Sprawdź nas też tutaj

News

To koniec wytwórni StoproRap? Sobota odchodzi

Podopieczny Winiego zakłada własny label i markę odzieżową.

Opublikowany

 

sobota low productions
Sobota

Szczeciński label właśnie traci swojego najbardziej rozpoznawalnego artystę Sobotę. Raper założył własną wytwórnię, rusza też z produkcją ubrań. Po wypełnieniu ostatniego kontraktu jakim jest płyta „Urodzony by wygrać” kończy współpracę ze StoproRap.

Pracował jako magazynier

Początki Soboty w Stoprocent nie były tak oczywiste jakby mogło się wydawać. Raper początkowo w firmie Winiego pracował jako magazynier. Dopiero po jakimś czasie jego rapowy potencjał został zauważony i dziś jest czołowym artystą w kraju oraz numerem jeden w StoproRap. – Wiadomo, że początki były ciężkie, czułem się biedny i niedoceniany w każdej dziedzinie życia, bo okazywało się, że płyta nie osiągała takiego sukcesu, jaki sobie wymarzyłem. Trzeba mieć pasję i kochać to, co się robi oraz olać inne rzeczy, które zajmują Ci głowę. Przyszedł w końcu taki moment, gdy zacząłem myśleć, że mogę zacząć utrzymywać się z muzyki – mówił raper przed trzema laty w jednym z wywiadów.

Własna wytwórnia Flow Productions

Od kilku tygodni wiemy, że Sobota ruszył z własnym labelem Flow Productions. To jego nakładem ukazał się najnowszy mixtape rapera „Essa MC”. Sobota uruchomił też własny kanał na Youtube. – Kończy mi się kontrakt z wytwórnią StoproRap. Postanowiłem go po prostu nie przedłużać. Dostałem trochę wiatru w skrzydła i zostałem podbudowany przez ludzi z zewnątrz – mówi raper w rozmowie z Mateuszem Natali z Popkillera. – Moja dziewczyna wrzuciła we mnie mnóstwo wiary. Zapytała się mnie czy chodziłem kiedyś na szczudłach. Odpowiedziałem, że nie chodziłem, a ona mówi do mnie: „a skąd wiesz, że to nie jest najlepsze w życiu, co chcesz robić”. W ten sposób powstała wytwórnia Flow Productions – tłumaczy raper.

Co ze Stoprocent?

Sobota przyznaje, że nigdy nie zajmował się prowadzeniem wytwórni, ale prawdopodobnie będzie to jego kolejną pasją po muzykowaniu. A co ze Stoprocent? – Otwieram własny brand i jak ta współpraca ze Stoprocent będzie nie wiem. Wszystko to zależy od rozmów między mną a wytwórnią – tłumaczy. Raperowi został do oddania jeszcze jeden album „Urodzony by wygrać”, żeby kontrakt ze szczecińskim labelem został wypełniony. Jak wyjaśnia Sobota, już teraz założył własny label i kanał, żeby po odejściu ze StoproRap mieć już wypracowane jakieś kanały promocji.

Sobota będzie promował innych

Raper ma ambitne plany i nie chce, żeby jego wytwórnia skupiała się na promocji tylko jego osoby. – Założeniem tego wszystkie jest to, że my nie chcemy zrobić wytwórni jednego artysty. Zwykle tak to bywa i tak się to kończy, ale będziemy walczyć, żeby wspierać innych młodych ludzi – mówi. Sobota nie chce iść jednak na łatwiznę i rekrutować do swojego labelu debiutantów, którzy mają już wydeptaną jakąś drogę. – Nie mam w tym żadnej satysfakcji. Taka osoba może sobie już wszystko sama robić – tłumaczy. Dlatego raper przymierza się do promowania prawdziwych naturszczyków.

Wytwórnia Winiego bez Soboty. Jak sobie poradzi?

Wini wielokrotnie przekonywał, że Sobota jest dla niego numerem jeden i życzyłby sobie, aby trafił on do prawdziwego mainstreamu muzycznego, był grany w radiu i występował w telewizji. Szef Stoprocent pokładał w Sobocie spore nadzieje. Jak to jednak zwykle bywa raper zdecydował się w końcu pójść na swoje. Obecnie szczeciński label dysponuje mniej rozpoznawalnymi artystami jak: Rena, Mops czy Kabe. Wytwórnię w ostatnim czasie opuścili także Bonson i KPSN. Czy da sobie ona radę też bez Soboty? A może warto zapytać inaczej. Czy to Sobota ma na tyle wypracowane kanały promocyjne i rozpoznawalność, aby dać sobie radę samemu?

 
39 komentarzy
39 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Krzyżyk PCK
2 lat temu

Jak sobota… To tylko do Lidla do Lidla…

Ten chuj wujek
2 lat temu
Reply to  Krzyżyk PCK

Baba z wozu, koniom lżej
Farbowany bad boy

3G...
2 lat temu
Reply to  Ten chuj wujek

Wypierdalaj hahah bezbeku podaj Profil ~>

Niedziela
2 lat temu

„Moja dziewczyna wrzuciła we mnie mnóstwo wiary. Zapytała się mnie czy chodziłem kiedyś na szczudłach. Odpowiedziałem, że nie chodziłem, a ona mówi do mnie: „a skąd wiesz, że to nie jest najlepsze w życiu, co chcesz robić”

Ten fragment brzmi jak wyjęty z generatora jakiegoś chujowego kołcza. Beka.

KRISTAPS PORZINGIS
2 lat temu
Reply to  Niedziela

HAHA BEZ KITU DUPA SOBOTY RZUCA MU RANDOMOWE TEKSTY Z TEMYŚLI.PL PODCZAS CODZIENNYCH ROZMÓW
SUPER ZWIĄZEK KURWO

sada
2 lat temu

oraz salon do depilacji okolic intymnych (zabiegi przeprowadza osobiście) XD

Naśladowca Odb
2 lat temu
Reply to  sada

To sobota końca wytwórni ? Odchodzenie stoprorapuje

Odb
2 lat temu
Reply to  sada

Wytwórnia kończy rap w sobotę. Stopro odchodzi.

Sobota
2 lat temu

Odjąłem taką decyzję, ponieważ więcej zarobię na reklamowaniu depilacji laserowej. Z rapu cienka kasa, a za coś muszę żyć i kupować makowca dla naczelnika.

WIESŁAWA MAGNUSZEWSKA
2 lat temu

FIRMA PHU SOBOTEX
LISTA USŁUG:
– PISANIE ZAWIADOMIEN O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA
– DEPILACJA OKOLIC BIKINI ZEBAMI WŁAŚCICIELA
– JAK GRAĆ DEBILA FILMACH KLASY Z PATRYKA VEGETY
– NAUKA WYKONYWANIA CHUJ OWYCH TATUAŻY NA RYJU

ASDASSADASDADSDSASDA
2 lat temu

SOBOTEXPOL*

James Delaney
2 lat temu

kot w samo sedno

Benghazzzi
2 lat temu

Jego dziewczyna dała mu wiele energii – liściem na ryj, tak energicznym że zadzwonił na psy. W końcu „jotpe na stoprocent”. Podobno wtedy uświadomił sobie że jednak nie jeste taki stopro bo jednak zadzwonił

Fifarafa
2 lat temu
Reply to  Benghazzzi

To nie ta sama. Teraz ma inna, ale tez czarna. Tamta go najebala, rozprul sie na nia na psach i spierdolil. Szpagaciarz co wpierdala makowca z naczelnikiem.

aBDUl al-KozYeb
2 lat temu
Reply to  Benghazzzi

PROPSY GOŚCIU DOJEBAŁEŚ PO CAŁOŚCI W SAMO SEDNO DOSTAŁ NA PIZDE I ZADZWONIŁ PO DZIELNICOWEGO AHAHHAHAHA

Człowiek Dobry
2 lat temu
Reply to  Benghazzzi

Jotpe na 50%

Dariusz
2 lat temu

Po pierwsze Bonsona już nie ma w stopro, po drugie Wini to gruby leń, który odpuścił sobie pracę z artystami z swojego labelu, hujowa promocja zero ambicji, naprawdę trzeba mieć sztukę, żeby nie walczyć o pozostanie w wytwórni tylu raperów najpierw odeszli Sage i Tony Jazuu ( ktoś ich pamięta ? ) potem Tomb, który miał perspektywy bycie na równi z Białasem, Borixon Bonson Matheo teraz Sobota. Mając takich zawodników pod własną banderą cisnąłbym non stop z nimi rap, siedział po nocach w studio i wydawał muzyczne hity, Wini jeśli to czytasz wiedz, że zjebałeś.

hej
2 lat temu
Reply to  Dariusz

grubas jebany myśli tylko jak się nażreć i naćpać, i żeby hajs do kieszeni za free leciał. później w wywiadach płacze, że jego szmaty ze stopro nie schodzą, a zatrudnienie do promocji znanych raperków za parę spodni i dwie koszulki nic nie daje. biznesmen po chuju.

JebacRedi
2 lat temu
Reply to  Dariusz

Tomba to ja bym do studia nie wpuścił bo napewno by coś kurwa wyniósł.Jakie muzyczne hity człowieku.Oprócz Bonsona,który tam średnio pasował a no i Matheo, nikt raczej nie jest znany łatwej współpracy wśród wyżej wymienionych.
Hity z Satelity,Wini sama swoją stylowka Swini i kreceniem beki jest ciekawszy.

Niedziela
2 lat temu

Więcej wytwórni niż słuchaczy. Beka z peta.

Seba
2 lat temu
Reply to  Niedziela

Debilizm, dopóki wielkie wytwórnie nie będą chciały dobrze płacić to ludzie będą szli na samozatrudnienie, każdy kto coś osiągnął spierdala bo wydając samemu więcej przytuli. Logiczny stan rzeczy dla mnie i życzę każdemu co idzie po swoje wszystkiego dobrego i powodzenia. Aha salon depilacji Sob wrzucił w październiku na swój profil. Zajebisty orjent internety.

Fifarafa
2 lat temu

Buahahaha, Sobota grany w radio i tv. Kurwa grubasie, sadlo masz w mozgu. Sobota szpagaciarz jest chujowym muzykiem, zerowym raperem, zwyklym lamusem co sobie depiluje pizde.

KENTTACZMI
2 lat temu

śWini dawno czul co sie swieci i wybral kariere youtubera
xD

Pit
2 lat temu

Sobota nie zapomnij zamówić kontenera z tanimi koszulkami w chinach. Własna ,,marka” odzieżowa to podstawa w tym biznesie.

Marcin
2 lat temu

Chorągiew
Jak to wini powiedział myślisz że znasz kogoś w chuj lat a tak naprawdę gówno go znasz

Andrew
2 lat temu

W tym roku dwudziestolecie Stoprocent, fajnie jakby dalej ta firma działała

aid
2 lat temu
Reply to  Andrew

a kto powiedział że ta firma nie będzie działała jak nie rap to tekstylia i tak więcej na ubraniach wini zarabia

tvn
2 lat temu

jedyna szansa jak dla mnie to ze sie Wini obudzi ze snu i Kabe poleci mocno w góre skillem, bo ma chłopak potencjał. Just opinion

Krzyżyk PCK
2 lat temu

Bonsona to sobie Wini puści dupcią jak zobaczy wyświetlenia na kanale bez soboty

Hducjrisjcjeu
2 lat temu

Nasuwa się pytanie, czy teraz rena to będzie kseroboy soboty?

Ps: chłop był w snuzie, czyli nie jakiś chloptas z pierwszej lapanki w magazynie

00:12 i 17
2 lat temu

Opublikowany 3 godziny temu Przez Maxymilian Hozer
sobota low productions

21:59 47

huj
2 lat temu

Hahah kurwa jak tylko zobaczyłem tytuł to pomyślałem,że kolejny zakłada pewnie swój label a ten jeszcze dojebał z ciuchami. Kurwa w tym kraju co drugi to raper i co drugi z nich ma swój własny label i ciuchy

Jaxon.
2 lat temu

Myślę, że z tej mąki będzie chleb.

ESSA SKURWESYNY
2 lat temu
Reply to  Jaxon.

Z tego nic nie będzie, chociaż coś powstanie, żeli papą.

Przem
2 lat temu
devx1
2 lat temu

A chodziles kiedys z chujem w dupe, nie ? A moze to najlepsze co chcialbye w zyciu robic..

xxx
2 lat temu

Bez Soboty to stoprocent padnie jak domek z kart on tam był na świeczniku był najważniejszy

Janusz z Grazyna
2 lat temu

Naturalna kolej rzeczy Stoprocent to Sobota Rena i Wini a nie Wini Sobota i Rena. Tak bynajmniej ja to widze. Kazdy chce na swoje i byc swoim szefem to chyba normalne

Ado
2 lat temu

Bynajmniej to nie ładniejsze przynajmniej chujarzu bez szkoły

Popularne