Sprawdź nas też tutaj

News

TPS i Dudek P56 na płycie Kafara

Opublikowany

 

DistrictAREA upublicznia kolejne informacje o gościach Kafara na jego nowej płycie "Panaceum 2".

Dotychczas dowiedzieliśmy się, że nowej solówce reprezentanta Dixon37 pojawią się Żaba, Byrston Dixon37, Rest Dixon37, Hinol PW, Jano PW, Bonus RPK, Arczi Szajka i Profusa PPZ. Dzisiaj do tego składu dołączają TPS i Dudek P56, których usłyszymy w utworze "Ulicy prawdziwy głos" produkcji ANS.

 

Płyta w zestawie limitowanym dostępna jest na stronie www.kafardix37.pl – głównej stronie promocyjnej płyty. Z informacji zawartych na stronie możemy dowiedzieć się, że nowy album Kafara zawiera 16 utworów, a w edycji limitowanej dostępnej tylko w sklepie www.districtarea.pl znajdziemy także plakat, wlepki, autograf rapera oraz płytę-niespodziankę. Wytwórnia zapowiada, że to nie wszystko – w trakcie preorderu mamy otrzymać dodatkowe informacje na temat  specjalnej zawartości książeczki.

 

Zamów album: Kafar – "Panaceum 2: Trzeba żyć"

 

Poprzednia solówka Kafara – "Panaceum" – zdobyła status Złotej Płyty w marcu 2017 roku. Warszawski label wydał w listopadzie 2016 roku wspólny album Dixon37 – "Krew Za Krew", który również w marcu 2017 roku otrzymał status Złotej Płyty.

 

"Panaceum 2: Trzeba żyć" to kontynuacja albumu, który otrzymał w 2017 roku status Złotej Płyty. Nowy krążek to charakterystyczne dla Kafara bezkompromisowe opisy otaczającego nas świata, pełne osobistych przeżyć rapera oraz jego własnych spostrzeżeń. Na płycie usłyszymy muzykę takich producentów jak PSR, Larkin, Fame Beats, Tune Seeker, Klimson, RX, Urban, MillionBeats oraz Małach. Całości brzmienia dopełniają scratche, które wykonał DJ Gondek.

Podtytuł "Trzeba żyć" nie jest przypadkowy. "Panaceum 2" ma być dla słuchacza lekiem, który zaaplikuje sobie poprzez telefon lub odtwarzacz w momencie, w którym potrzebować będzie odtrutki na złą passę w jego życiu. Nowa płyta Kafara bez wątpienia spodoba się odbiorcom, którzy szukają prawdziwego, szczerego rapu i motywacji do dalszych działań. W końcu jak źle by nie było, "Trzeba żyć".
 

0 0 votes
Article Rating
 
13 komentarzy
13 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
MBBBBBB
3 lat temu

FRESZ KURWA W CHUJ NOWOSC

OBRONY MORLANOSCI
3 lat temu
Reply to  MBBBBBB

NADAL CZEKAMY NA STANOWISKO PATOLOGICZNYCH OBROŃCÓW MORALNOŚCI DIX37 W SPRAWIE NAGRYWEK CHADY ZE SMOLASTYM I TEGO, ŻE POPEK ZAGRA W SERIALU „W RYTMIE SERCA”.

Kredens
3 lat temu

TAK TO JEST! ROBIC ULICZNY RAP. KIEROWAC SIE ZASADAMI (W OGOLE CHUJ WIE, JAKIE TO ZASADY, I KTO JE STWORZYL). MORDECZKOWANIE SIE NAWZAJEM, SZTYWNIUTKIE SPOTKANKA POD BLOKIEM. W SERCU POLSKA I TYLKO POLSKA. WSZYSTKO ELO I JEBAC PEDALOW I POLICJE. ALE POPKA ALBANCA NIKT NIE ODWZYL SIE SKOMENTOWAC, BO ZARAZ HEJTERZY ZJEDZA, BEDA DISLAJKI, CZY NA FEATA NIE WEZMIE, ALBO NA KONCERT PRZYJDZIE MNIEJ. CHADA NAGRYWA ZE TRANSEM. A SENTINO TRZESIE WARSZAWA. GDZIE OBRONCY TYCH WARTOSCI?

W PIDZIE!

gej
3 lat temu

DIXONY NIESTETY NIE MOGĄ ODPOWIEDZIEĆ PONIEWAŻ SĄ ZAJĘCI RUCHANIEM CI MATKI

ferdynant
3 lat temu
Reply to  gej

CHYBA RACZEJ NIE KUMAJA JAK SIE OBSLUGUJE KOMPUTER, BO JAK BYL CZAS NA NAUKE TO TE KURWY SOBIE NISZCZYLY MOZG JAKIMIS CHEMICZNYMI SPECYFIKAMI I PRZESIADYWALY KURWY NA LAWCE GADAJAC CALE DNIE O DUPIE MARYNI

cydży
3 lat temu

HEJ PATUSIKI I SEBIXY JEBANE NIE ZRUCHALIBYSCIE MNIE NA RADOMSKICH SMIETNIKACH. WYLIZE WAM DUPSKA PO SRANKU, DOLĄCZY DO MNIE ehhe I MONOTOI.

cydży
3 lat temu
Reply to  cydży

OCZYWIŚCIE JA I MOTONOI BĘDZIEMY RUCHANI PRZEZ MENELI ORAZ SPOŻYJEMY ICH GÓWNA A KOLEGA EHHE BĘDZIE TO NAGRYWAŁ I WRZUCI NA WIOCHE BO GARDZI TAKIMI ŚCIERWAMI JAK MY ALE ŻE LUBIĘ BYĆ PONIŻANY TO GO UBŁAGAŁEM I POZWOLIŁEM BY JEGO PIES MNIE ZRUCHAŁ BYLEBY SIĘ ZGODZIŁ NAGRAĆ JAK JESTEŚMY PONIŻANI NA ŚMIETNIKACH W CAŁYM KRAJU

Ksja
3 lat temu

Ulicy Prawdziwy Głos
nie no kurwa panowie xd

ferdynant
3 lat temu

A TO KAFAR TAKI ULICZNIK, A NAGRYWA Z TPS-EM CO JEST FRAJEREM WRZUCONYM DO WORA I PODNOSILI GO ZA HAJS? FRAJER TO FRAJER. CHYBA ZE KAFAREK WOLI PIENIAZKI OD HONORU.

.........P.RAWDZI...
3 lat temu
Reply to  ferdynant

kafar woli pieniazki wiadomo

głos rozsądku
3 lat temu
Reply to  ferdynant

A MOŻE W KOŃCU JAKIES DOWODY GIMBUSIE JEBANY POKAŻESZ CZY ZADOWALA CIĘ JEDYNIE SZCZEKANIE NA SRAMRAPIE

ferdynant
3 lat temu

A PRZED KIM JA MAM SIE TLUMACZYC? POL POLSKI WIE O PODNOSZENIU TEGO SCIERWA. WYKUPIL SIE ZA HAJS A ZWYKLY FRAJER Z NIEGO.

Gazeta.pl
3 lat temu

Pato guwno

Popularne