Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Spinache – „Wpi*rdol Plus”

Raper reaguje na kontrowersyjne zapisy w ustawie o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.

Opublikowany

 

Od kilku dni w polskich mediach głośno jest na temat ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, z której wynikało, że sprawcą przemocy domowej nie jest osoba, która dopuściła się jej jednorazowo. Na kontrowersyjne zapisy zdecydował się zareagować Spinache.

„Znam przemoc domową z autopsji”

Raper udostępnił dzisiaj utwór „Wpi*rdol Plus” wraz z komentarzem. – Korzystając z możliwości docierania do wielu ludzi, chcę głośno powiedzieć, że jestem wkurwiony próbą ustawowego zalegalizowania przemocy domowej. Znam przemoc domową z autopsji, znam przemoc domową której doświadczali bliscy mi ludzie, dzieci, kobiety, mężczyźni. Nie ma we mnie zgody na kuriozalne zmiany, nad którymi Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pracowało od lipca 2017. Projekt ustawy wrócił do MRPiPS, ale sam fakt tego, że ktoś próbował przepchnąć takie zapisy jest szalenie alarmujący. Nie wiadomo kiedy i w jakiej formie te same zmiany nazwane w inny sposób wrócą i zostaną przepuszczone przez tryby legislacyjne. Kolejne potwierdzenie, że należy patrzeć administracji na ręce i bacznie obserwować jej wszystkie pomysły – napisał pod kawałkiem Spinache.

Od ponad dwudziestu lat czynnie działam na scenie muzycznej, obserwuje zmiany polityczne i społeczne. W tekstach dzielę się moimi doświadczeniami, mówię o dynamice wewnętrznej i w relacjach międzyludzkich, często pod warstwą wierzchnią znajdują się kolejne warstwy, pokazujące szerszy obraz poruszanego tematu. Jeżeli Tobie również zapaliła się czerwona lampka, kiedy usłyszałeś o tej ustawie i temat który poruszam jest dla Ciebie istotny – udostępnij mój głos dalej. Wspólnie możemy stanąć po stronie dobra i szacunku dla drugiego człowieka – dodał.

Muzyka pochodzi z utworu „Parrot”, wyprodukowana została przez patr00 i ukazała się na albumie „Reality”, którego premiera odbyła się w czerwcu 2017 roku.

10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
sad
3 lat temu

ten instrumental to mistrzostwo

spinacz uber props, nie mam pojęcia dlaczego on nie ma należytego hajpu i fejmu

Tede
3 lat temu
Reply to  sad

bo wygląda jakby testował sprzęt agdrtv na youtube a nie robił hibhob

brd_src_w_grudniu_wiadomo
3 lat temu
Reply to  sad

gdyby się nie pucował z Redem po rozbiciu przez wspomnianego wieprza Obozu TA to dziś miałby pozycję Ostrego, na bank
mimo wszystko dożywotni props za Thinkadelic (i za featuring u Pjusa!), dobre to były dzieciaki, nie zapomnę ich nigdy

wie ktoś co się stało z drugą połówką Thinkadelic, niejakim Cisem?

brd_src_w_grudniu_wiadomo
3 lat temu
Reply to  sad

a co do bitu to oczywiste bo stworzył go patr00
zresztą to z numeru Parrot https://www.youtube.com/watch?v=jZbFKq44xPI

ŁOOOOOOOOOOO JAKI SPINACZ
3 lat temu

CHCĘ POZNAĆ TWOJĄ MATKĘ TEEERAZ
NIECH SIĘ ROZBIEEERA

skarpetkazdrowanieuciskowa
3 lat temu

wpierdol z urzedu… nic nie tlumaczy jak bol… wilu bachorom przydaloby sie takie wpierdol z urzedu zanim zlapia za mikrofon…

Co Za Dzban
3 lat temu

Przecież to jest jebane gówno xDDDD Instrumental spoko ale flow 404 NOT FOUND. WHACK

bonuz666
3 lat temu

Co to kurwa ma być…żenada.

Polska
3 lat temu

Jebać bandycki popis

Karol
3 lat temu

Zachęcam do przesłuchania piosenki rapera z podziemie o pseoudonimie Young Blit…chłopak robi fajną muzykę i warto go wspomóc.Zresztą sami o tym zadecydujcie ale ja uważam że odwala on fajną robotę.A oto jego najnowszy kawałek: https://www.youtube.com/watch?v=2gDdhfx9Uxk

Popularne