Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Steez i Tytus w dyskusji „Od zajawki do pełnoprawnej gałęzi przedsiębiorczości”

Wideo z panelu dyskusyjnego w CSW Zamek Ujazdowski.

Opublikowany

 

Na kanale YouTube CSW Zamek Ujazdowski ukazał się pełny zapis ponaddwugodzinnego panelu dyskusyjnego z udziałem m.in. Steeza83 oraz Marcina „Tytusa” Grabskiego. Moderowana przez Piotra „Anusza” Anuszewskiego merytoryczna dyskusja dotyczyła polskiego hip-hopu, branży fonograficznej oraz książki „To nie jest hip-hop. Rozmowy”.

13 listopada 2018 roku w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski (prestiżowej lokalizacji, w której do tej pory nie zorganizowano żadnego wydarzenia związanego z hip-hopem) odbyło się spotkanie „Od zajawki do pełnoprawnej gałęzi przedsiębiorczości”. Pretekstem do dyskusji była wydana w czerwcu bezprecedensowa książka „To nie jest hip-hop. Rozmowy”, czyli zbiór 20 obszernych wywiadów z wyjątkowymi postaciami polskiej sceny hiphopowej. W spotkaniu udział wzięli dwaj rozmówcy z książki: Steez83 oraz Marcin „Tytus” Grabski, jak również autorzy publikacji: Jacek Baliński i Bartek Strowski.

Zapis debaty, w której zaproszeni paneliści podzielili się często zakulisową, ekspercką wiedzą, stanowi interesujące uzupełnienie treści wywiadów, zamieszczonych w „To nie jest hip-hop. Rozmowy”. Książka jest dostępna w sprzedaży na http://toniejesthiphop.pl oraz w wybranych sklepach stacjonarnych i internetowych w całej Polsce.Realizacja, montaż: Jakub Polakowski / CSW

 


2 komentarze
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
cydży boy
4 lat temu

na rozpalke dla biedakow pod mostem bardzo dobra rzecz ta ksiazka, albo dla dzieci zeby zaniosly makulature do szkoly

14:07 47
4 lat temu

9 godzin temu .

04:49 7

Popularne