szybkie donosy
Małe Miasta rozdają bengerowe karty – „Piątek” już w środę
Powiemy krótko – takie bity nie zdarzają się w Polsce, albo zdarzają się od święta. Dziś mamy bengerowe święto – Małe Miasta wypuszczają kolejny singiel z "Konia"!
Myślisz, że o piątkach powiedziano już wszystko? Może i tak, ale na pewno nie zatańczono jeszcze wszystkiego. A jak Małe Miasta zaczynają tańczyć w teledysku to wiedz, że coś się dzieje. Nie mogliśmy doczekać się premiery tego utworu, ale jeszcze bardziej przebieramy nogami na myśl o tym, jak ten sztos wjedzie w klubowe parkiety.
"Wybieram tylko to na co mam ochotę" – bo w piątek nie ma co oglądać się na innych. Zostaniesz w domu? Zrobisz coś? A może wyjdziesz w miasto zapominając o prozie życia? Nie wnikamy w wybory, ale polecamy ten sztos z czystym sumieniem. Posłuchaj, zanim przeczytasz o nim w książce!
szybkie donosy
O.S.T.R. w Stodole – szczegóły premierowego koncertu
szybkie donosy
Deys i Pikers we wspólnej trasie – ciąg dalszy koncertów
szybkie donosy
Pal Hajs TV: Chmielaki (odc. 59): Wuwunio testuje piwa na krasnostawskich Chmielakach
szybkie donosy
Fokus i Rahim w programie „Wojtek Jagielski Na Żywo”
szybkie donosy
Justin Timberlake „Man of the Woods” – premiera + teledysk
-
News2 dni temuDziwne zachowanie Sokoła na koncercie w Gdańsku wywołało falę spekulacji
-
News1 dzień temuPolak, który trafił na europejskie listy
-
News1 dzień temuDJ Buhh znów chce pieniędzy i chyba je dostanie
-
News3 dni temuMiasto Gdańsk na oficjalnej stronie informuje, że Edziowi grożą gangsterzy z Chicago
-
teledysk2 dni temuNowy Polak jara jak Snoop Dogg
-
News3 dni temuWspólnik Bonusa RPK ostrzega, kto może stracić na odebraniu orderu Zełeńskiemu
-
News2 dni temuWrogie przejęcie u Tedego. DJ Buhh nadaje na żywo
-
Współpraca partnerska2 dni temuCzy polskie festiwale zaczęły grać zbyt bezpiecznie? Polish Hip-Hop Festival idzie pod prąd