Sprawdź nas też tutaj

Wydarzenie

Solar w roli wykładowcy

Od zera do milionera – czyli jak stać się youtube’owym krezusem?

Opublikowany

 

Karol „Solar” Poziemski. Współtwórca i współwłaściciel jednej z najprężniej działających, niezależnych wytwórni muzycznych w Polsce – SB Maffija. Inicjator akcji „Hot16Challenge” z 2014 roku pojawi się już jutro, 20 czerwca na warszawskim Uniwersytecie SWPS.

YouTube to jedna z najczęściej używanych wyszukiwarek na świecie. W każdej sekundzie korzystają z niej milony / miliardy osób, które szukają filmów na najrozmaitsze tematy. Wyszukiwania koncentrują się często wokół aktualnych tematów albo popularnych wydarzeń, takich jak mecze piłkarskie, igrzyska olimpijskie czy wybory prezydenckie. Publikowane materiały równie często dotyczą także bardziej uniwersalnych, „wiecznie żywych”, a zarazem praktycznych informacji – użytkownicy chcą na przykład wiedzieć, jak naprawić grzałkę albo jak w perfekcyjny sposób wykonać makijaż.

Jednak You Tube, to nie tylko miejsce, w którym konsumujemy treści i wyszukujemy informacje. Jest to także przestrzeń twórcza, która pozwala każdemu z nas podzielić się ze światem, swoimi zainteresowaniami, hobby czy spojrzeniem na otaczającą nas rzeczywistość. Tworząc swoje własne materiały, mamy również nieocenioną możliwość zarobienia na ich publikacji. Sposobów jest wiele, zaczynając od lokowania produktów, a kończąc na zarabianiu na reklamach.

O tym, jak, nie mając grosza w kieszeni, można stworzyć rozpoznawalną markę? Czego unikać w branży internetowej? Jakie działania prowadzą do sukcesu, a jakie potrafią zakończyć nawet największą karierę na You Tube? A także o swojej ośmioletniej drodze, jaką musiał przebyć, żeby zaznaczyć swoje miejsce w Internecie, opowie Karol „Solar” Poziemski.

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Gość

tak zarabia, że go kurwa nie stać na kupno mieszkania u tuła się z wynajmu na wynajem XD

Marcin Kot

Niech opowiada o biznesie bo raperem jest CHUJOWYM. syndrom jendkera w wwo- zawsze bedzie w cieniu bialasa. jebany noskill i przegryw. 2000 sztuk plyty z featami czolowki sceny? hahahahahahahaha

tak tak karolek. mow sobie pod nosem, ze to „hejt”. szczera prawda.

fsdfdsfsdfsdf

hahahah dokładnie
i nawet udawana choroba nie pomogła wzbudzić więcej żalu i promocji
gdyby nie to ze jest kumplem i współwłaścicielem to juz dawno by został odpulany za chujowy rap

smiec

Karolek, pamiętasz new deep 2008? Warszawa pamięta 🙂

pandaaaaa

nawijaj ciekawostkę ! 😛

Konkurs

Ty sobie płytki nie wygrasz? Konkurs ➡ http://bit.ly/wygrajplytki

 

Popularne