Sprawdź nas też tutaj

News

Steez83 rusza w trasę DJ-ską. Daty setów współtwórcy duetu PRO8L3M

Lista miast, które odwiedzi artysta.

Opublikowany

 

fot. Piotr Pytel

Steez – a właściwie Piotr Szulc – to jedna z najbardziej zapracowanych postaci w polskiej branży muzycznej. Szerszemu gronu odbiorców znany jest przede wszystkim jako producent i współtwórca duetu PRO8L3M, który od lat przyciąga tysiące widzów na koncerty i elektryzuje słuchaczy kolejnymi premierami płytowymi.

Teraz – korzystając z dłuższego okresu pobytu w Polsce – twórca postanowił wrócić do swoich DJ-skich korzeni i zaprezentować szerszej publiczności swoją klubową selekcję. Począwszy od 1 sierpnia Steez wystąpi z muzycznymi setami m.in. w Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu. Szczegółowy harmonogram występów poniżej:

01.08 – Kraków, Hotel Poleski & Prozak 2.0 afterparty
08.08 – Gdańsk, Ulica Elektryków
14.08 – Wrocław, Nocny Targ Tęczowa
15.08 – Warszawa, newonce.bar
29.08 – Poznań, Nocny Targ Towarzyski

Jakiej muzyki możemy się spodziewać w DJ-setach organizatora Rap History Warsaw? Pomocnym tropem będzie zapewne selekcja jaką Steez prezentuje cyklicznie na antenie newonce.radio w autorskiej audycji “Audiencja”. Nie zabraknie więc zapewne nowoczesnych brzmień klubowych, nawiązujących do rapowych korzeni artysty, a także szerszego spojrzenia na współczesną muzykę taneczną.

 
13 komentarzy
13 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksander Kwaśniewski
7 miesięcy temu

JAKI JEST PRO8L3M?

ProfesoorNauk
7 miesięcy temu

Kurwa jaki ja jestem genialny. Dokuczaliście mnie to usunąłem konto żeby mnie nie korciło i teraz wklejam tu pasty o p0lkach i coraz mniej ludzi tu wchodzi. Zniszczę wam tą stronkę kurwy za to że mnie nie lubiliście. Jestem kurwa legendarny. Timo Werner w Chelsea. Fuck Yeach!

Zenon
7 miesięcy temu

Do póki nie ma tych zjebów od narzekania na Polki i pisania o masonach, sokole i Marysi – szanowna redakcjo czy nie można zablokować tych osobników?!?!

antyniger
7 miesięcy temu
Reply to  Zenon

A ty co? Biaorycerzyk p0lki? Staraj sie, to może pozwoli ci wypucować sobie pantofelki, albo wnieść lodówkę na ósme piętro.

Sobol
7 miesięcy temu

Steez- on i jeszcze jeden gościu stoją za całym problemem. Piszą Oskarowi teksty, nadaja flow. Tam nie ma nic autentycznego. Z tym flow to nawet a cappella by wypadał z bitu

Jaca4535
7 miesięcy temu

Niezle, od koncertowego DJ Hemp Gru przez ogranizowanie imprez do dilli z EB (Tymczasem), sold outy Problemu, audycje w radiu, agencje koncertowo-menedzerska, zupełnie od 0 duetu z Oskarem.

Za zrobienie czegoś z niczego duży props – nie każdemu sięuda tak przebić. Sukces bez bogatych wujków. I to przed czterdziestką. Jak na polskie realia to jest więcej niż spoko.
Props dożywotni.

Zminusuj mnie chuju jeden z drugim z tego portalu, leję na ciebie zawistniku pierdolony.

OŚWIADCZENIE
7 miesięcy temu

Sokół olał ulane nacjonalistyczne ścierwo i teraz ten podczłowiek robi spam w ramach reakcji obronnej. Róbmy to samo – olewajmy.

PRO8L3M to jest z p0lkami
7 miesięcy temu

P0lki to takie ściery w które zlewają sie wszystkie nacje, że jakby wykręcić jedną z drugą jak szmate to by zalała nasieniem całe mieszkanie

Popularne