szybkie donosy
STinKO feat. Magdalena Baś – „Mamy tylko siebie” (video)
Raper i producent STinKO w bieżącym roku wyda swój najnowszy album zatytułowany „To co we mnie żyje”. Swoją premierę ma właśnie klip promujący to wydawnictwo zrealizowany do utworu „Mamy tylko siebie” z gościnnym udziałem wokalistki Magdaleny Baś.
STinKO to pochodzący z Rzeszowa raper, który na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii. Tam prowadzi własne studio nagrań Studio 20 KHZ, w którym współpracuje z artystami z Polski i Anglii. W 2011 roku wydał płytę „Rap Na Faktach” i poświęcił się pracy producenckiej. W bieżącym roku powraca z nową płytą zatytułowaną „To co we mnie żyje”. Dziś swoją premierę ma najnowszy klip promujący to wydawnictwo zatytułowany „Mamy tylko siebie”.
Singiel „Mamy Tylko Siebie” został oficjalnie wydany przez My Music.
szybkie donosy
O.S.T.R. w Stodole – szczegóły premierowego koncertu
szybkie donosy
Deys i Pikers we wspólnej trasie – ciąg dalszy koncertów
szybkie donosy
Pal Hajs TV: Chmielaki (odc. 59): Wuwunio testuje piwa na krasnostawskich Chmielakach
szybkie donosy
Fokus i Rahim w programie „Wojtek Jagielski Na Żywo”
szybkie donosy
Justin Timberlake „Man of the Woods” – premiera + teledysk
-
News4 dni temuDziwne zachowanie Sokoła na koncercie w Gdańsku wywołało falę spekulacji
-
News3 dni temuPolak, który trafił na europejskie listy
-
News18 godzin temuTede pocisnął z Sokołem. Beef weteranów wisi w powietrzu?
-
News3 dni temuDJ Buhh znów chce pieniędzy i chyba je dostanie
-
News1 dzień temuWiz Khalifa odwołał trasę, bo chcą go aresztować w Europie
-
News2 dni temuJaś Kapela ocenił kontrowersyjny występ Sokoła w Gdańsku
-
News2 dni temuOjciec Maty o Trzaskowskim: „Nieosiągalny dla innych ludzi”
-
News2 dni temuMalik Montana pochwalił się 3 swoich dzieci. „Chcę przynajmniej siódemkę”