Sprawdź nas też tutaj

News

Tede i Ten Typ Mes po raz pierwszy we wspólnym kawałku!

Raperów połączył… Książę Kapota.

Opublikowany

 

Tede / fot. Maciej Maj

Do dzisiaj dwóch warszawskich raperów Tede i Ten Typ Mes nie mają wspólnego kawałka, a ich relacje bywały czasami dość szorstkie. Jak się teraz dowiadujemy obu artystów w końcu usłyszymy we wspólnym numerze i to u debiutującego rapera.

Książę Kapota z Tede i Mesem

Książę Kapota dokonuje rzeczy niemożliwych. Połączył na tracku raperów, którzy nigdy nie wystąpili we wspólnym utworze – pierwszy raz w historii Tede i Ten Typ Mes razem – co najlepsze u debiutującego Księcia Kapoty w „Dzisiaj tak” – możemy przeczytać w oficjalnej informacji prasowej.

Tede i Ten Typ Mes pojawią się pojawić w numerze „Dzisiaj tak”, który zasili nadchodzący album Księcia Kapoty „Kapo Di Tutti Capi”. Premiera płyty odbędzie się 1 lutego. Jeżeli chodzi o premierę singla – jej data nie jest na razie znana, ale Kapota w ostatnich godzinach intensywnie zapowiada kawałek w swoich mediach społecznościowych, więc niedługo powinniśmy go usłyszeć.

„Twist w polskim hip-hopie”

Wspólny kawałek z Mesem Tede skomentował na swoim Instagramie. – Mówiłem, że będzie tzw. twist w scenariuszu polskiego hip-hopu. Będzie jeszcze bardziej jak usłyszysz – zapowiada TDF.

Być może Tede występuje już w kamizelce kuloodpornej na koncertach nie tylko przez wzgląd na nadchodzącą płytę „Karmagedon”, ale też w związku z kawałkiem z Mesem.

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ProfesorNauk

Od dekady nie pojmuje fenomeny Mesa. On cały czas chyba leci na fejmie Mezo i przez to że ich ludzie mylą.

hłe hłe hłe

O faken. To chyba young pejka skończy propsować Mesa. Znowu jebnie focha i się obrazi 😀

staśłak

to ci co pokłócili się o onala?

W domu Panował Chłód

znam jednego słuchacza Mesa – nie chcę go obrażać ale to największy kasztan na osiedlu. Pozdro

Zitek MC

Nie ma to jak się jarać featuringiem z kims nie na swojej plycie xD bo mesio raczej na gównogeddonie by się nie dograł hahah

czyzby

diox?

Wujek_Zurek

Kolejna ciota w rozowych skarpetkach 😀

Bonifac RHC

pedryle

Wuja Tedego

Tede ma flaka …

cydży

Tede w kamizelce a Ten Typ mezo w plaszczu przeciwdeszczowym, i jeszcze jedno kapota, polacz na jednym kawalku tede i penera i sie chwal kurwa wtedy, oczywiscie nie doklejone zwrotki tylko jawne nagrywki w studio.

SicenS

Wcześniej zajawka na bycie polskim Jay-Z a teraz rozumiem, że to ma być polski Fifty w tej kamizelce? Pajac na gumce

JakieJelita

@ProfesorNauk nie bluźnij.

Wojt

ProfesorNauk. Tutaj się z Tobą zgodzę słucham rapu od czasów Kazika Liroya itp. jednak jarać się Mesem tego kompletnie nie czaje

Sram

Mes to lamus na liścia dlatego wieprz się jara bo ta faja mez to poziom wieprza btw razem zrobią podwójne słabe gówno, o pardon potrójne bo na albumie tej kundel sciery prącia z osranej kapy. POW

Popularne