szybkie donosy
Tony Jazzu & Dj Hard Cut – „Bez Komplikacji” – teledysk
Teledysk promujący Materiał projektu Tony Jazzu & Dj Hard Cut: Bez Komplikacji, który ukaże się pod koniec 2012 roku
Mamy rok 2012, a świat wokół nas zmienia się na naszych oczach. Zanikają zasady, ludzie stają się jakby wyjałowieni z emocji, a kryzys się pogłębia i ma coraz większy wpływ na nasze życie.
Postanowiliśmy stworzyć projekt od początku do końca nasz, chcemy głośno mówić na temat ideałów i wartości które nas ukształtowały. Jedną z podstawowych zasad na których się wychowaliśmy jest i była indywidualność i unikatowość, będziemy głośno mówić na ten temat, a w razie potrzeby bronić swoich racji.
Przed Wami połączenie zajawki, skilsów, analogowych brzmień połączonych z możliwościami, jakie daje nam nowoczesna technika.
Tony Jazzu & Dj Hard Cut – „Bez Komplikacji”
szybkie donosy
O.S.T.R. w Stodole – szczegóły premierowego koncertu
szybkie donosy
Deys i Pikers we wspólnej trasie – ciąg dalszy koncertów
szybkie donosy
Pal Hajs TV: Chmielaki (odc. 59): Wuwunio testuje piwa na krasnostawskich Chmielakach
szybkie donosy
Fokus i Rahim w programie „Wojtek Jagielski Na Żywo”
szybkie donosy
Justin Timberlake „Man of the Woods” – premiera + teledysk
-
News3 dni temu25 lat od premiery płyty Waco „Świeży materiał”. Gorzka refleksja producenta, który wyjechał z Polski za pracą
-
News4 dni temuVienio oddał zasilacz Tedemu po 30 latach
-
teledysk1 dzień temuAvi: „Później biję rekord, tak jak Biedroń matkę”. Raper odpowiada Natsu i Newonce
-
News2 dni temu„Tamagotchi” Quebonafide i Taco z kolejnym gigantycznym rekordem
-
News2 dni temuKuba Wojewódzki wbił szpilę Książulowi, bo ten skrytykował knajpę dla elit
-
News2 dni temuMalik Montana zaniepokoił fanów. „Nigdy nie widziałem czegoś takiego”
-
News2 dni temuMalik Montana nam odpowiada. „To uwarunkowane genetycznie”
-
News2 dni temuSokół pojawił się publicznie po raz pierwszy od koncertu w Gdańsku