Sprawdź nas też tutaj

News

Sulin o Step Records: „U mnie sprawa wygląda podobnie jak u Sentino”

Były reprezentanta wytwórni: „Wydawca nazwał mnie k*rwą i kazał czekać w kolejce”.

Opublikowany

 

fot. materiały prasowe

Czarne chmury zebrały się nad wytwórnią Step Records. Po opublikowaniu dissu „Sejczento” wymierzonego w Sentino na jego temat wypowiedział się znany pisarz Jakub Żulczyk oceniajac go bardzo krytycznie. Ponadto ujawnił on, że szef opolskiej wytwórni kilka dni po śmierci Chady proponował mu napisanie scenariusza do filmu.

Żulczyk vs Krok

– Pamiętam jak szef wytwórni spotkał się ze mną na kawę, tydzień po śmierci Chady i zaproponował pisanie scenariusza do Procederu. Zapytałem, czy może chociaż byśmy poczekali na ostygnięcie ciała i pochówek, a on zaczął się żywo tłumaczyć, że oni to planowali od paru lat. No cóż, trzeba mieć tu, pieniądz sam się nie zrobi. – napisał na Facebooku autor „Ślepnąc od świateł”.

 Panie Jakubie, nigdy nie mieliśmy okazji się poznać ani rozmawiać, a scenariusz filmu „Proceder” był napisany na długo przed śmiercią Tomka, więc ani ja, ani nikt z nas nie mógł jego napisania siłą rzeczy proponować panu. – odpowiedział mu Paweł Krok, właściciel Step Records.

Sulin jest w podobnej sytuacji ze Step Records, co Sentino

Sulin to były reprezentant opolskiej wytwórni, w której wydał trzy solowe płyty. Raper jest teraz bombardowany przez słuchaczy pytaniami odnośnie współpracy ze Step Records, którą zakończył już jakiś czas temu. Sulin twierdzi, że jest w podobnej sytuacji z wytwórnią, co Sentino. Zostały mu naliczone jakieś pieniądze, które zostały już spłacone.

Do do pytań o Step Records, to u mnie sprawa wygląda bardzo podobnie jak u Sentino. Miałem zwrócić jakieś pieniądze, które już są spłacone i nasze drogi miały się rozejść, a ja dalej niczego nie rozwiązałem. Zaproponowana umowa dystrybucyjna była taka sama jak w przypadku Sentino. – napisał raper na Instastories.

Sulin zaznacza, że nie staje po żadnej ze stron konfliktu, tylko chce poinformować, jak to wygląda u niego.

Sulin krytycznie o Step Records

Autor złotej „Taksydermii” wypowiedział się również na temat zachowania właściciela Step Records oraz ujawnił, że artyści nie mają nic do powiedzenia na temat tego, co ma się pojawić na kanale Youtube wytwórni.

Na koniec wydawca nazwał mnie k*rwą i kazał czekać w kolejce. I teraz mamy zwrot wydarzeń, który jest efektem nieprzemyślanych słów. Tak więc nie róbmy z siebie ofiar. – napisał raper.

Kolejna sprawa to wydawca zezwala na to, co jest puszczane z kanału. Nie artyści. – dodał.

Step Records w ogniu krytyki

  1. Sentino do Step Records: „Zarobiliście już na mnie 80 000 zł”
  2. Nitro broni Sentino: „Step Records to same przychlasty, tragiczny poziom”
  3. Jakub Żulczyk krytycznie o dissie Step Records i szefie wytwórni
  4. Sentino o dissie Step Records: „Nagonka trwa, odkąd podpisałem się w tej wytwórni”
  5. Właściciel Step Records: „Pan Sentino nas okradł”

 
101 komentarzy
101 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Były fan Step Records.
9 miesięcy temu

Wiem od wspólnego znajomego, że TPS faktycznie może nie trafił do wora, bo to tylko taki zwrot, ale że został zgwałcony w celi przez jakichś dwóch zwyrodnialców, opowiadał o tym jego kolega z dzielnicy tzw. Zielonka (popytajcie sami), kilka lat leczył się psychiatrycznie po tym, no a potem jakoś stanął na nogi i rapował dalej, ale w kuluarach każdy o tym doskonale wie, nikt go też o to nie pyta, bo to drażliwy temat jak można się domyśleć, ale z perspektywy ZK został więziennym cwelem i raczej jego ponowna wizyka w ZK nie będzie dla niego przyjemna… Nie piszę tego złośliwie czy coś, tak po prostu wyszło, a TPS miał pecha, że trafił na silniejszych i nic nie mógł zrobić, sami sobie zadajcie pytanie czy jakby was dwóch zwyroli dorwało czy byście sie obronili, wątpię. Jeden może tak, ale dwóch to już kiepska sprawa. Nie śmieję się z tego, bo nie ma się z czego śmiać, dobry chłopaczyna miał pecha po prostu i tyle. A za co siedział? Za drobne kradzieże i rozbój. Pozdro dla kumatych.

Zapytajcie o Zielonkę (Tomek Z.) to jego kolega, ja nic nie muszę udowadniać, TPS miał po prostu pecha i źle trafił, ale sam też na ten los zasłużył swoim postępowaniem, że tam się w ogóle znalazł. Raczej pozdrowień do więzienia nie będzie słał w swoich klipach.

Kamerzysta Z Worem Na Łbie I Kutasem W Dupie
9 miesięcy temu

Niestety potwierdzam. Siedzę już kilka dni w areszcie i jestem zmuszany do odbywania stosunków analnych kilka razy dziennie. Chłopaki z celi mówią, że ładny ze mnie chłopczyk, dlatego mam takie branie wśród inceli. Mam już pewne doświadczenie w homoseksualnych stosunkach analnych. Kruszwil zapinał mnie w odbyt swoim prestiżowym gumowym dildosem, ale wtedy nie bolało tak mocno, jak teraz w celi. I pomyśleć, że jeszcze przez najbliższy miesiąc będę musiał przyjmować nasienie w kiszkę stolcową. Ja pierdole… Po chuj ja kręciłem te głupie filmiki?!

Charakterniak
9 miesięcy temu

Pierdolenie, na tzw. „Zamku” masz zwyroli zboczeńcow pedonich bo tam siedzi sama cwelownia i festy, tam jak wykminisz to sobie siedzisz jak grypsujący mimo ze jesteś frajerem. Na Sztumach to masz przejebaną jazdę, a takie farmazony to w pizde se utkaj bo mam znajomych co siedzą pod celą albo siedzieli i opowiadali że oni pierdolą grypsowanie bo grypsowanie skonczyło sie wraz z pomocą humanitarną dla zakładów karnych. Nie słuchajcie tu tych specjalistów kryminogennych, bo to jebanie w dupe to taki straszak i mem. Co najwyżej wpierdol dostaniesz od typa spod celi jak jesteś słaby psychicznie.
Co do tych moich znajomych sami sie przyznali ze na chuj mają grypsować skoro idą siedzieć na rok półtora czy 3 lata. Grypsują tylko ci co nie maja pomocy z zewnatrz albo typy co mają cwiare albo 12 lat.

Step = porażka
9 miesięcy temu

STEPY TO NAJGORSZA WYTWÓRNIA. SZEFOWIE CWANIACZKI A ICH RAPERZY TE INTRUZY I INNE PATUSY TO SĄ MEFEDRONIARZE I PSEUDO PRAWILNIAKI

POCISKIEM
9 miesięcy temu

a co znasz któregoś osobiście kurwo na strzała? Czy tylko przed monitorem jesteś kozak bo tak to tacy jak Intruz i inne patusy ci pluli do kanapek i kieszonkowe zabierali a na WUEFIE zawsze Cię ostatniego do składu wybierali bo nikogo innego już nie było a nauczyciel kazał?…

Dawid szynol
9 miesięcy temu
Reply to  POCISKIEM

Intruss japa juz

Pieczarkario nr3
9 miesięcy temu
Reply to  Dawid szynol

O kurwa na wfie to na pewno Intruz masturbator albo tps byli wybierani na początku do gry w piłę no na bank.

Pakol
9 miesięcy temu

W gałe

Brudne skarpy cebulaki
9 miesięcy temu
Reply to  POCISKIEM

Ja znam intruz i to mu pluli do kanapek i się jąkał w szkole. Później pojawił się alkochol i dopalacze dzieki czemu znasz go i ty prawilniaku

Lublin Podzamcze
9 miesięcy temu

Śmiem twierdzić, że ktoś z szefostwa Stepu po prostu zapłacił tym idiotom jakieś grosze albo im coś obiecał za włącznie się do beefu.

haha
9 miesięcy temu

obiecał po 0.5g 3mmc na łeb

Befsztyk
9 miesięcy temu

Sentino pluje step zlizuje hehe

Ziominho
9 miesięcy temu

Sulin Sicario! #Freesentino

Can
9 miesięcy temu

Cóż za niesamowity zwrot akcji.

Brudne skarpy cebulaki
9 miesięcy temu

Jebac stepy i tego wykręconego od mrfedeonu intruza z zajechana morda jak alkocholik z 3 kartonu

Zbynio
9 miesięcy temu

Ty se Sentino ryja nie podcieraj.

never
9 miesięcy temu

Kurde jak w burdelu, szef nalicza dług dziewczyn nie do spłacenia.

Sentino to kocur
9 miesięcy temu
Reply to  never

Nowy komentarz Sentino, pokazuje kurwa maczete normalnie a nie jak wasi idole 🙂
https://youtu.be/qGG5eD9ggwY

Pieczarkario nr3
9 miesięcy temu

I co utkancu? Kurwo, coś miałaś, ale już tego nie masz?? Step od jebany przez Sikarios

Daniel Organizator
9 miesięcy temu

Pieczarek jesteś kurwą, zwykłą grzybiarą z obsranymi majtami. Stemple na ubraniach i Cisowianka w krzakach, co by się podmyć po kliencie i szybko kolejnego obsługiwać

Pieczarkario nr3
9 miesięcy temu

Ok ok ok, ale co to znaczy stemple na ubraniach? Bo cisowianka w krzakach to rozumiem haha dobre

Pieczarkario nr3
9 miesięcy temu

Cisowianka w krzakach, bagietki z Lidla w worku, małpka i torebką zawieszona na gałęzi haha nie no step odjebany. Kiedyś największą wytwórnia, chada dużo dla niej zrobil, chade szanuje i z nim kiedyś skleiłbym pione, zbuku też w sumie spoko, kiedyś był Zeus jeszcze w s tepię, a teraz same wacki. Sikarios zamyka ten cyrk

Odb
9 miesięcy temu
Reply to  never

Żulin o Chlew Records: „U mnie sperma wygląda podobnie jak u Centino”

Szcześniewska
9 miesięcy temu
Reply to  never

Wydawca miał rację.

ZIANG NIGA
9 miesięcy temu
Reply to  never

WSZYSCY MIE DO MIECZA. SSAJTA I SIORBAJTA.

Pancielej
9 miesięcy temu
Reply to  never

Dobry w sumie raper. Bynajmniej mi sie podoba.

Befsztyk
9 miesięcy temu

Na ulicy się nic nie zmienia, step armia pucuje berło i połyka nasienia hehe

Kapitan Bomba
9 miesięcy temu

Kolejna sprawa to wydawca zezwala na to, co jest puszczane z kanału. Nie artyści”

No kurwa jeszcze te pokemony miałyby o tym decydować XD beka z typa XD

Mordziaty Wojtyła do papy od tyła
9 miesięcy temu

Wiem od wspólnego znajomego, że TPS faktycznie może nie trafił do wora, bo to tylko taki zwrot, ale że został zgwałcony w celi przez jakichś dwóch zwyrodnialców, opowiadał o tym jego kolega z dzielnicy tzw. Zielonka (popytajcie sami), kilka lat leczył się psychiatrycznie po tym, no a potem jakoś stanął na nogi i rapował dalej, ale w kuluarach każdy o tym doskonale wie, nikt go też o to nie pyta, bo to drażliwy temat jak można się domyśleć, ale z perspektywy ZK został więziennym cwelem i raczej jego ponowna wizyka w ZK nie będzie dla niego przyjemna… Nie piszę tego złośliwie czy coś, tak po prostu wyszło, a TPS miał pecha, że trafił na silniejszych i nic nie mógł zrobić, sami sobie zadajcie pytanie czy jakby was dwóch zwyroli dorwało czy byście sie obronili, wątpię. Jeden może tak, ale dwóch to już kiepska sprawa. Nie śmieję się z tego, bo nie ma się z czego śmiać, dobry chłopaczyna miał pecha po prostu i tyle. A za co siedział? Za drobne kradzieże i rozbój. Pozdro

KAFAR DIX 37
9 miesięcy temu

SENTINO SCHIZOFRENIKU WYPIERDALAJ BO CIĘ ZGWAŁCIMY I NAPRAWDĘ POCZUJESZ MOJEGO KUTASA A TEGO BYŚ NIE CHCIAŁ

ZAMKNIJ PIZDE
9 miesięcy temu
Reply to  KAFAR DIX 37

a wiem, że Kafar ma ogromną kolbe więc uważaj z kim tańczysz bo Ci nawet te cwele z Turcji nie pomogą… a tak apropo to te kurwy Muzułmańskie udają, że jest ramadan ale po ciemku w kiblu wpierdalają kiełbasy i inne kebaby… wiem bo znam paru ciapatych i oni mówią, że jak jest ramadan to w kiblu po ciemku allah nie widzi… tak se śmiecie tłumaczą. rozumiecie to kurWA?! I TO NIE JEST FARMAZON Z TYMI BRUDASAMI Z TURCJI TAK JEST BO POZNAŁEM KIEDYŚ W HOLANDII PARU I MI MÓWILI ŚMIECIE.. A TE MUZUŁMANKI W TYCH BURKACH CZŁOWIEKU TO TAK SIĘ WALĄ NA LEWO I PRAWO, ŻE NAWET SE SPRAWY NIE ZDAJECIE… BURKA TEN HABIT A NA MORDZIE KILO TAPETY… TAKI TO KURWA MUZUŁMANI ZAKŁĄMANI I POJEBANI… ALE KOKS I ZIELSKO DOBRE MAJĄ, LEPSZE JAK W KOFIKACH. ELO KURWA

Brudne skarpy cebulaki
9 miesięcy temu
Reply to  ZAMKNIJ PIZDE

Brałeś do buzi ze wiesz jaka ma kolbę???

Kozlebro
9 miesięcy temu
Reply to  ZAMKNIJ PIZDE

Ogólnie to po dachem Allah nie widzi xd…znam z 20 arabusów (interesy) i ani kurwa jeden nie przestrzega ramadanu jak się spotykają w większej grupie to palą głupa że każdy sztywno przestrzega ,modlą się i ogólnie w chuja walą aż miło patrzeć Hłe Hłe Hłe

Słodka Prawda aka Grand Master Zakolak
9 miesięcy temu

Ja mam kolege w Wołowie siedzi, czasem dzowni, rapu slucha, wiec moze cos bedzie wiedzial, zapytam sie go jak bedzie dzownic, ciekawe czy cos bedzie wiedziec.

Ciekawe, no ciekawe
9 miesięcy temu

Hahaha

Słodka Prawda aka Grand Master Zakolak
9 miesięcy temu

Wypierdalaj podszywie xD

Analny
9 miesięcy temu

Sulin o Sex Records: „U mnie orgazmy wyglądają podobnie jak u Sentino”
Były reprezentanta wytwórni: „Wydawca nazwał mnie k*rwą i kazał wypiąć się do kolejki klientów”.

TO TEN?
9 miesięcy temu

CO OKRADAŁ SWOJĄ DZIEWCZYNE, KTÓRA GO UTRZYMYWAŁA I PO PIJAKU JĄ LAŁ PO MORDZIE?
TO JUŻ WIĘKSZY SZACUNEK MAM DO LIBERA A NAWET I DO MEZO

Mezo
9 miesięcy temu
Reply to  TO TEN?

Dzieki.

Liber
9 miesięcy temu
Reply to  TO TEN?

Bardzo mi milo.

Doniu
9 miesięcy temu
Reply to  TO TEN?

Chuj z tobą…

Ziominho
9 miesięcy temu
Reply to  TO TEN?

Kobiety to suki i je sie powinno napierdalac. Propsy Sulin

sULIN
9 miesięcy temu
Reply to  Ziominho

DLATEGO LAŁEM TWOJĄ MATKE CHUJEM PO PYSKU I SPUSZCAŁEM SIĘ NA JEJ GARBATE PLECY A TWÓJ BRAT I OJCIEC MI BILI BRAWO… DZIĘKI ZA SZACUN BRACIE, MUSIMY SIĘ TRZYMAĆ RAZEM 😉

Lublin Podzamcze
9 miesięcy temu
Reply to  TO TEN?

Zapomniałeś o tym, że tą kobietą którą rzekomo bił była następna po(L)ka szon atencjujszka Deynn obecnie partnerka Daniela Majewskiego która co chwilę ma jakieś afery i wpadki wizerunkowe. Oraz
ma parcie na szkoły od czasów blogów na onecie i ask.fm.

Gundi gunda
9 miesięcy temu

Kurwa sulinek, ty w okresie jak miałeś szanse zaistniec to polecialesw białe i goude, zastanów się, może stąd twoje źle wspomnienia, bo komuś zjebałeś inwestycje i się wkurwił?

Ciepło na pryczy
9 miesięcy temu

Twoje zdanie jest chuja warte. Wydając tam płyty lizałeś im rowy równo, a dodatkowo laska cię utrzymywała. Pizda z ciebie.

ok boomer
9 miesięcy temu

a ciebie przeciez rodzice utrzymują wiec co ty sie w ogole odzywas xD

Ciepło na pryczy
9 miesięcy temu
Reply to  ok boomer

A nawet jeśli to co z tego? Nie jestem raperem i nie sprzedaję w tekstach farmazonow o bogactwie będąc na utrzymaniu dupy tak jak sulin…

ok boomer
9 miesięcy temu
Reply to  ok boomer

idz tam płakac dalej ze polki zle XD

Szmulin
9 miesięcy temu

Żeby słuchać taką płaczliwą kurwę jak szmulin to trzeba by mi było jeszcze dopłacić…i nie ma się co dziwić, że został wyjebany tak jak cweltino bo takich lamusów to trzeba naliczać a później pogonić i blokować… SZACUNEK DLA STEPÓW CORAZ BARDZIEJ MI IMPONUJECIE…

Daniel Propagator
9 miesięcy temu
Reply to  Szmulin

Zjedz mój chuj jebana dziwko

Szmulin
9 miesięcy temu

OPIERDOL MI SŁONEGO TY KURWO, I CHUJ CI W KRĘGOSŁUP BO W DUPE TO PRZYJEMNOŚĆ…

Imię*
9 miesięcy temu

„Czarne chmury zebrały się nad wytwórnią Step Records. Po opublikowaniu dissu „Sejczento” wymierzonego w Sentino na jego temat wypowiedział się znany pisarz Jakub Żulczyk oceniajac go bardzo krytycznie” SERIO? Po jakiejś śmiesznej wypowiedzi takiego kmiota nad całą wytwórnią zebrały się czarne chmury? Myślałem że prima aprilis już było

Psychiatra Dziecięcy
9 miesięcy temu

Sebastian, znowu od kilku dni nie bierzesz leków, a przecież ci mówiłam! Rano tabletka od lęków i depresji, a wieczorem ta od schizofrenii. Komputer tylko 1,5h dziennie i nie później, jak do 19stej. O 22 kładziesz się spać, bo rano masz e-lekcje w szkole dla opóźnionych umysłowo i nie dyskutuj z ojcem, bo znów będziesz chodził z podbitym okiem.

Potwierdzone info
9 miesięcy temu

Jesteś kurwą.
Czekaj w kolejce.

SULIN
9 miesięcy temu

Mordy, ten cytat nie ma mojej autoryzacji, a jego treść niestety mija się z prawdą. Jeżeli mam być szczery, to moje słowa opisujące tamtą sytuację brzmiały tak;

„Na koniec wydawca nazwał mnie kurwą, rozpiął rozporek i kazał klękać w kolejce, co z przyjemnością wykonałem.”

Jednakowoż chciałbym prosić wszystkich o poszanowanie mojej prywatności.

Sulin

Pryczyłem go w brąz
9 miesięcy temu

kurwa, tego lamusa to przecież nikt nie zna…
ile on nagrał kawałków 2 może 3 i na tym koniec

cZŁOwiek
9 miesięcy temu

Pryczyles go w brąz ? Nie mogłeś się podpisać Po prostu 'jestem pedałem’ pedale z jakieś ciężkiej wioski gdzie mówią na ruchanie pryczenie

Pryczyłem go w brąz
9 miesięcy temu
Reply to  cZŁOwiek

TY ZAMKNIJ TĄ PIZDE BIEDAKU UMYSŁOWY BO WIDZĘ, ŻE TAK CIĘ TO BOLI, ŻE KURWA NIE ZAŚNIESZ W NOCY… JEBANY DZIECIACZEK IDŹ OJCU ZWALIĆ KONIA NA DOBRANOC MOŻE JUTRO PRZY PONIEDZIAŁKU DA CI 2 ZŁOTE NA BIG MILKA 🙂

cZŁOwiek
9 miesięcy temu

ciebie dupa boli cwelu, ty jesteś pedałem, pryczysz GO w brąz, potem on ciebie, a po wszystkim mówisz do niego 'tato nie mogę pryknąć’

Pryczyłem go w brąz
9 miesięcy temu
Reply to  cZŁOwiek

Widzę, że znasz to z autopsji ;)ale przecież ty puszczasz tylko mokre bąki, więc o czym mowa? Słyszałem, że ojciec kradnie te tabletki na suchość pochwy od twojej starej i ci do dupy wkłada przed stosunkiem, żeby na sucho Cię nie pryczyć… hehehe

cZŁOwiek
9 miesięcy temu

Buźki, heheszki jaki ty wyluzowany wiejski pedryl jesteś, wcale ci nie glupio że opierdalasz kolby, mnie w to scwelasynu w to nie mieszaj i nie wypisuj co lubisz robić z menelami bo to portal muzyczny a nie tak jak ty byś chciał o tfu transach

Słodka Prawda aka Grand Master Zakolak
9 miesięcy temu

Utkaj pizde biedaku xD

Filipek
9 miesięcy temu

Utkaj kurwe, utkaj pizde, utkaj dupe co to kuźwa za słowka pajace jebane. Nikt wokolo mnie tak nie mowi.

Young Leosia
9 miesięcy temu
Reply to  Filipek

Jak ty kurwo jebana znajomych nie masz, jak tam GAMBIT się sprzedał? Bo słyszałam, że chujowo strasznie

Skośne oczy widziałem wszystkie produkty
9 miesięcy temu

Chuj ci w mordę synu matki kurwy i ojca pedała

PejaTVN
9 miesięcy temu

Akurat Sulin to pedał ale nie zmienia to faktu ,ze ścierwrecords to niezłe kurwy. Itruzy i Obciagatory to typowe kundle na posyłki, za 100 zł by obciągnęli.

Polaczka
9 miesięcy temu

Won kurwo jebana

Kuzynka Buczera(@kuzynka-buczera)
9 miesięcy temu

„Perwszy” to jestes do miecza wiesku.

Twój stary z zagania
9 miesięcy temu

W twoim przypadku nikt się nie mylil

ZIANG NIGA
9 miesięcy temu

A CO WY MIE TU PIERDOLITA.

Big Pun
9 miesięcy temu

Polscy prywaciarze

TPS = tępy patologiczny siusiumajtek
9 miesięcy temu

Co to za jakaś smutna piz***da?
Dlaczego stękanie na autotunie i opowiadanie jaką to jest się smutną ciotą albo z drugiego bieguna bananowcem sikającym alko i odkurzającym prochy przynoszone przez sebixów pod spoconymi jajami jest takie modne?

Donald aus Danzig
9 miesięcy temu

Szhacunek do Shentina za kariera w Duetschland!

Ciepło na pryczy
9 miesięcy temu

Jus odwołał te słowa xD co za ściera xD porażka.

DonBass
9 miesięcy temu

Proszę Was wszystkich, nawołujcie do bojkotu wszystkiego co wyjdzie spod ramienia Step Records. Nie kupujmy od tych szuj niczego!!!

Skośne oczy widziałem wszystkie produkty
9 miesięcy temu
Reply to  DonBass

Złam kurwo pizdę zanim ja ci ją złamię

DonBass
9 miesięcy temu

Zapraszam do tańca. Zostaniesz przeładowany i tyle w temacie

Złam pizdę niuskulowa cioto
9 miesięcy temu
Reply to  DonBass

Nie pruj się kurwo, bo ładować to mogę ciebie i twoją żonę na zmianę aż bass będzie szedł. Lamusie bity kutasem w czoło. Leżeć kurwo.

II DUCE
9 miesięcy temu

Jesteśmy za Sentino step records teraz to taki osiedlowy patologiczny diler zwyrol zadajacy cios w plecy powinni jaja lizać od kąd mefedroniaże z pod ciemnej gwiazdy dostarczają posłuchu stali się tym czego słuchają zgnilizny społecznej jest 21 wiek i czasy sebixów się już skończyły także teraz sempy zleciały się by żerować na Sentino ale on nie padnie a sempy zostaną rozliczone i nawet ciężka praca im się gówno opłaci za kurewskie zachowanie wieczne potępienie

NorbertGierczak
9 miesięcy temu

Do laski kurwo bita

YO..
9 miesięcy temu

20:03 29

Opublikowany 27 minut temu 18 kwietnia 2021Przez Mariusz Jop

sentinowariato
9 miesięcy temu
YO..
9 miesięcy temu

20:24 29

Opublikowany 50 minut temu 18 kwietnia 2021Przez Mariusz Jop

Rafał c.
9 miesięcy temu

Patalachy ze stepu’ chcieliście wyru&#@hać Freda, to teraz Fred wyr$#cha was. #freesentino

Step is Ded
9 miesięcy temu

No cóż taka prawda mieliśmy wydawać płytę u Kroka wszystko ok ale musisz zmienić to tamto to ma być tak ale przeciesz to wtedy nie będzie mój styl nie ważne albo tak albo nara . Kroku wozi się po Opolu od zliczę 15 lat ale jak w ryj miał dostać sam na sam to spierdala pozdrawiam z Centrum Opola ! Każdy wije ze zes kasztan najlepsi twój znajomi co ci dupe opoerdalaja jak ciebie tylko nie ma ty a przecież żonę Kroku kolega ci wyruchal Haha bo twój rodzony brat nakręcił kolegę na twoja żonę ach teraz masz armie ale tak naprawdę No Nameow którzy niepotrafia zrobić dobryc wyświetleń to kasa się już nie zgadza Pozzdro z Opola CTM!!!

LIL PAMP
9 miesięcy temu

KTO SŁUCHA PEJE TEN RUCHA KOLEGE

Pryczyłem go w brąz
9 miesięcy temu
Reply to  LIL PAMP

KTO PRYCZY LIL PAMPA TEN POPIJA RUSKI SZAMPAN

cZŁOwiek
9 miesięcy temu

Wieśniaku bity chuj ci w dupe pedale

Pryczyłem go w brąz
9 miesięcy temu
Reply to  cZŁOwiek

MORDA CHAMIE BO CIĘ POŁAMIE

Pryczyłem go w brąz
9 miesięcy temu
Reply to  cZŁOwiek

ZGODA?
JA CIĘ W DUPĘ, TY MI LODA

Pryczyłem go w brąz
9 miesięcy temu
Reply to  cZŁOwiek

TY MI KURWO NIE DOGADASZ BO MI Z CHUJA SEREK ZJADASZ!!!
PO TYM JAK CIĘ OCZYWIŚCIE WYPRYCZE W BRĄZ 😉

cZŁOwiek
9 miesięcy temu

Wąchaczu pał i dup chciałem być dla ciebie miły i życzyłem ci chuja do dupy
, Myślałem że pedały to lubią, ale ja się nie znam na tym to twój konik w końcu pryczysz hahahaha GO w brąz, chuj ci w dupe

Pryczyłem go w brąz
9 miesięcy temu
Reply to  cZŁOwiek

Atencjuszu zajebany wyjdź stąd i zamknij za sobą drzwi bo jesteś gorszym bezbekiem niż profesor… ;(

cZŁOwiek
9 miesięcy temu

Prycz sobie z tatusiem za zamkniętymi drzwiami, zaraz wróci spod sklepu bo zaczęło padać to cię wypryczy przed snem, dobranoc, chuj wam w dupy

Ania Bziąk
9 miesięcy temu

Pismo jest miłością. To nie fejk news.
Czytajcie a znajdziecie. A Święta Panienka da wam cuda o jakich się wam nie śniło.

Una Bomba Explota
9 miesięcy temu

Kolejny miekki huj kurwa. Step najlepsza wytwornia bo maja najlepszych raperow proste. Gdyby wytwornia byla taka zla to by chlopaki tam nie wydawali jakos krzywda dzieje sie tylkp kurwom typu sentina czy sulina

Dominik
9 miesięcy temu

Zgadzam się z tobą w 100%

Popularne