Sprawdź nas też tutaj

News

Tede i Ten Typ Mes po raz pierwszy we wspólnym kawałku!

Raperów połączył… Książę Kapota.

Opublikowany

 

Tede / fot. Maciej Maj

Do dzisiaj dwóch warszawskich raperów Tede i Ten Typ Mes nie mają wspólnego kawałka, a ich relacje bywały czasami dość szorstkie. Jak się teraz dowiadujemy obu artystów w końcu usłyszymy we wspólnym numerze i to u debiutującego rapera.

Książę Kapota z Tede i Mesem

Książę Kapota dokonuje rzeczy niemożliwych. Połączył na tracku raperów, którzy nigdy nie wystąpili we wspólnym utworze – pierwszy raz w historii Tede i Ten Typ Mes razem – co najlepsze u debiutującego Księcia Kapoty w „Dzisiaj tak” – możemy przeczytać w oficjalnej informacji prasowej.

Tede i Ten Typ Mes pojawią się pojawić w numerze „Dzisiaj tak”, który zasili nadchodzący album Księcia Kapoty „Kapo Di Tutti Capi”. Premiera płyty odbędzie się 1 lutego. Jeżeli chodzi o premierę singla – jej data nie jest na razie znana, ale Kapota w ostatnich godzinach intensywnie zapowiada kawałek w swoich mediach społecznościowych, więc niedługo powinniśmy go usłyszeć.

„Twist w polskim hip-hopie”

Wspólny kawałek z Mesem Tede skomentował na swoim Instagramie. – Mówiłem, że będzie tzw. twist w scenariuszu polskiego hip-hopu. Będzie jeszcze bardziej jak usłyszysz – zapowiada TDF.

Być może Tede występuje już w kamizelce kuloodpornej na koncertach nie tylko przez wzgląd na nadchodzącą płytę „Karmagedon”, ale też w związku z kawałkiem z Mesem.

 
14 komentarzy
14 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
ProfesorNauk
2 lat temu

Od dekady nie pojmuje fenomeny Mesa. On cały czas chyba leci na fejmie Mezo i przez to że ich ludzie mylą.

hłe hłe hłe
2 lat temu

O faken. To chyba young pejka skończy propsować Mesa. Znowu jebnie focha i się obrazi 😀

staśłak
2 lat temu

to ci co pokłócili się o onala?

W domu Panował Chłód
2 lat temu

znam jednego słuchacza Mesa – nie chcę go obrażać ale to największy kasztan na osiedlu. Pozdro

Zitek MC
2 lat temu

Nie ma to jak się jarać featuringiem z kims nie na swojej plycie xD bo mesio raczej na gównogeddonie by się nie dograł hahah

czyzby
2 lat temu

diox?

Wujek_Zurek
2 lat temu

Kolejna ciota w rozowych skarpetkach 😀

Bonifac RHC
2 lat temu

pedryle

Wuja Tedego
2 lat temu

Tede ma flaka …

cydży
2 lat temu

Tede w kamizelce a Ten Typ mezo w plaszczu przeciwdeszczowym, i jeszcze jedno kapota, polacz na jednym kawalku tede i penera i sie chwal kurwa wtedy, oczywiscie nie doklejone zwrotki tylko jawne nagrywki w studio.

SicenS
2 lat temu

Wcześniej zajawka na bycie polskim Jay-Z a teraz rozumiem, że to ma być polski Fifty w tej kamizelce? Pajac na gumce

JakieJelita
2 lat temu

nie bluźnij.

Wojt
2 lat temu

ProfesorNauk. Tutaj się z Tobą zgodzę słucham rapu od czasów Kazika Liroya itp. jednak jarać się Mesem tego kompletnie nie czaje

Sram
2 lat temu

Mes to lamus na liścia dlatego wieprz się jara bo ta faja mez to poziom wieprza btw razem zrobią podwójne słabe gówno, o pardon potrójne bo na albumie tej kundel sciery prącia z osranej kapy. POW

Popularne