Sprawdź nas też tutaj

News

Solar oprowadza po „Berghain”. Nowy teledysk

Teledysk promuje płytę „Pokój 0”.

Opublikowany

 

Solar / fot. materiały prasowe

Zastanawialiście się jaka atmosfera panuje w owianym sławą i tajemnicą berlińskim klubie Berghain? Jej mroczny pierwiastek serwuje Solar w swoim najnowszym klipie, którego tytuł czerpie od nazwy lokalu. Oglądając wideo wyczuwa się cienką granicę między niebem a piekłem. Wrażenie balansowania między jawą a snem oddaje techno-synthwave’owy podkład oraz jego aranż – naszpikowany pogłosami, dźwiękami z tła czy brzmieniami pojawiającymi się na przemian w lewym i prawym kanale odsłuchu. Numer jeszcze bardziej przybliża zapowiadany przez Solara klimat nieskrępowanej kreatywności albumu „Pokój 0”.

Przy tym projekcie zależało mi na tym, żeby złapać pierwsze, najbardziej spontaniczne i naturalne wrażenia, ale żeby coś mogło pojawić się w pokoju 1, najpierw musi pojawić się w wyobraźni. I to właśnie jest „Pokój 0″.

Teledysk wyreżyserował Grzegorz Radomski, odpowiedzialny również za inny z klipów Solara „Ostatni snap”. Skorzystajcie z zaproszenia Solara. – Zapraszam do sztucznego raju, w którym woda smakuje lepiej, wszystko jest bardziej interesujące niż powinno być a nogi ważą dużo mniej.

 
2 komentarze
2 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Internetovy
2 lat temu

nie da se tego słuchać 🙁

Odb
2 lat temu

Nowy oprowadza berghaina po solarium.

Popularne