Sprawdź nas też tutaj

News

Steez83 rusza w trasę DJ-ską. Daty setów współtwórcy duetu PRO8L3M

Lista miast, które odwiedzi artysta.

Opublikowany

 

fot. Piotr Pytel

Steez – a właściwie Piotr Szulc – to jedna z najbardziej zapracowanych postaci w polskiej branży muzycznej. Szerszemu gronu odbiorców znany jest przede wszystkim jako producent i współtwórca duetu PRO8L3M, który od lat przyciąga tysiące widzów na koncerty i elektryzuje słuchaczy kolejnymi premierami płytowymi.

Teraz – korzystając z dłuższego okresu pobytu w Polsce – twórca postanowił wrócić do swoich DJ-skich korzeni i zaprezentować szerszej publiczności swoją klubową selekcję. Począwszy od 1 sierpnia Steez wystąpi z muzycznymi setami m.in. w Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu. Szczegółowy harmonogram występów poniżej:

01.08 – Kraków, Hotel Poleski & Prozak 2.0 afterparty
08.08 – Gdańsk, Ulica Elektryków
14.08 – Wrocław, Nocny Targ Tęczowa
15.08 – Warszawa, newonce.bar
29.08 – Poznań, Nocny Targ Towarzyski

Jakiej muzyki możemy się spodziewać w DJ-setach organizatora Rap History Warsaw? Pomocnym tropem będzie zapewne selekcja jaką Steez prezentuje cyklicznie na antenie newonce.radio w autorskiej audycji “Audiencja”. Nie zabraknie więc zapewne nowoczesnych brzmień klubowych, nawiązujących do rapowych korzeni artysty, a także szerszego spojrzenia na współczesną muzykę taneczną.

 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Aleksander Kwaśniewski

JAKI JEST PRO8L3M?

ProfesoorNauk

Kurwa jaki ja jestem genialny. Dokuczaliście mnie to usunąłem konto żeby mnie nie korciło i teraz wklejam tu pasty o p0lkach i coraz mniej ludzi tu wchodzi. Zniszczę wam tą stronkę kurwy za to że mnie nie lubiliście. Jestem kurwa legendarny. Timo Werner w Chelsea. Fuck Yeach!

Zenon

Do póki nie ma tych zjebów od narzekania na Polki i pisania o masonach, sokole i Marysi – szanowna redakcjo czy nie można zablokować tych osobników?!?!

antyniger

A ty co? Biaorycerzyk p0lki? Staraj sie, to może pozwoli ci wypucować sobie pantofelki, albo wnieść lodówkę na ósme piętro.

Sobol

Steez- on i jeszcze jeden gościu stoją za całym problemem. Piszą Oskarowi teksty, nadaja flow. Tam nie ma nic autentycznego. Z tym flow to nawet a cappella by wypadał z bitu

Jaca4535

Niezle, od koncertowego DJ Hemp Gru przez ogranizowanie imprez do dilli z EB (Tymczasem), sold outy Problemu, audycje w radiu, agencje koncertowo-menedzerska, zupełnie od 0 duetu z Oskarem.

Za zrobienie czegoś z niczego duży props – nie każdemu sięuda tak przebić. Sukces bez bogatych wujków. I to przed czterdziestką. Jak na polskie realia to jest więcej niż spoko.
Props dożywotni.

Zminusuj mnie chuju jeden z drugim z tego portalu, leję na ciebie zawistniku pierdolony.

OŚWIADCZENIE

Sokół olał ulane nacjonalistyczne ścierwo i teraz ten podczłowiek robi spam w ramach reakcji obronnej. Róbmy to samo – olewajmy.

PRO8L3M to jest z p0lkami

P0lki to takie ściery w które zlewają sie wszystkie nacje, że jakby wykręcić jedną z drugą jak szmate to by zalała nasieniem całe mieszkanie

Popularne