Sprawdź nas też tutaj

News

Solar „10513” – singiel

Dziś premiera płyty „Pokój 0”.

Opublikowany

 

Solar / fot. osiemdziewiec

W dniu premiery albumu „Pokój 0” Solar udostępnia odsłuch kolejnego utworu „10513”. Za jego produkcję odpowiada Lanek.

Solar: „Pracując nad poprzednim projektem „Klub 27” mocno wgłębiałem się w biografie artystów, którzy do tego klubu dołączyli. Wśród nich był Jim Morrison. Bardzo inspirowała go postać Aldousa Huxleya, autora książki „Drzwi Percepcji”. Drzwi te symbolizowały pewne przejście w umyśle między świadomością, a podświadomością i według teorii Aldousa w normalnych warunkach te drzwi są zupełnie zamknięte lub co najwyżej lekko uchylone i niewiele przez nie widać. Istnieją natomiast pewne sposoby, żeby je uchylić i zobaczyć nieco więcej, więc niesiony ciekawością postanowiłem zobaczyć co tam jest.”

„Walt Disney miał taką metodę, która polegała na tym, że dzielił pracę na kilka etapów, nazywanych pokojami. Pokój pierwszy to był pokój, w którym latały najbardziej nieokrzesane i najbardziej spontaniczne pomysły i dopiero w kolejnych pokojach nabierały one konkretnej formy, bądź też były odrzucane. Przy tym projekcie zależało mi na tym, żeby złapać właśnie te pierwsze, najbardziej spontaniczne i naturalne wrażenia, ale żeby coś mogło pojawić się w pokoju 1, najpierw musi pojawić się w wyobraźni. I to właśnie jest „Pokój Zero”.”

Krążek ukazał się 20 września 2019 roku i jest dostępny w sprzedaży na SBMstore.pl.

 
6 komentarzy
6 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
wakat w tesco
1 rok temu

Brzmi jak TETRIS. Chujowo brzmieć jak ktoś inny

Odb
1 rok temu

Stolec”12345″ – singiel

JurnyStefan
1 rok temu

Profesorek chyba tym razem nie żartował i wyjebał w pizdu dlatego mam pewną propozycję
JurnyStefan – zwykły pet

MIRAS X
1 rok temu
Krzysztof
1 rok temu

Solarek kolejny kawalek o tym ze ma w dupie lajki, wyswietlenia i hajs. Tylko po co to powtarza w kolejnym juz kawałku? oj chyba jednak przeszkadza wieczne bycie w cieniu bialasa

Proste
1 rok temu

Szkoda,że nie zrozumiałeś

Popularne