Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

SZPADYZOR NIGHT w Boszkowie!

Opublikowany

 

 SZPADYZOR RECORDS zaprasza wszystkich fanów na letnią imprezę w kurorcie BOSZKOWO! Wszyscy, którzy 7 Sierpnia będą mieli okazję znaleźć się w klubie NA FALI usłyszą na żywo czołowych artystów naszej wytwórni! Będzie to również jeden z pierwszych koncertów promujących świeży album Rafiego 200 TON! 

 Bilety do kupienia w przedsprzedaży na www.rapiszon.pl i www.hip-hop.pl oraz w dniu koncertu na bramce w klubie! Do zobaczenia na imprezie!

7.08.2011, KLUB NA FALI W BOSZKOWIE

SZPADYZOR NIGHT! (Koncert: donGURALesko, Kaczor, Shellerini, Rafi)Bilety: 20 zł (przedsprzedaż: www.rapiszon.pl, www.hip-hop.pl), 25 zł w dniu koncertu

4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
hvdb
11 lat temu

Boszkowo – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Włoszakowice, przy trasie linii kolejowej Leszno-Wolsztyn.

Liczba ludności (2008) 188

PZDR!

hvdb
11 lat temu

A W TYM BAJORZE NIE WIEM KTO NIBY PŁYWA… CHYBA RACZEJ ROBI PRANIE, JAK „OCZY KOBRY”. PZDR GÓRAL, CIEKAWE JAK MIEJSCOWI BEDA SIE BAWIC PRZY WERSACH TYPU „OTOCZONY OCEANEM WIELKOMIEJSKIEJ WIBRACJI”. PRZECIEZ TO DLA NICH ZNACZY TYLE CO DLA NAS CYGANSKI FREESTYLE LECHA ROCHA, CZYLI NIC.

behehe
11 lat temu

bede na 100% 😀

WLKP
11 lat temu

TAK MATOŁY TYLKO, ŻE BOSZKOWO TO JEDEN Z LEPSZYCH KURORTÓW W WIELKOPOLSCIE NAD ZAJEBISTYM JEZIOREM :*

Popularne