Sprawdź nas też tutaj

Wideo

To czy to: Opał

Kaen czy Sido?

Opublikowany

 

Opał pojawił się w cyklu Macieja Dobkowicza „To czy to”. Musiał się on zmierzyć m.in. z takimi wyborami jak: motyl czy ćma, Kaen czy Sido, Spiderman czy Ironman oraz Słoń czy… koń.

Raper promuje aktualnie swoją nowa płytę „Motyl”.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
cebularz

Wybrać kałmena zamiast Sido to trzeba mieć coś z głową…PRZYPAŁ JAK CHUJ!

hej

sądząc po jego rozkminie na to pytanie to typ chyba nie za bardzo wie kto to Sido

cebularz

W sumie nie wziąłem tego pod uwagę, a możesz mieć sporo racji.

Imię

Może pomyślał „Hmmm kto to Sido? Pewnie jakiś mało znany wacek, dlatego nie kojarzę. Kaen? Toć to polski Eminem – klasa sama w sobie” XD. Beka z głąba.

FSH

lepszy Polski eminem od nazistowskiego chujograjka

massivewp

https://www.youtube.com/watch?v=AJeWEBZKiTY

Jak początki wyglądały w innych krajach? Dlaczego zdaniem bohaterów nagrania, forma wykonania jest często ważniejsza od samego tekstu? Które z walk z USA są ich ulubionymi? Czy wszyscy battlerzy dobrze freestyle’ują? Sprawdźcie ten filmik!

Specjalne wydanie Massive Word Play!

Z okazji Mikołajków oddaję w wasze ręce przetłumaczony jeden z odcinków VERSUS: FRESH BLOOD 4. Możemy w nim zobaczyć jak Oxxxymiron – lider drużyny Gołębi, aby przedstawić swoim podopiecznym korzenie hip-hopu, tym razem zdecydował się zaprosić niemiecką gwiazdę battle rapu – Tierstara, znanego z organizacji takich battle-lig jak „Rap At Mittwoch” czy „TOPTIER TAKEOVER” (która miała przyjemność gościć Dizastera czy Pat Staya). Cała banda również oglądała wspólnie zachodnie battle dyskutując o istotności formy wykonania występu (performance) na rzecz samego tekstu, a także spróbowała swoich sił we freestyle’u pod klasyczne bity. Po obejrzeniu tego odcinka stwierdziłem, że musicie to zobaczyć. Miłego seansu!

(w opisie filmu znajdziecie również parę słów o tym, czym jest FRESH BLOOD)

cydży

pracie slonia czy konia a moze traba slonia, co za cep kurwa

Popularne