangażowanych w projekt.  – Cztery cytaty. Czterej artyści. Jedno wydarzenie. We wrześniu zobaczycie efekty ich współpracy, a już teraz możecie kupić jedną z czterech puszek z cytatami artystów, które są zapowiedzią naszych działań w 2018 – czytamy w komunikacie EB.

 
8 komentarzy
8 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Solek123
2 lat temu

PALUCH KURWA NIBY SZTYWNO, NIBY JEBAĆ WSZYSTKICH, NIGDY SIĘ NIE SPRZEDAM. NO I SIĘ SPRZEDAŁ HEHE

Monar king
2 lat temu

Przeciez to piwo jest tak kurwa chujowe ze masakra kupilem czteropak zeby sprawdzic i ja pierdole nie szlo gowna upic mam jeszcze 3 pelne puszki, ktore oddam potrzebujacym bo za chuj tego nie upije nawet z sokiem pol na pol, jak mozna takie sciry promowac wlasna ksywa?!?!?!

­­­­­
2 lat temu

niech go przerobi na niechujowego rapera

cydży
2 lat temu

a na co przerobil psitka , na zabsona, smolastego, multiego czy innego homoseksualiste

ŻeCo?
2 lat temu

ależ chujowa akcja, bitch please

massivewp
2 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=VI7EMr8qy5A

Kolejny battle z polskimi napisami.

Pewny siebie Calicoe z Detroit, z powiązaniami z Black Mafia Family,
debiutujący w kanadyjskiej lidze King Of The Dot, zmierzył się tym
razem z trzymającym w tamtym czasie mistrzowski pas KOTD Pat Stay’em
z kanadyjskiego Dartmouth w Nowej Szkocji.

Potyczka określona mianem „bully battle” – czyli walką tyranów.
Nie mogło się w niej obyć bez podwyższonego ciśnienia…
Z resztą zobaczcie sami!

MANAGER KOKOZIEŁ
2 lat temu

http://www.youtube.com/watch?v=pcQrJSJDS50 SPRAWDZAJCIE BĘDZIE TEŻ FEAT Z JĘDKEREM !!

18:43
2 lat temu

14:40

Popularne